0

@matirix20 Bo materiał jest najwyraźniej tańszy :P Czy te droższe są lepsze? Nie mam pojęcia, nie miałem. Wiem tylko, że tykwy z owocu mogą się zepsuć, a drewno jak to drewno, będzie w jakimś stopniu wpływać na smak ^^

1

@Chakalaka Trauma murowana po takich torturach :/

0

@matirix20 Ceramiczna, bo nie trzeba tak dbać jak o inne. Minusem jest, że jak już walnie o ziemię to ino roz :D

4

@Jakchcesz Ahh ten legendarny hajs z komunii, niczym Święty Gral :/

1

@YoNoEntiendoNada Pies pomagał czy pod kanapą zrobił się dział mięsny? :D

0

Jaki problem był z Wami gdy byliście mali?

1

@Ojciec5tkidzieci Ty lepiej idź dzieci pobaw, a nie na Rambli siedzisz bo trochę ich masz :P

0

Gdzie Lewy nie może, tam mu Jóźwiak pomoże

1

1

@Wilczeq Nikt nie płacze tylko ocenia decyzję sędziego jak już :)

0

Robert się skończył

7

Komentarz usunięty

5

1

@msmsms Jakbym miał jakiegoś raka czy nieuleczalną zagrażającą życiu chorobę to czemu nie ^^

1

@Hushovt Grochóweczka lepsza, no i na bezludnej zdałaby egzamin, domownicy by nie narzekali na bąki :P

5

@marcin62 Bo czekają aż znikniesz proste

0

@Encore Poprawka, jego stary :)

0

@justfootball Panie, za mało lekcji hiszpańskiego tylko jakieś anatomie z Ester i pan chce piłkę?

0

@Janas11224 Glitchy nie wspomniałem bo nie przeszkadzały jakoś specjalnie, a po drugie za parę miesięcy ich już w ogóle nie będzie wraz z aktualizacjami. Co do wyścigu na klasycznym to masakra, po godzinie prób i błędów w końcu się udało znajdując sposób, ale ile człowiek się uwkur***ł to jego :D

0

@Elosek Rok temu też tak mówiono, a skończył z 20+ goli i 20+ asyst, rozkręci się chłop :P

5

@Aaron10 Lecisz bez ogrzewania, 10 minut solidnej rozgrzewki i zapomnisz że jest coś takiego jak piecyk. Mówię to z pełną powagą, jak mam nagrzane w pomieszczeniu i ćwiczę to idzie się udusić

0

@Janas11224 Odwalone prawie że perfekcyjnie. Można się przyczepić do mniej istotnych szczegółów, ale to tak na siłę i chyba tylko z sentymentu do klasycznej wersji. Czego tak naprawdę mi zabrakło to tylko większej widowni na wyścigu, która była dość okrojona i nie dawała takiego klimatu jakiego oczekiwałem, no i legendarnych słów "przyjaźń to gówno.." padających z ust Sama na koniec gry.

3

@pazio23 Ogólnie spalacze tłuszczu są dobre jak masz naprawdę sporą nadwagę typu 150 kg na 190cm, tak to szkoda kasy i ryzykowania zdrowiem/samopoczuciem. Dobra dieta, plan treningowy i sen to podstawa ^^

0

@Homeopata8989 Gdzie Ty kolego chcesz się doszukiwać logiki w czymś tak kontrowersyjnym jak ta cała pandemia.. Nie wiemy jak w rzeczywistości groźny jest ten wirus, możemy opierać się tylko na oficjalnych statystykach, które jak wiadomo lubią być często przekłamywane. Znajomy rodziców miał złośliwego raka i nie było dla niego praktycznie ratunku, ale że był zarażony koroną to lokalna gazeta postanowiła przypisać śmierć na jej konto.. Pragnę jeszcze przypomnieć, że co roku wychodzą jakieś nowe mutacje przeróżnych wirusów, które podobnie jak korona największe zagrożenie stanowią dla ludzi starszych i schorowanych, a mimo to pandemię postanowili nagłośnić dopiero w tym roku. Mógłbym się założyć, że gdyby nie media, tyle samo ludzi umierało by co zawsze i nawet byś nie wpadł na to, że jest między nami jakiś wirus. Tu nie ma żadnej logiki, istnieją po prostu różne poglądy. Uszanuj fakt, że ludzie podchodzą i będą podchodzić do tego sceptycznie.

3

@koziar Nosz do korony nędzy!!

3

@DaPi Jak siki Busiego

1

Biercie mnie ten śnieg w cholerę..

0

@Transu96 A Ty razem z nim świeżak, gdzie do moich 3100

0

@Hasszz Dlatego napisałem że się nie znam, to wcale nie broni mi wchodzić w dyskusję, w której mogę dowiedzieć się czegoś nowego :)

23

@RadekACCA @Hushovt @RIP_IABC Przekaz proszę państwa wcale nie zmyślony,
chciał kogoś ośmieszyć i sam został ośmieszony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?