1

@IronSanHybrid Tylko Wielbłądy jasne ^^

0

Tak się zastanawiam kiedy ostatnio San Marino wygrało w oficjalnym meczu i czy w ogóle? :D

1

@TheNekro94 Ja w sumie od jakiegoś czasu też złapałem taką zajawkę, ale mam ten plus że mieszkam w górach więc zastępuję ściankę skałami :P Nigdy nie jest za późno kolego, siła i technika przyjdą z czasem ^^

3

@VenoM Ale lepiej mieć i na kilku konto, lepsze kursy się wyłapie i więcej możliwości zakładów ;)

1

@VenoM FortunkaTeam

1

@Kuczek Ktoś kto ma sentyment do oryginału zawsze będzie narzekał w jakimś stopniu na remake, na to nie ma rady. Mam nadzieję chociaż że grafika i mechanika gry zrekompensują stary klimat ^^

3

@PatrychoO Namówiłeś, kupuję :P

0

@RadekACCA Paradise PD, praktycznie to samo, ale gorsze moim zdaniem ^^

3

No i za tydzień najbardziej wkurzająca część, a jednocześnie jedna z najlepszych ^^

0

@Encore Nawet mi go nie żal

1

@betonito Bo Suarez to jego przyjaciel i nie ma to za bardzo związku? :)

2

@VanBest Jak jest nieletni to jak najbardziej jeśli na to przyzwala.

1

@maatiixx No niestety kolego, jak na serial akcji przystało, musisz się pogodzić z pewnymi odstępstwami od realizmu :)

0

@PatrychoO Nie bluźnij kolego

0

@SiSenior Zostały Ci 2 tygodnie życia? To ja bym Wieśka 3 powtarzał ^^

1

@cat_r37 A to kłamczuszek mały

5

@Criss18Barca Fajnie będzie jak nasze dwa pół zawodowe kluby zagrają ^^

1

Jakie najlepsze miejsce zajmowaliśmy w historii UEFA jako Polska liga? Pamiętam że kiedyś 18 mieliśmy, było jeszcze lepiej?

3

@Elnuum Piękna odpowiedź pełnym zdaniem tak jak uczyła pani od Polskiego, szanuję ^^

0

@adam444 no ba, za dyszke jak znalazł

0

Jeeny moje uszy (znaki)

0

Skąd te spusty nad Neuerem to ja nie wiem. Dobrze był ustawiony, a strzał lekki jakby moja babka kopała :D

0

Taką sete xD (znaki)

5

@Transu96 Co Ty, wpadłby do bramy razem z piłką

0

@badej60 Spytaj Neymara

2

@Barwindg Zawsze się znajdzie luka w prawie

0

@badej60 Nie wiem, dla mnie za krokodyla powinno być czerwo

5

@PatrychoO krokodyl :D

1

@VamosRakieta Dobry mecz Ivan, szacun ^^

1

@Teletubis Ok, to teraz musisz przejść po całej Rambli i wszyscy będą krzyczeć "Shame! Shame!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?