0

@dafik85 Muszę Cię rozczarować.. To nie jest wrażenie :(

1

Nie ma co cisnąć obronę, ciężko upilnować Donatello

1

@Bobrowik Tak masz na stronie głównej, a "na czasie" masz to samo dla wszystkich

0

@Quavosk Kubełek hot wingsów z dodatkowym kubełkiem frytek, właśnie wszamałem i stwierdzam, że nie ma nic lepszego ^^

5

@Azi
- Jak śmie mi pan to mówić prosto w twarz?
- Poskarżyłbym się Twoim plecom, ale mam tylko pół baku paliwa

0

7

0

@DonAndrzejos Tak to bywa z tymi emocjami ^^

1

@DonAndrzejos Można być realistą, a jednocześnie dać się ponieść duchowi sportu, w najgorszym wypadku się rozczarujesz. Nie wyobrażam sobie podejść do meczu z obojętnym nastawieniem utraciwszy cały sens z kibicowania drużynie :P

2

@DonAndrzejos Na tym polega kibicowanie byku :)

0

@marcin000019 Ze ścianą płaczu chyba

0

@mientusek1407 Do czego to doszło, że Trynkiewicz zamiast siedzieć w ciupie to gania na skrzydle w Barcelonie

0

@DaPi Może kanadyjka :D

5

Tak się śmiejemy z tego Busquetsa, ale powiem wam, że trzeba się śmiać bo śmiech to zdrowie

2

@Cwaniak4 Nie prafda bo na TVP też lecom

0

@jeyx77x O nie dopiero co turyści wyjechali chcę mieć chwilę chałpę wolną :D

2

@Jacu327 @Cvzx Obie te imprezy zapewniają mi taki sam poziom ekscytacji i nie bawię się w typowanie co jest lepsze, ale jedno jest pewne, jesteśmy szczęściarzami że możemy zadowalać się takimi imprezami :D

32

@Jacu327 Nie no jednak Mundial co 4 lata tworzy ten niepowtarzalny klimat, nawet osoby na codzień nie związane ze sportem dopingują ile wlezie swojej reprezentacji :D

0

@kamilop Ale zebranie czirliderek miało być tuż przed meczem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kaamil1910 Fajnie się mówi o buncie, ale wykonać ciężej :P

0

@kaamil1910 Brutalna prawda

3

@NaFazieHitman Jasne że tak, ale niestety nie mamy za wiele do gadania :(

10

@NaFazieHitman Bardziej chodzi o to że media nakręcają panikę i zaraz rząd wpierd*** nowe obostrzenia przez takie nie noszenie maseczek , już pokazywali Krupówki w TV

1

@jeyx77x Komercja no co zrobisz, jeszcze kolejki na Giewont leniuchom zastanym brakuje xD

3

@izabella Szkoda że na Sylwestra wirusa nie było w większych miastach, tylko czepiają się media Krupówek w weekend xD
https://zapodaj.net/a90f5b33b74cf.jpg.html

1

@jeyx77x Bez przesady z tą speluną xD W sezonie rzeczywiście zjeżdża się cała śmietanka społeczeństwa, ale jak ktoś sobie przyjedzie na wiosnę, jesień po za weekendem to nie uświadczy raczej jakichś przykrych wrażeń. Cisza, spokój, taniej i bez korków. A klimat? Ciężko porównać do Słowacji, ale albo chodzimy po przereklamowanych Krupówkach albo przyjeżdżamy celem wycieczek głównie w góry :D Drażni mnie tylko fakt, że odchodzi się często od regionalnej architektury, a władza miasta na to pozwala, no ale wiadomo pieniążki idą pod stołem to na choć co można pozwolić.

1

@Transu96 Za darmo to uczciwa cena

0

@Jakchcesz Jak dla mnie 5 zaraz po de Jongu i Araujo

1

@DaPi Savage Love

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?