0

@Colon Sami wypier*** gimbusy, będą mi dżemik prześladować

2

Hajto mówi z sensem, widziałem już wszystko

0

Oglądałem mecz od 65 minuty i normalnie bym powiedział, że Lech jest cienki jak siki pająka, ale doświadczenie mówi, iż ocenia się całokształt. Zatem powiedz mnie ktoś jak to wyglądało przez pierwszą godzinę?

1

@wroclawianin89 Lecimy z tym lecimy tutaj jest dobrze w luj lecimy tutaj

0

Lech dzisiaj w trochę okrojonym składzie, mam nadzieję że się postawią

9

@mr_robot Ale Messiego rozlicza się w skali kosmity, a nie człowieka :P

0

@clyde Saper xD

20

Ale spinacie dupę, chciał koledze dać strzelić przy pewnym wyniku i tyle :P

0

Można u jakiegoś buka obstawić czy Redsi znowu przełożą premierę?

26

@AV0CAD0 Taa a potem Ci przyjdzie taki jeden i będzie płakał że policja pałami bije ile wlezie

0

O na to czekałem xD
Edit. Ee przeliczyłem się :/

1

@Pilka_jest_okragla Ludzie mówią o tym o czym jest głośno, od Harrego Pottera, przez olimpiady, Igi Świątki, aż po politykę i wirusy, taka aura offtopowego forum :)

4

@GIGAKOKS Ok boomer

3

@Lares Spytaj barmana ^^

1

Za co ja bilety płacę do tego cyrku.. Cienka ta straż Marszałkowska jak siki pająka, biercie tą Jachire za kudły i paszoł, z cywilami jakoś się tak nie cackacie :P

2

@don'T.R.I.P.e Kurła w punkt kolego. Jaką mam bekę widząc jak dorośli ludzie się podpalają, gdy tylko zobaczą, że ktoś ma odmienne zdanie, często nawet mocno obiektywne z szerszym spojrzeniem na rzeczywistość. To jest nasz problem jako ludzi, często nie potrafimy, a wręcz nie chcemy zrozumieć czyjegoś punktu widzenia i przyjąć go za część prawdy. Widzimy tylko swój zas*** czubek nosa, a nasze ego nie pozwala żeby to ktoś inny miał racje i stąd bierze się bulwers. Rząd tylko wykorzystuje ten fakt i każe ludziom się bić między sobą w imieniu jednych bądź drugich, to jest właśnie demokracja :P

2

@justfootball HESOYAM też nie do końca zadziała, bo Unijne dotacje są na wyczerpaniu

0

@Chwytliwy Nie chcę się bawić w "przeważnie" i "zazwyczaj", mówię tylko żeby się wstrzymać z pochopnymi ocenami w indywidualnych sytuacjach. Sam również byłem świadkiem wielu protestów, na których pojawiali się fanatycy walki i szukali tylko okazji do rozruby, mimo to policja była bierna i uciekała się do przemocy tylko w ostateczności. U mnie dzisiaj na proteście nie było kozaków to i policja zachowywała się grzecznie, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Umówmy się, że nikt nie jest święty i o ile policjanci nie są w najmniejszym stopniu prowokowani, a zachowują się jak kurwy to będę stał po stronie tłumu i adekwatnie po stronie policjantów, gdy próbują zgodnie z prawem wykonywać polecenia, a na starcie dostają butelkami od "jebać policję" pseudo narodowców. Policjant policjatowi nierówny i tak samo jest z cywilami, drażni mnie po prostu trzymanie się kurczowo jednej ze stron ograniczając przy tym chłodne spojrzenie na rzeczywistość, a często spotykam się z czymś takim..

1

@Odcinkowy O to to też mam

0

@Chwytliwy Ej Andrzeju brak Ci obiektywizmu jak zwykle.. Ograniczasz się tylko do tego, że to policja jest najgorszym złem, a prawie każdy kto wychodzi im na przeciw to święta pokrzywdzona owieczka, która nikogo nie prowokuje swoją bierną obecnością.. Powiem Ci tyle, mało widziałeś. Jak powiedziałem nie zawsze wina leży po ich stronie i żeby celnie to ocenić trzeba zobaczyć sytuację na własne oczy. Brzydzę się pustymi hasłami propagującymi nienawiść ze strony policjantów na każdym kroku, podczas gdy w wielu przypadkach są oni wręcz zmuszani do użycia siły. Twoje "zazwyczaj" i "zawsze" bierze się prawdopodobnie z propagandy, która przesiąknąłeś i nawet nie jesteś tego świadomy, bo wątpię że uczestniczyłeś we wszystkich (albo chociaż połowie) incydentach o których tak pewnie się wypowiadasz ;) Nie jestem po żadnej stronie barykady, ale takie pochopne ocenianie zawsze będę tępił i mojego zdania nie zmienisz :)

3

@clyde Zazwyczaj jest tak jak koleżanka mówi, złapie Cię kures*** wtedy kiedy nie chcesz xD

1

@Chwytliwy Za bardzo się podpalasz i nie chcesz mnie zrozumieć ;) Chodzi mi tylko o to, że nie zawsze wina leży po jednej stronie.. Są psy z natury skur***nami, ale są też normalni policjanci, którzy muszą się mierzyć z prowokującą ich patologią i dlatego staję w jakiś sposób w ich obronie, bo na każdym kroku czytam jaka to policja jest zła, ale dziwnym trafem nikt nie wspomina o rozwścieczonej bandzie chuliganów szukających tylko pretekstu w prostestach do zrobienia burdy. Osobiście znam paru takich "narodowców" chwalących się później na mieście jacy to nie są zajebiści bo biją się z policjantami. Nie oceniam dopóki czegoś nie zobaczę na własne oczy..

1

@Chwytliwy Czytaj co napisałem.. Nie mówię że ten przypadek akurat taki jest, ale często to Ci pokrzywdzeni przez policję sami sobie wywojują taki wymiar kary, a później płacz na cały świat. Nie widziałem twojego przykładu więc ciężko to stwierdzić, dlatego wstrzymałbym się z pochopnymi ocenami

5

@Chwytliwy Nie chcę nic sugerować, ale z doświadczenia jednak wiem, że te biedne koleżanki, które są bite przez policję same się o to proszą. Na własne oczy widziałem jak jedna kozaczka rzucała się na policjantów z pięściami od tak sobie..

0

@BarcaInfo Poszła fama że taksówkami musi jeździć grając w tak wielkim klubie to Bartek stwierdził że nie będzie robić jaj :D

3

@dominik127pl Opanowałeś zakazane techniki moderacji, stary musi być dumny..

0

@Odcinkowy Da się zamknąć tylko trzeba dłużej poczekać, przynajmniej u mnie

4

Gdzie mnie z tą papugą na pół ekranu, halo hycel !!!

0

@NeroTFP Na ten moment może i tak, ale Frenki ma papiery na bycie absolutnym topem. To jego wyjście spod pressingu przypomina mi Busiego z najlepszych lat, no i podać ładnie też umi. Oby tylko wytrenował regularność i zgranie się z kolegami, a będzie z niego mega pociecha

0

@patry295 Aż żal było nie zrobić haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?