2

Ale bym se zjadł Tzatziki

0

1

@KacperVEB Ale w dół haha

0

Rafa lecisz !!!!

0

@JaroCoach Jeszcze nie widziałem tego Garcii w akcji, a tymbardziej u Nas więc ciężko typować :D

0

@leomessi1710 Hah ale dokładnie tak samo ludzie mówili te parę lat temu :D Też potrzeba było cudu.. Wciąż przegrywamy 4:1 kolego, a nie 10:0 żeby nie mieć jeszcze jakiejś cichej nadzieji.

0

@leomessi1710 Ja się nie bawię w analizowanie jaka jest szansa na odwrócenie losów dwumeczu, bo wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego że niewielka, natomiast nauczyłem się że dopóki piłka w grze to nie stawia się pewników.

0

@Waslak12 Jest na to spora szansa i myślę że każdy normalny kibic się to widzi, ale nie jest to żaden pewnik. Dembele ma niesamowity talent, który mógłby w pełni pokazać światu gdyby tylko kontuzje się go nie imały, ostatnio nie wygląda to źle więc dałbym jeszcze szansę. Lenglet przez jakiś czas był wychwalany i stawiany na równi z Umtitim w formie, mimo dużego zjazdu potrzymał bym go tutaj jeszcze rok. Co do reszty się zgadzam

0

@clyde Karoliinkaaa.. Wypier** z huśtawki

1

@Waslak12 Ale tu nie trzeba mieć argumentów żeby stwierdzić że się bawisz w wróżbitę haha Argumenty będziemy mieli za x lat jeśli twoje założenia się sprawdzą bądź też nie

1

@patry295 Ale to dopiero beginin więc luz

1

@Waslak12 Ten nigdy nie będzie klasowym stoperem, ten nigdy nie odpali, tarota rozłożyłeś? :D

0

@Sztosik o 18.45 z Pratem

2

@Nihas I wychować wszystkich bo nas nie stać na kupienie

2

@avanes Bo PSG wie że ma 2 mecze żeby nam zrobić 8-2 więc co się będą wysilać w jednym spotkaniu :P

1

@Waslak12 Twoja wyssana z palca analiza kupna i sprzedaży też jest nie potrzebna, a jednak tu wisi

0

@dawidlabadz123 Dobry baicik

4

@Zoker Najgorsze jest to, że kiedy człowiek co roku mówi sobie, że gorzej być nie może, to przychodzi takich 11 panów i uświadamia że jesteś w błędzie xD

1

@abram3k Wielki Ter Stegen 3 poważne mecze 16 bramek straconych

1

@Waslak12 Marnujesz się tutaj, mógłbyś być dobrym dyrektorem sportowym

0

@mrboom Skoro tak mówisz

0

@mrboom Pamiętam jak parę lat temu dostaliśmy wpierdziel w pierwszym meczu od PSG i człowiek miał dokładnie to samo nastawienie. Zniechęcenie do oglądania rewanżu było na tyle silne, że sobie odpuściłem.. Do dziś żałuję że nie oglądałem najlepszej remontady w historii klubu, więc nie pierdziel pan że już wszystkio jest jasne.

0

@bartekvisca Czyli za rok 0-2 z City już tak brutalnie nie będzie wyglądać

0

@ShawnC Zamieszany to on był owszem, ale ogólnie

1

@capoN Merlin

0

@Derean Ale najgorsze że graliśmy zachowawczo mając 3:1 w dupę, dziś brakowało po prostu wszystkiego :(

2

@MrShakira Wszystko fajnie, ale On jeszcze by musiał chcieć tu przyjść :D

1

@DonAndrzejos Jeszcze wiele razy zabłądzimy, taki nasz los xD

0

@LS To Cię nie usprawiedliwia :P

0

@LS Ten co za podróba xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?