0

@Maniek9444 Poebawszy? :D

2

Haha na pocieszenie puszczają im powtórki z el Clasico xD

0

@norbi77 Ty no prawda, ale kijowo że ten Real przegrał :/

0

@socha Bo modne i lepiej brzmi moim zdaniem

0

@socha Specjalnie przekręciłem jak coś :P

0

Łooooooo kuuuurła ukłon chłopie

1

Granulat kozak nie ma co, ale cieszy podium Kamila ^^

0

Dawid już ma dość tej kamery xD

4

@mekston Co roku się łudzę o tego złotego buta, ale tym razem to już musi :P

0

@CatalanDream To mówi się przewidywalna :P

3

@CatalanDream 4 Niemieckie drużyny w fazie pucharowej LM, sam jesteś ogórkowy xD

2

@kuz Adar*

0

@BarcaInfo Całkiem spoko Spiderman

17

64

@Mixtape Żałosna bo prawdę powiedział? xD Chłopie bądź realistą..

0

@Kwasiak98 Jesli stójka się będzie przeciągać to Janek jak dla mnie bez szans, ale zawsze trzeba liczyć że akurat mu wejdzie jakiś mocny prawy sierp w szczenę :D

9

1

@Janiama Na 100 % nie bo w wersji ze składanymi jest tam dodatkowy znaczek koło kręciła :/

1

Nie wiecie może jak w Audi A4 B6 złożyć lusterka? Z lewej strony przy kręcidle do ustawiania lusterek nie ma takiej opcji, w komputerze pokładowym również, a jak próbuję ręcznie to czuć duży opór i boję się że urwę xD

0

What will we do with the drunken sailor?

1

@koziar Aś koledze biznes zepsuł.. Zajdziesz wysoko w piekielnej hierarchi, oby tak dalej byku (siła)

0

@Mario96w Btw nawet kapitan Ameryka go szuka xD

0

Cholercia Hajto u mnie w mieście, muszę Babkę ostrzec :/
https://zapodaj.net/d161c29507cd0.jpg.html

1

@vangoor Wnoszę o otwarcie okna !
Sędzia: Uchylam

0

@vangoor Z jednej strony tak to wygląda, a z drugiej dajom niektórym hotelom nawet 30 mln dotacji

0

@ksobi To chyba nie wiesz co się dzieje w reszcie państw unii :P

1

@Zoker Od pięciu gówniaków ponoć jakiś bonus za combo jest to polecam póki plemniki gorące

5

@krefi10 Nie.

0

@BigDaglas No co Ty idź śmiało

20

Ale jak to menda nie żyje :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?