7

@Katalończyk 99 Jak Lewy powstał z żebra Guardioli, co Ty Bibli nie czytałeś?

2

Antułan to taka dobra duszyczka, może na boisku dużo nie daje, ale po za nim całkiem sporo i właśnie po to go Bartomeu ściągał, a my głupi myśleliśmy że jako następcę Suareza

5

@barcadreed A widziałeś dzisiaj to ściągnięcie obrońcy? Myślałem że orgarzmu dostaneł

0

@FafitFCB O kurła Bayern Owcę kupił? Dobry ruch

10

Robert Lewandowskiiiiii !!! Tymczasem Martinez

1

@wroclawianin89 Żon Klod Wandam

4

Suarezowi to się Bayern po nocach będzie śnił przez resztę życia

0

Kurła Coman to jest kot, nasz Koman zresztą też :P

4

@Szicek10 Siedzieli w jaskini z transparentami, pojawiają się tylko podczas strajków

2

@Transu96 Tak, Ja. Dlatego teraz jestem ślepy :/

13

@AV0CAD0 No właśnie to jest główny powód do świętowania, a niektórzy tutaj myślą, że jesteśmy w ekstazie nad samą manitą z potężnymi Węgrami :P

12

@Kusco15 Ktoś to ogląda jeszcze? :D

1

@MesQueUnClub_87 Według mnie na plus Trincao, Fati, de Jong, Dembe, Messi, a na minus Pique I Pjanić za amatorszczyznę, reszta w miarę dobrze

3

Jezu jaki mam uśmiech na mordzie jak Dembemu coś wyjdzie :D

0

@Cobra303 Wychodzi na to że Ferenc > Celta :P

0

@LuisSalvano Na powtórce tymbardziej było widać ^^ Kontrowersyjna moim zdaniem tylko ta czerwień

0

@LuisSalvano Nie no mordo akurat karny ewidentny, bez powtórki byłem pewny że podyktuje, szarpał go jak Reksio szynkę :P

0

Nie ma się co dziwić, szarpał go tam ładnie

4

Ale my mamy młodą kadrę z dobrym potencjałem, trzeba to Bartkowi oddać mimo wszystko

0

No i zajebiście

4

Nareszcie fajna akcja młodych, szkoda że nie wpadło

3

Czeka Koemana mnóstwo pracy..

3

@FATIlity31 Widocznie ten humor nie jest dla Ciebie. Nie każdemu podchodzi satyra w połączeniu z prostotą. Jak nie lubisz to nie oglądaj i tyle :P

1

@dv7wisnia O tak, najlepsza lektura z podstawówki ^^

1

@tobiasson92 Albo mieć ponad wybitne zaufanie do Desta

1

@neeed Idź pan na górę do siebie

1

@gumaz Provident i Vivus, brałem i byłem zadowolony. Dodatkowo na mniejsze kwoty często jest promocja typu "jak zwrócisz w miesiąc to pierwsza pożyczka za darmo"

2

@Ogorinho1974 Spokojnie jak nie odda siana to dojedziemy go za garażami

0

@HERORICH2 Tak jak mówię, pod względem hajpu jest dużo wyżej niż GTA, natomiast czas pokaże jak się to ma w praktyce, kibicuję im mocno zresztą. Druga sprawa GTA Online jest tak dochodową perełką Rockstarów, że nie zrobienie aktualizacji pod nową generację byłoby strzałem w stopę, im już nic więcej nie trzeba na dobrą sprawę. RDR2 też ma się całkiem dobrze z tego co pamiętam

1

@donleo12 O kurde, ale musi śmierdzieć, współczuję :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?