Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fenelon Minicuty są spoko, metabolizm się poprawi i wrażliwość insulinowa, grunt żeby wszystko z głową robić ^^
0
@Fenelon Z tego co mówisz to deficyt jakieś 1000 kcal, grubo :D Szacun tyle czasu wytrzymać na takim
0
Ile najdłużej byliście na redukcji i na jakim deficycie?
0
@macio_944 Tak, ale zaraz po Mateuszu Ziółko
1
@TheNekro94 ~ Pavlo Chalupka
0
@Thomas99PL No właśnie przez te 2 zaległe mecze postawienie ich na 6 miejscu nie ma sensu :P
0
@peetwithbarca Mogę zaoferować szambiarkę "La Rambla", przerabia tonę szamba dziennie, cena priv
0
@Mario96w TYRY DYM DYM DYM DYM
0
You don't own me..
1
@socha Nie zmienia to faktu że zaspoilerowałeś i nie mogłem se normalnie oglądnąć :/
0
@LuisSalvano Kurde ale niesmak pozostaje, tyle co sytuacji dzisiaj tworzyli :/ No nic dopóki są matematyczne szanse zawsze będę wierzył
1
@LuisSalvano ŻART ------> ((((((LUIS
3
@mikiiki przelewiki*
7
Nie no nie oszukujmy się, po takiej serii przegranych Cadizu Barca musiała dziś zapłacić rachunek
0
@Batys No i ten chłopak stracił u Nas rispekt xD
0
@BigDaglas Nie musisz samej pić, polecam soki owocowe, a jak chcesz zrzucić wagę to herbatki :P
0
Ma ktoś tego mema z Busim, coś tam było że poskłada wszystkich xD
2
@Janas11224 Dokładnie to samo Cadiz które w 3 ostatnich meczach dostało po 4 bramki w dupę
0
@Jonyx Spokojnie dziś się wykartkuje i odpocznie sobie w następnym :P
1
@Batys Dobra puszczone, na szczęście w LV Bet można obstawiać odrazu po rejestracji zanim zweryfikują konto :D
1
@Batys Jak dla mnie szansę są duże, a skoro buk obstawia 20% to warto puścić chociaż 5 dych ^^
1
@Batys Na Pique kiedyś był 3.0 w podobnej sytuacji i też pisałem żeby zagrać, samemu nie zdążyłem konta zweryfikować, ale może ktoś dzięki mnie się wzbogacił :D
0
@Batys O kurła ale value
1
@ranger3120 Tylko Innos wie, co jest dobre a co złe
3
@VamosGirl Przeczytałem świeża łechtaczka, no cóż.. Głodnemu chleb na myśli, a nie zawsze się trafi świeża
1
@Rust_Cohle 2 albo 3 miejsce, nie od końca bynajmniej
0
@Rust_Cohle Żebyś wiedział, przedryblowanie obrońcy albo kilku i podcinka nad bramkarzem ehh.. Aż się akcja z Boatengiem i Neuerem przypomina z 2015 :D
1
@Bartolomeoxx Żeby zwiększyć dramaturgię to sam do nich podejdę ^^
2
Kurła prawie 25 lat na karku, a nigdy w Stolycy nie byłem.. Jest tam coś ciekawego w ogóle po za bunkrem Jarosława? :D
1
@pt9 Taa, u siebie na orliku :P