Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maniek9444 Poebawszy? :D
2
Haha na pocieszenie puszczają im powtórki z el Clasico xD
0
@norbi77 Ty no prawda, ale kijowo że ten Real przegrał :/
0
@socha Bo modne i lepiej brzmi moim zdaniem
0
@socha Specjalnie przekręciłem jak coś :P
0
Łooooooo kuuuurła ukłon chłopie
1
Granulat kozak nie ma co, ale cieszy podium Kamila ^^
0
Dawid już ma dość tej kamery xD
4
@mekston Co roku się łudzę o tego złotego buta, ale tym razem to już musi :P
0
@CatalanDream To mówi się przewidywalna :P
3
@CatalanDream 4 Niemieckie drużyny w fazie pucharowej LM, sam jesteś ogórkowy xD
2
@kuz Adar*
0
@BarcaInfo Całkiem spoko Spiderman
17
Zdania ekspertów są podzielone :P
https://zapodaj.net/f42af6e8f5242.jpg.html
https://zapodaj.net/f81545d984888.jpg.html
64
@Mixtape Żałosna bo prawdę powiedział? xD Chłopie bądź realistą..
0
@Kwasiak98 Jesli stójka się będzie przeciągać to Janek jak dla mnie bez szans, ale zawsze trzeba liczyć że akurat mu wejdzie jakiś mocny prawy sierp w szczenę :D
9
@mrboom https://zapodaj.net/cc104a9f1ad29.jpg.html
Nie da się zaprzeczyć :D
1
@Janiama Na 100 % nie bo w wersji ze składanymi jest tam dodatkowy znaczek koło kręciła :/
1
Nie wiecie może jak w Audi A4 B6 złożyć lusterka? Z lewej strony przy kręcidle do ustawiania lusterek nie ma takiej opcji, w komputerze pokładowym również, a jak próbuję ręcznie to czuć duży opór i boję się że urwę xD
0
What will we do with the drunken sailor?
1
@koziar Aś koledze biznes zepsuł.. Zajdziesz wysoko w piekielnej hierarchi, oby tak dalej byku (siła)
0
@Mario96w Btw nawet kapitan Ameryka go szuka xD
0
Cholercia Hajto u mnie w mieście, muszę Babkę ostrzec :/
https://zapodaj.net/d161c29507cd0.jpg.html
1
@vangoor Wnoszę o otwarcie okna !
Sędzia: Uchylam
0
@vangoor Z jednej strony tak to wygląda, a z drugiej dajom niektórym hotelom nawet 30 mln dotacji
0
@ksobi To chyba nie wiesz co się dzieje w reszcie państw unii :P
1
@Zoker Od pięciu gówniaków ponoć jakiś bonus za combo jest to polecam póki plemniki gorące
5
@krefi10 Nie.
0
@BigDaglas No co Ty idź śmiało
20
Ale jak to menda nie żyje :/