Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Katalończyk 99 Jak Lewy powstał z żebra Guardioli, co Ty Bibli nie czytałeś?
2
Antułan to taka dobra duszyczka, może na boisku dużo nie daje, ale po za nim całkiem sporo i właśnie po to go Bartomeu ściągał, a my głupi myśleliśmy że jako następcę Suareza
5
@barcadreed A widziałeś dzisiaj to ściągnięcie obrońcy? Myślałem że orgarzmu dostaneł
0
@FafitFCB O kurła Bayern Owcę kupił? Dobry ruch
10
Robert Lewandowskiiiiii !!! Tymczasem Martinez
1
@wroclawianin89 Żon Klod Wandam
4
Suarezowi to się Bayern po nocach będzie śnił przez resztę życia
0
Kurła Coman to jest kot, nasz Koman zresztą też :P
4
@Szicek10 Siedzieli w jaskini z transparentami, pojawiają się tylko podczas strajków
2
@Transu96 Tak, Ja. Dlatego teraz jestem ślepy :/
13
@AV0CAD0 No właśnie to jest główny powód do świętowania, a niektórzy tutaj myślą, że jesteśmy w ekstazie nad samą manitą z potężnymi Węgrami :P
12
@Kusco15 Ktoś to ogląda jeszcze? :D
1
@MesQueUnClub_87 Według mnie na plus Trincao, Fati, de Jong, Dembe, Messi, a na minus Pique I Pjanić za amatorszczyznę, reszta w miarę dobrze
3
Jezu jaki mam uśmiech na mordzie jak Dembemu coś wyjdzie :D
0
@Cobra303 Wychodzi na to że Ferenc > Celta :P
0
@LuisSalvano Na powtórce tymbardziej było widać ^^ Kontrowersyjna moim zdaniem tylko ta czerwień
0
@LuisSalvano Nie no mordo akurat karny ewidentny, bez powtórki byłem pewny że podyktuje, szarpał go jak Reksio szynkę :P
0
Nie ma się co dziwić, szarpał go tam ładnie
4
Ale my mamy młodą kadrę z dobrym potencjałem, trzeba to Bartkowi oddać mimo wszystko
0
No i zajebiście
4
Nareszcie fajna akcja młodych, szkoda że nie wpadło
3
Czeka Koemana mnóstwo pracy..
3
@FATIlity31 Widocznie ten humor nie jest dla Ciebie. Nie każdemu podchodzi satyra w połączeniu z prostotą. Jak nie lubisz to nie oglądaj i tyle :P
1
@dv7wisnia O tak, najlepsza lektura z podstawówki ^^
1
@tobiasson92 Albo mieć ponad wybitne zaufanie do Desta
1
@neeed Idź pan na górę do siebie
1
@gumaz Provident i Vivus, brałem i byłem zadowolony. Dodatkowo na mniejsze kwoty często jest promocja typu "jak zwrócisz w miesiąc to pierwsza pożyczka za darmo"
2
@Ogorinho1974 Spokojnie jak nie odda siana to dojedziemy go za garażami
0
@HERORICH2 Tak jak mówię, pod względem hajpu jest dużo wyżej niż GTA, natomiast czas pokaże jak się to ma w praktyce, kibicuję im mocno zresztą. Druga sprawa GTA Online jest tak dochodową perełką Rockstarów, że nie zrobienie aktualizacji pod nową generację byłoby strzałem w stopę, im już nic więcej nie trzeba na dobrą sprawę. RDR2 też ma się całkiem dobrze z tego co pamiętam
1
@donleo12 O kurde, ale musi śmierdzieć, współczuję :/