0

@Masti_Real_Madryt Okej, ale jak chcesz tu jutro siedzieć to musisz kibicować naszym, albo się nie odzywać na czas meczu :P

1

@Patrykl145 Wiem jak się czujesz, mi w tamtym sezonie City zamykało kupon. Mieli tylko wygrać z Lyonem i tysiaczek by wpadł, a Sterling musiał spartaczyć na pustą i poszła kontra :/

2

@NeroTFP Sprawdźmy to, idę do kobity powiedzieć imię swojej byłej, jak mnie nie będzie za 5 minut znaczy że to kit jakiś

1

@Patrykl145 Kończę z bukmacherką = Jutro puszczę mały kuponik żeby się odkuć :P

0

@MasnyTed Helena zawał!!!!

0

@Uukasz_93 Mi też pogromiła dzisiaj kupon, nie jesteś sam :P

0

@Masti_Real_Madryt Ramos wjedzie z karnego w 85 i będzie :P

0

@Simon_1899 Dałeś palec, a całą rękę obcięła?

4

@Elosek Z początku myślałem, że o naszym trenerze mówisz :D

1

@barcanawieki kanał 126 proszę pana czyli Eleven Sports 1 :P

9

@ronni37 Trzech jurorów z moderacji zasiada w specjalnej loży i jak dadzą 3 razy na TAK to twój avatarek ląduje na ekranie

1

To mówicie że Atleti +2.5 gola jak w masło :P

2

@cules_ Trochę większy debet nie zaszkodzi ^^

0

@escarabajo To co, może poprosimy Atletico o małą wymiankę hehe

1

@cules_ Pisz do supportu
PS. Fajnie się obstawia za twoje pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Barca_Big_Moment Prawda, widać że młody ma wsparcie kolegów i potrafi radzić sobie z presją, oby więcej takich talentów ^^

2

@LuisSalvano Masz szansę się zrehabilitować za Neymara :P

0

@konrad1661 Będzie dobre conajmniej parę dni ^^

0

@konrad1661 Nadać się nada jako pożywienie, ale jako przysmak może być już ciężej. Osobiście nie lubię gotowanego mięcha z drugiego dnia, a jak jeszcze nie było przykryte to już w ogóle.. Ale jest parę sposobów żeby naprawić, chociażby obtoczyć w jajku, w panierce i na olej. Ne raz tak z kurami od rosołu robiłem i pyszotka :)

0

@Mario96w A wyścig to jakaś masakra z początku, myślałem że będę go przechodził wieczność, ale wystarczy załapać patent na zakręty, na których nadrabia się najwięcej czasu :P

4

Ograłem już parę rozdziałów nowej Mafii i powiem wam, że moim zdaniem.. odwalone zajebiście :) Stara fabuła i klimat lat 30 tych osadzone w nowej szacie graficznej, z nowymi dialogami i w jakimś stopniu zmienionej rozgrywce, sprawiają że człowiek ma szansę znów pierwszy raz zagrać w oldschoolowe arcydzieło. Nie wiem skąd masa negatywnych opinii, chyba co poniektórzy za bardzo przywykli do pierwotnej wersji i klimatycznej, starej grafiki. Tak czy inaczej jestem jak najbardziej na TAK i polecam gorąco każdemu ^^

1

@Rewolucja123 No kolego szacun, że chce Ci się to analizować i przepisywać. Można przynajmniej bardziej obiektywnie rzucić okiem na grę poszczególnych zawodników ^^

1

@Chaoss Tak było nie zmyślam xD

5

@Keriox A no tak zapomniałem, a już się przestraszyłem że nie ma okazji do picia, lecę po szklaneczkę ^^

1

@jacobFCB To przez tego wirusa, wszystko trzeba na szybko. Jakieś ligi mistrzów w wakacje wymyślają, poranne przeglądy w nocy.. Masakra

0

@LightningStrike Miło słyszeć :D

0

@LightningStrike Dawaj znać jak będzie szansa zobaczyć z południa, może uda mi się zdjęcie cyknąć z Giewontu :D

0

@koziar Być może chwilowa, ale wierzę że Sergino szybko się rozkręci ^^

0

@juliacicha Oj chyba szef jednak zabierze to wolne w czwartek :P

0

@PatrychoO E no w co Ty wierzysz kolego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?