Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DanielVeB Na te parę tysięcy kursów jakie zrobiłem max 3 razy zdarzyło mi się świadomie kogoś wyje***, uwierz mi że częściej to ja byłem ruchany przez klientów jak postanowili sobie grzecznie uciec bez płacenia, dlatego z pijanymi już nie jeżdżę ^^
0
@DanielVeB Nikt nie jest w 100% święty kolego ;)
0
@Janas11224 Za miękkie serce mam do robienia ludzi na kasę, może czasem mi się zdarzyło jak klient był wyjątkowo wkur**** w ramach zemsty, ale w 99% jestem uczciwy ^^ @Deathwing112 To zależy też gdzie, są miasta tak jak u mnie w Zako, gdzie jeździ pełno prywaciarzy niezrzeszonych w korpo i lubią sobie zdzierać z przyjezdnych ile wlezie, zawsze bezpieczniej zamówić taryfę z korporacji, a jak nie ma wyjścia to umówić się z góry na korzystną cenę ^^
4
@TheNekro94 Zależy, jak umiesz jeździć to nic Ci nie będzie
1
@Janas11224 Wypraszam sobie, jestem dobrą złotówą :/
1
@NemeZis93 Widzisz jakie życie jest niesprawiedliwe? Nawet Cię przeprosić nikt nie chce :/
1
@BarcaInfo Powiedzcie mnie skąd się bierze tyle niepoprawnych głosów, co oni się podpisać nie umieją :D
0
@Arkon Jak dla mnie najlepszy value to PSG I coś czuję że My :)
0
@MessiTheBesst Dokładnie, ale z drugiej strony jest już VAR i nie mają CRa :D
3
@sebasek99 Pokaże Ci fajny trik jak sklonować FMSa, ale najpierw musisz mi go dać
0
@A_Gomesinho_21 Nasza przyszła koza :P
1
@Pressinho Benfica to jedno, ale z tymi dwoma możemy nawiązać kontakt ^^
1
@Pressinho Chłopie nikogo z top 5 nie mamy, nie wymyślaj :P
3
@masq Rozumienie to z pewnością ma lepsze bo w końcu przemawia doświadczenie, ale grunt żeby nogi nadążały za głową ^^
6
@parpe A ja myślę że jak komuś ma zabrać miejsce to Griezmannowi :)
8
@Kuubs21Bo pewnie dużo osób tutaj myśli, że pomocnik powinien być tylko od kreatywnych podań i wypracowywaniu sytuacji strzeleckich napastnikom :P Trzeba docenić takie elementy jak pressing, wychodzenie z pod pressingu czy to balansem ciała czy szybkimi podaniami, destrukcja i wertykalne zagrania.. Defensywni pomocnicy mają zupełnie inną rolę i często się jej nie docenia.
1
@zodiak_10 Czy to hybryda Małysza z Lewym i Jankiem? :P
0
Czułem że ten sezon będzie nasz, a przynajmniej na to się zanosi :P
4
I cyk Dest jednak ląduje w Monachium xD
4
Normalnie to człowiek by się modlił żeby jak najmniej doliczył, ale teraz niech grają ile wlezie :D
0
Hahah nie ma Griezmann luzu u Ludwiczka
24
@Lares Bo to zagranie taktyczne, to trza usiąść na spokojnie..
0
Dżoszua Kimik xD
1
@Cariones Nie mogli. Tradycja to tradycja
0
@bartekvisca Dla początkującego właśnie perfekcyjna ;)
2
@NobodyFCB Nie słuchaj kolegi, przedawkował i gada bzdury :P Na początek polecam Ci zacząć od małych dawek, żebyś się nie zraził zbyt gorzkim smakiem. Za 3 dyszki masz fajny zestaw startowy ^^
https://allegro.pl/oferta/zestaw-startowy-yerba-mate-10x50g-tykwa-verde-mate-6928649563?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Zedytowałem, ten zestaw ma lepsze smaki moim zdaniem, szczególnie polecam menta limon I Mas IQ od tej firmy ^^
4
@Homeopata8989 Inter już mieliśmy w grupie rok temu, dawać Atalante żeby było ciekawiej :P
1
@Hushovt Valara, a potem Morgotha ^^
1
@Katalonbar Bayern, Atalanta, Marsylia i możemy mieć lekkie kłopoty :P Oczywiście nie wyobrażam sobie nie wyjść z grupy
0
@Denzon Burn ma fajnego fioletowego puncha. W ogóle z classiców to Burn ma najlepszy smak, mógłbym pić codziennie :P Chociaż najlepszy energetyk jaki dotąd piłem to śliwka cynamon od Redbulla, ale to tylko limitowana edycja :/