Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Masti_Real_Madryt Okej, ale jak chcesz tu jutro siedzieć to musisz kibicować naszym, albo się nie odzywać na czas meczu :P
1
@Patrykl145 Wiem jak się czujesz, mi w tamtym sezonie City zamykało kupon. Mieli tylko wygrać z Lyonem i tysiaczek by wpadł, a Sterling musiał spartaczyć na pustą i poszła kontra :/
2
@NeroTFP Sprawdźmy to, idę do kobity powiedzieć imię swojej byłej, jak mnie nie będzie za 5 minut znaczy że to kit jakiś
1
@Patrykl145 Kończę z bukmacherką = Jutro puszczę mały kuponik żeby się odkuć :P
0
@MasnyTed Helena zawał!!!!
0
@Uukasz_93 Mi też pogromiła dzisiaj kupon, nie jesteś sam :P
0
@Masti_Real_Madryt Ramos wjedzie z karnego w 85 i będzie :P
0
@Simon_1899 Dałeś palec, a całą rękę obcięła?
4
@Elosek Z początku myślałem, że o naszym trenerze mówisz :D
1
@barcanawieki kanał 126 proszę pana czyli Eleven Sports 1 :P
9
@ronni37 Trzech jurorów z moderacji zasiada w specjalnej loży i jak dadzą 3 razy na TAK to twój avatarek ląduje na ekranie
1
To mówicie że Atleti +2.5 gola jak w masło :P
2
@cules_ Trochę większy debet nie zaszkodzi ^^
0
@escarabajo To co, może poprosimy Atletico o małą wymiankę hehe
1
@cules_ Pisz do supportu
PS. Fajnie się obstawia za twoje pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Barca_Big_Moment Prawda, widać że młody ma wsparcie kolegów i potrafi radzić sobie z presją, oby więcej takich talentów ^^
2
@LuisSalvano Masz szansę się zrehabilitować za Neymara :P
0
@konrad1661 Będzie dobre conajmniej parę dni ^^
0
@konrad1661 Nadać się nada jako pożywienie, ale jako przysmak może być już ciężej. Osobiście nie lubię gotowanego mięcha z drugiego dnia, a jak jeszcze nie było przykryte to już w ogóle.. Ale jest parę sposobów żeby naprawić, chociażby obtoczyć w jajku, w panierce i na olej. Ne raz tak z kurami od rosołu robiłem i pyszotka :)
0
@Mario96w A wyścig to jakaś masakra z początku, myślałem że będę go przechodził wieczność, ale wystarczy załapać patent na zakręty, na których nadrabia się najwięcej czasu :P
4
Ograłem już parę rozdziałów nowej Mafii i powiem wam, że moim zdaniem.. odwalone zajebiście :) Stara fabuła i klimat lat 30 tych osadzone w nowej szacie graficznej, z nowymi dialogami i w jakimś stopniu zmienionej rozgrywce, sprawiają że człowiek ma szansę znów pierwszy raz zagrać w oldschoolowe arcydzieło. Nie wiem skąd masa negatywnych opinii, chyba co poniektórzy za bardzo przywykli do pierwotnej wersji i klimatycznej, starej grafiki. Tak czy inaczej jestem jak najbardziej na TAK i polecam gorąco każdemu ^^
1
@Rewolucja123 No kolego szacun, że chce Ci się to analizować i przepisywać. Można przynajmniej bardziej obiektywnie rzucić okiem na grę poszczególnych zawodników ^^
1
@Chaoss Tak było nie zmyślam xD
5
@Keriox A no tak zapomniałem, a już się przestraszyłem że nie ma okazji do picia, lecę po szklaneczkę ^^
1
@jacobFCB To przez tego wirusa, wszystko trzeba na szybko. Jakieś ligi mistrzów w wakacje wymyślają, poranne przeglądy w nocy.. Masakra
0
@LightningStrike Miło słyszeć :D
0
@LightningStrike Dawaj znać jak będzie szansa zobaczyć z południa, może uda mi się zdjęcie cyknąć z Giewontu :D
0
@koziar Być może chwilowa, ale wierzę że Sergino szybko się rozkręci ^^
0
@juliacicha Oj chyba szef jednak zabierze to wolne w czwartek :P
0
@PatrychoO E no w co Ty wierzysz kolego :D