Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LightningStrike Na codzień nie narzekam na mieszkanie w górach, ale dziś jest mi szkoda :/
3
@AdiKingu96 No i dobrze, przez to że kiedyś mieliśmy taką walkę o skład to Thiago wylądował w Bayernie, a teraz podwędzamy im Desta, nigdy nie ma tego złego :P
0
@Marcel99 Pięć zmian w trzech zmianach, to matematyka wyższa, trza usiąść na spokojnie i pomyśleć
2
@NeroTFP Pojawią się zapewne oba komentarze, prawdopodobnie na każdą połowę jego występu :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 Jeden z główki, jeden z karniaka i wchodzi jak w masło za stóweczkę :P
0
Kibice Bayernu gdzieś w tym momencie:
1
@wroclawianin89 Obie mają papiery na dojście do grupowej, byle tego nie zmarnować. Potem niech się dzieje wola nieba :P
0
@Encore Jako postać mój ulubieniec. Sama rola odegrana perfekt, a nie była wcale taka prosta jakby się mogło wydawać @tristan87 No i mamy podium :P
1
Jeezu ale to musi siadać na psychę taki niestrzelony decydujący karny
4
@Yosemite Zdecydowanie najlepiej odegrana rola, zaraz po nim William Fichtner jako Mahone, oczywiście to tylko moje zdanie ^^
Edit. @Encore Czyli nie tylko ja tak uważam :P
4
@Masti_Real_Madryt Nie jesteś pierwszym stałym bywalcem Rambli jako kibic przeście.. ekhm.. znaczy Realu Madryt :) Jak to się mówi szanuj, a będziesz szanowany ^^
0
@tobiasson92 Czyli dobrze że za Zahe zamieniłem ^^
7
@DaPi 1 3 2 Cucurelle bym, oddaliśmy w Barcy, szkoda że go widział
1
@DaPi I Dest będzie Ziobra Wielkim Czarnym Tatą Kupującym Synowi Najlepsze Niespodzianki?
13
@VamosRakieta Nam na dłuższą metę w sumie też powinien
1
@LuisSalvano Przysięgam że chciałbym mieć takiego nauczyciela choć przez semestr xD
2
@lucas/catalan Zaraz My Desta Kupimy
3
@LuisSalvano xD.
1
@Witam Kontuzja umiejętności
3
@KarwanLaMasia Klaaasyk, ja zaraz Mafię odpalam w nowej odsłonie, obym się nie zawiódł ^^
2
@kerouac Ja akurat dzisiaj miałem kotlet więc nie narzekam
4
@SiSenior Na PO będzie grał Tusk, tyle w temacie.
2
@jordus100 Łoo panie jak takie akcje masz po byle kawie to po mefedronie to byś na piechotę szybciej dobiegł na lotnisko niż Sergino
3
@BarcaInfo Jeśli to prawda to w sumie.. Znając życie i tak prędzej czy później niestety wrócą jego problemy z kontuzjami
2
@Matelel Ajaxowi przez bliskość z naszym klubem, Bayernowi ze względu na Roberta i City za Pepa :)
5
@kerouac Tak, to ja po grzybach
2
No to skoro Fabrizio wydał zgodę na lądowanie, to mam nadzieję że do jutra w końcu doleci ^^
0
@Koni8M KoeMac xD
0
@LightningStrike W ogóle się na tym nie znam więc spytam, gdzie najbardziej na południe do tej pory zaobserwowano zorzę, albo z którego miejsca najbardziej wysuniętego można było ją zobaczyć? :D
0
@MESSIah16 Pierwsze co do głowy przychodzi oprócz CRa to Higuain.
Edit: To znaczy co Ja mówię przecież CR od niedawna tam gra xD