1

@Fenelon Minicuty są spoko, metabolizm się poprawi i wrażliwość insulinowa, grunt żeby wszystko z głową robić ^^

0

@Fenelon Z tego co mówisz to deficyt jakieś 1000 kcal, grubo :D Szacun tyle czasu wytrzymać na takim

0

Ile najdłużej byliście na redukcji i na jakim deficycie?

0

@macio_944 Tak, ale zaraz po Mateuszu Ziółko

1

@TheNekro94 ~ Pavlo Chalupka

0

@Thomas99PL No właśnie przez te 2 zaległe mecze postawienie ich na 6 miejscu nie ma sensu :P

0

@peetwithbarca Mogę zaoferować szambiarkę "La Rambla", przerabia tonę szamba dziennie, cena priv

0

@Mario96w TYRY DYM DYM DYM DYM

0

You don't own me..

1

@socha Nie zmienia to faktu że zaspoilerowałeś i nie mogłem se normalnie oglądnąć :/

0

@LuisSalvano Kurde ale niesmak pozostaje, tyle co sytuacji dzisiaj tworzyli :/ No nic dopóki są matematyczne szanse zawsze będę wierzył

1

@LuisSalvano ŻART ------> ((((((LUIS

3

@mikiiki przelewiki*

7

Nie no nie oszukujmy się, po takiej serii przegranych Cadizu Barca musiała dziś zapłacić rachunek

0

@Batys No i ten chłopak stracił u Nas rispekt xD

0

@BigDaglas Nie musisz samej pić, polecam soki owocowe, a jak chcesz zrzucić wagę to herbatki :P

0

Ma ktoś tego mema z Busim, coś tam było że poskłada wszystkich xD

2

@Janas11224 Dokładnie to samo Cadiz które w 3 ostatnich meczach dostało po 4 bramki w dupę

0

@Jonyx Spokojnie dziś się wykartkuje i odpocznie sobie w następnym :P

1

@Batys Dobra puszczone, na szczęście w LV Bet można obstawiać odrazu po rejestracji zanim zweryfikują konto :D

1

@Batys Jak dla mnie szansę są duże, a skoro buk obstawia 20% to warto puścić chociaż 5 dych ^^

1

@Batys Na Pique kiedyś był 3.0 w podobnej sytuacji i też pisałem żeby zagrać, samemu nie zdążyłem konta zweryfikować, ale może ktoś dzięki mnie się wzbogacił :D

0

@Batys O kurła ale value

1

@ranger3120 Tylko Innos wie, co jest dobre a co złe

3

@VamosGirl Przeczytałem świeża łechtaczka, no cóż.. Głodnemu chleb na myśli, a nie zawsze się trafi świeża

1

@Rust_Cohle 2 albo 3 miejsce, nie od końca bynajmniej

0

@Rust_Cohle Żebyś wiedział, przedryblowanie obrońcy albo kilku i podcinka nad bramkarzem ehh.. Aż się akcja z Boatengiem i Neuerem przypomina z 2015 :D

1

@Bartolomeoxx Żeby zwiększyć dramaturgię to sam do nich podejdę ^^

2

Kurła prawie 25 lat na karku, a nigdy w Stolycy nie byłem.. Jest tam coś ciekawego w ogóle po za bunkrem Jarosława? :D

1

@pt9 Taa, u siebie na orliku :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?