0

@LightningStrike Na codzień nie narzekam na mieszkanie w górach, ale dziś jest mi szkoda :/

3

@AdiKingu96 No i dobrze, przez to że kiedyś mieliśmy taką walkę o skład to Thiago wylądował w Bayernie, a teraz podwędzamy im Desta, nigdy nie ma tego złego :P

0

@Marcel99 Pięć zmian w trzech zmianach, to matematyka wyższa, trza usiąść na spokojnie i pomyśleć

2

@NeroTFP Pojawią się zapewne oba komentarze, prawdopodobnie na każdą połowę jego występu :D

1

@okiemtypera_lucaxx95 Jeden z główki, jeden z karniaka i wchodzi jak w masło za stóweczkę :P

0

Kibice Bayernu gdzieś w tym momencie:

1

@wroclawianin89 Obie mają papiery na dojście do grupowej, byle tego nie zmarnować. Potem niech się dzieje wola nieba :P

0

@Encore Jako postać mój ulubieniec. Sama rola odegrana perfekt, a nie była wcale taka prosta jakby się mogło wydawać @tristan87 No i mamy podium :P

1

Jeezu ale to musi siadać na psychę taki niestrzelony decydujący karny

4

@Yosemite Zdecydowanie najlepiej odegrana rola, zaraz po nim William Fichtner jako Mahone, oczywiście to tylko moje zdanie ^^
Edit. @Encore Czyli nie tylko ja tak uważam :P

4

@Masti_Real_Madryt Nie jesteś pierwszym stałym bywalcem Rambli jako kibic przeście.. ekhm.. znaczy Realu Madryt :) Jak to się mówi szanuj, a będziesz szanowany ^^

0

@tobiasson92 Czyli dobrze że za Zahe zamieniłem ^^

7

@DaPi 1 3 2 Cucurelle bym, oddaliśmy w Barcy, szkoda że go widział

1

@DaPi I Dest będzie Ziobra Wielkim Czarnym Tatą Kupującym Synowi Najlepsze Niespodzianki?

13

@VamosRakieta Nam na dłuższą metę w sumie też powinien

1

@LuisSalvano Przysięgam że chciałbym mieć takiego nauczyciela choć przez semestr xD

2

@lucas/catalan Zaraz My Desta Kupimy

3

1

@Witam Kontuzja umiejętności

3

@KarwanLaMasia Klaaasyk, ja zaraz Mafię odpalam w nowej odsłonie, obym się nie zawiódł ^^

2

@kerouac Ja akurat dzisiaj miałem kotlet więc nie narzekam

4

@SiSenior Na PO będzie grał Tusk, tyle w temacie.

2

@jordus100 Łoo panie jak takie akcje masz po byle kawie to po mefedronie to byś na piechotę szybciej dobiegł na lotnisko niż Sergino

3

@BarcaInfo Jeśli to prawda to w sumie.. Znając życie i tak prędzej czy później niestety wrócą jego problemy z kontuzjami

2

@Matelel Ajaxowi przez bliskość z naszym klubem, Bayernowi ze względu na Roberta i City za Pepa :)

5

@kerouac Tak, to ja po grzybach

2

No to skoro Fabrizio wydał zgodę na lądowanie, to mam nadzieję że do jutra w końcu doleci ^^

0

@Koni8M KoeMac xD

0

@LightningStrike W ogóle się na tym nie znam więc spytam, gdzie najbardziej na południe do tej pory zaobserwowano zorzę, albo z którego miejsca najbardziej wysuniętego można było ją zobaczyć? :D

0

@MESSIah16 Pierwsze co do głowy przychodzi oprócz CRa to Higuain.
Edit: To znaczy co Ja mówię przecież CR od niedawna tam gra xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?