Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaŁolat Jasne tylko zauważyłem że te opinie przeważnie nijak mają się z obiektywnością i są wystawiane pod wpływem emocji i z sympatii do drużyny. Wejdź sobie na stronę białych jeśli chcesz zobaczyć drugą skrajność :P
0
@MaŁolat Taa lepiej na La Rambli sędziować i wylewać żale hehe jak wolisz
1
@sintesox @MaŁolat Jak lepiej wiecie i widzicie niż sędziowie to czemu nie macie jeszcze ciepłej posadki w Hiszpanii xD Nie szukajcie dzieciaki spisku na siłę
0
Jezu jaki wylew kurła spalony to spalony nawet jak jest 1 cm nie szukajcie sensacji xD
0
Busi jednak oddawaj karnet xD
2
@MesQueUnClub96 Panie co to za szczery polityk ma być, gdzie się podziały populizmy
2
@Lub567 Ostrego cienia mgły jak najbardziej
5
@MesQueUnClub96 Rambla wolna od reklam !!!!!!!
5
@Lub567 Sam żeś jest shadow xD
@barcakamil Fullmatchesandshows.com
1
Kurła człek wstaje teraz po odsypianiu zeszłej nocki, patrzy a tu Granerud nie wygrał tylko jakieś Mitsubishi, Stękała drugi o nawet nie pół punkta gorszy, reszta gdzieś daleko w tyle, mógłby ktoś wyjaśnić?
0
@matirix20 Aa a ja myślałem że Najman będzie na Fame MMA zaś będzie walczył z tym złotówą, a tu jakaś gala o której pierwsze słyszę :D
0
@Darek97 Życzę powodzonka zatem ^^
0
@matirix20 A co za gala dziś można wiedzieć?
0
@Admin030 Stawiam że w następnym kontrakcie będzie miał klauzulę urodzinową pozwalającą mu bez kombinowania brać wolne w tym okresie xD
1
@Darek97 Chyba trza robotę zmienić albo długi urlop wziąć :D
0
@Darek97 Nie jestem królem żeby Ci rozkazywać kolego, daję Ci tylko dobrą radę.. Ewidentnie wstałeś dzisiaj lewą nogą i przyda się trochę relaksu :)
0
@barcowy1899 Całkiem spoko, czeka sobie na mnie gdzieś w fabryce
1
@Darek97 Słuchaj synu, przejdź się na spacer albo coś, bo jak człowiek zaczyna spinać o takie bzdury, to znaczy że mu się przesadnie nudzi :P
1
Komentarz usunięty
2
@Omoziu A co to wyścig jakiś? Pić z umiarem raz na jakiś czas i tyle, a nie się miesiącami ograniczać :P
0
@Dankhog Z Atletico
3
@betonito Mi zaś zapier**** jak Lahoz
1
Timmy to przeciętny gość
3
@tmQbassive Wielkie halo, moja Świnia też ze mną gra w Fifę już od paru lat
10
@cchesterr43 Nie wspominając o posuwaniu królowej
0
@FCBKUBANO Oglądnąłem se powtórkę z ciekawości i nie pomyliłem się, parę razy rzucił rakietką i coś tam klnął pod nosem :D Szkoda mi go bo taka remontada siada na psychę, ale przynajmniej spokornieje trochę
0
@kaamil1910 Pedri w formie dużo nie ustępuje Frenkiemu, ale wciąż uważam że pomoc
4
@Jacu327 Nie przepadam za prawicą
1
@MarioVeB! Lepiej nie ryzykować bo trza będzie na wieniec się składać :D
3
@DaPi Ja to wiem, Ty to wiesz, ale ten pan ma problemy z zdystansowaniem się i każdy komentarz w jego kierunku, który w jakikolwiek sposób jest choć trochę nie po jego myśli można podpiąć pod męczenie tegoż to szanownego użytkownika xD