Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale bym se zjadł Tzatziki
0
@Cadafaz
1
@KacperVEB Ale w dół haha
0
Rafa lecisz !!!!
0
@JaroCoach Jeszcze nie widziałem tego Garcii w akcji, a tymbardziej u Nas więc ciężko typować :D
0
@leomessi1710 Hah ale dokładnie tak samo ludzie mówili te parę lat temu :D Też potrzeba było cudu.. Wciąż przegrywamy 4:1 kolego, a nie 10:0 żeby nie mieć jeszcze jakiejś cichej nadzieji.
0
@leomessi1710 Ja się nie bawię w analizowanie jaka jest szansa na odwrócenie losów dwumeczu, bo wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego że niewielka, natomiast nauczyłem się że dopóki piłka w grze to nie stawia się pewników.
0
@Waslak12 Jest na to spora szansa i myślę że każdy normalny kibic się to widzi, ale nie jest to żaden pewnik. Dembele ma niesamowity talent, który mógłby w pełni pokazać światu gdyby tylko kontuzje się go nie imały, ostatnio nie wygląda to źle więc dałbym jeszcze szansę. Lenglet przez jakiś czas był wychwalany i stawiany na równi z Umtitim w formie, mimo dużego zjazdu potrzymał bym go tutaj jeszcze rok. Co do reszty się zgadzam
0
@clyde Karoliinkaaa.. Wypier** z huśtawki
1
@Waslak12 Ale tu nie trzeba mieć argumentów żeby stwierdzić że się bawisz w wróżbitę haha Argumenty będziemy mieli za x lat jeśli twoje założenia się sprawdzą bądź też nie
1
@patry295 Ale to dopiero beginin więc luz
1
@Waslak12 Ten nigdy nie będzie klasowym stoperem, ten nigdy nie odpali, tarota rozłożyłeś? :D
0
@Sztosik o 18.45 z Pratem
2
@Nihas I wychować wszystkich bo nas nie stać na kupienie
2
@avanes Bo PSG wie że ma 2 mecze żeby nam zrobić 8-2 więc co się będą wysilać w jednym spotkaniu :P
1
@Waslak12 Twoja wyssana z palca analiza kupna i sprzedaży też jest nie potrzebna, a jednak tu wisi
0
@dawidlabadz123 Dobry baicik
4
@Zoker Najgorsze jest to, że kiedy człowiek co roku mówi sobie, że gorzej być nie może, to przychodzi takich 11 panów i uświadamia że jesteś w błędzie xD
1
@abram3k Wielki Ter Stegen 3 poważne mecze 16 bramek straconych
1
@Waslak12 Marnujesz się tutaj, mógłbyś być dobrym dyrektorem sportowym
0
@mrboom Skoro tak mówisz
0
@mrboom Pamiętam jak parę lat temu dostaliśmy wpierdziel w pierwszym meczu od PSG i człowiek miał dokładnie to samo nastawienie. Zniechęcenie do oglądania rewanżu było na tyle silne, że sobie odpuściłem.. Do dziś żałuję że nie oglądałem najlepszej remontady w historii klubu, więc nie pierdziel pan że już wszystkio jest jasne.
0
@bartekvisca Czyli za rok 0-2 z City już tak brutalnie nie będzie wyglądać
0
@ShawnC Zamieszany to on był owszem, ale ogólnie
1
@capoN Merlin
0
@Derean Ale najgorsze że graliśmy zachowawczo mając 3:1 w dupę, dziś brakowało po prostu wszystkiego :(
2
@MrShakira Wszystko fajnie, ale On jeszcze by musiał chcieć tu przyjść :D
1
@DonAndrzejos Jeszcze wiele razy zabłądzimy, taki nasz los xD
0
@LS To Cię nie usprawiedliwia :P
0
@LS Ten co za podróba xD