0

@MaŁolat Jasne tylko zauważyłem że te opinie przeważnie nijak mają się z obiektywnością i są wystawiane pod wpływem emocji i z sympatii do drużyny. Wejdź sobie na stronę białych jeśli chcesz zobaczyć drugą skrajność :P

0

@MaŁolat Taa lepiej na La Rambli sędziować i wylewać żale hehe jak wolisz

1

@sintesox @MaŁolat Jak lepiej wiecie i widzicie niż sędziowie to czemu nie macie jeszcze ciepłej posadki w Hiszpanii xD Nie szukajcie dzieciaki spisku na siłę

0

Jezu jaki wylew kurła spalony to spalony nawet jak jest 1 cm nie szukajcie sensacji xD

0

Busi jednak oddawaj karnet xD

2

@MesQueUnClub96 Panie co to za szczery polityk ma być, gdzie się podziały populizmy

2

@Lub567 Ostrego cienia mgły jak najbardziej

5

@MesQueUnClub96 Rambla wolna od reklam !!!!!!!

5

@Lub567 Sam żeś jest shadow xD
@barcakamil Fullmatchesandshows.com

1

Kurła człek wstaje teraz po odsypianiu zeszłej nocki, patrzy a tu Granerud nie wygrał tylko jakieś Mitsubishi, Stękała drugi o nawet nie pół punkta gorszy, reszta gdzieś daleko w tyle, mógłby ktoś wyjaśnić?

0

@matirix20 Aa a ja myślałem że Najman będzie na Fame MMA zaś będzie walczył z tym złotówą, a tu jakaś gala o której pierwsze słyszę :D

0

@Darek97 Życzę powodzonka zatem ^^

0

@matirix20 A co za gala dziś można wiedzieć?

0

@Admin030 Stawiam że w następnym kontrakcie będzie miał klauzulę urodzinową pozwalającą mu bez kombinowania brać wolne w tym okresie xD

1

@Darek97 Chyba trza robotę zmienić albo długi urlop wziąć :D

0

@Darek97 Nie jestem królem żeby Ci rozkazywać kolego, daję Ci tylko dobrą radę.. Ewidentnie wstałeś dzisiaj lewą nogą i przyda się trochę relaksu :)

0

@barcowy1899 Całkiem spoko, czeka sobie na mnie gdzieś w fabryce

1

@Darek97 Słuchaj synu, przejdź się na spacer albo coś, bo jak człowiek zaczyna spinać o takie bzdury, to znaczy że mu się przesadnie nudzi :P

1

Komentarz usunięty

2

@Omoziu A co to wyścig jakiś? Pić z umiarem raz na jakiś czas i tyle, a nie się miesiącami ograniczać :P

0

@Dankhog Z Atletico

3

@betonito Mi zaś zapier**** jak Lahoz

1

Timmy to przeciętny gość

3

@tmQbassive Wielkie halo, moja Świnia też ze mną gra w Fifę już od paru lat

10

@cchesterr43 Nie wspominając o posuwaniu królowej

0

@FCBKUBANO Oglądnąłem se powtórkę z ciekawości i nie pomyliłem się, parę razy rzucił rakietką i coś tam klnął pod nosem :D Szkoda mi go bo taka remontada siada na psychę, ale przynajmniej spokornieje trochę

0

@kaamil1910 Pedri w formie dużo nie ustępuje Frenkiemu, ale wciąż uważam że pomoc

4

@Jacu327 Nie przepadam za prawicą

1

@MarioVeB! Lepiej nie ryzykować bo trza będzie na wieniec się składać :D

3

@DaPi Ja to wiem, Ty to wiesz, ale ten pan ma problemy z zdystansowaniem się i każdy komentarz w jego kierunku, który w jakikolwiek sposób jest choć trochę nie po jego myśli można podpiąć pod męczenie tegoż to szanownego użytkownika xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?