Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@NeroTFP Brajtłajt całkiem spoko brzmi, ale jak widzę Moneymar albo Dembale to masakra :P
1
@NeroTFP Na jakim kanale i kiedy bo zaspałem z tematem :P
9
Boli was wielki Brajtłajt i tyle
0
@Colon Haaland. A nie w sumie on nie miewa, on go ma xD
0
@SergioTomas Ogólnie to się zgodzę, po za tym że Suarez psuł szatnię, to jakaś abstrakcja :P
63
Cała nadzieja w Duńczyku
0
@Janas11224 Tam gdzie podobno piź***
0
@chudy2k Chcieć można, ale obstawiam że będzie tak jak napisałem ^^
1
@Sysia11 Powiem Ci tak, wszystko kwestia tego jak nasi zawodnicy się zgrają i w jakim stopniu będą wykonywać założenia trenera. Każdy z naszych graczy na swój sposób ma dużą jakość, być może Koeman trafi w dychę i w końcu zwojujemy coś więcej niż krajowe podwórko.
0
4 - Araujo
12 - Riqui
25 - Fernandes
A 9 poczeka na zbawcę tej pozycji :P
1
@Zoker Sfrustrowani kibice i myślenie? Dobre xD
0
@Janas11224 Kolejne wzmocnienie Sevilli, ale będą mieć pakę w tym sezonie
1
@Danny Gaucho xD
0
@DaPi Zależy czy toaletę masz w piwnicy czy nie
5
Komentarz usunięty
35
-How was Spain?
-They go crazy for transfers, and you know what? It's totally fuc*** up. When you hear the journalists, you become one of them. That can't be transfers, that's got to be something else
1
@mcsarna Ale po co na zapas siać ferment, poczekajmy chociaż do zimy z osądami
2
@Coutinho007 Depay
0
@kamilop Każdy sobie tak obiecuje, ale i tak prędzej czy później łyknie :P
0
@ObywatelPL Zaraz po odejściu Messiego
0
Mamy tu jakiegoś mistrza kalisteniki, albo przynajmniej pompek? Nurtuje mnie jedna sprawa, bo niby mówi się że łokcie nie powinny iść do zewnątrz tylko wzdłuż ciała nie obciążając tym samym za bardzo barków. Z drugiej strony jednak robiąc takie pompki (łokcie na zewnątrz) dużo mocniej angażuje się klatkę piersiową i tu moje pytanie, na które chciałbym dostać odpowiedź popartą własnym doświadczeniem. Czy robisz od zawsze takie pompki nie ocierając się przy tym o żadną kontuzję? A może lepiej robić z szerokim rozstawem rąk z łokciami idącymi wzdłuż ciała ?
0
@Kettger Prawy mój, lewy Twój i bedzie
0
@justfootball I co w związku z tym kobieto, po 10 aborcjach dostajesz bon na spiralę czy co, bo nie rozumiem czym tu się chwalić xD
2
Ma ktoś poratować tysiaka na buty górskie? Oddam w eurogąbkach
0
@Maniek9444 Dawaj numer, też poważnie :P
1
@patry295 Sama jest naprawdę pyszna, a z Colą to już w ogóle można pić jak soczek :D
0
@patry295 Moja ulubiona ze wszystkich smakowych alkoholi ^^
1
@RomanHoffer Musiałbyś ją zaatakować albo zapędzić w zaułek, tak to krzywdy Ci nie zrobi. Bardziej bym się o samochód bał albo inne sprzęty :P
0
@Dzemix111 Nie dużo, ale 3 stówki zawsze coś ^^
1
@xVENUMx Już przynoszę moją Tennessee i pijemy :P