Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Tylko Wielbłądy jasne ^^
0
Tak się zastanawiam kiedy ostatnio San Marino wygrało w oficjalnym meczu i czy w ogóle? :D
1
@TheNekro94 Ja w sumie od jakiegoś czasu też złapałem taką zajawkę, ale mam ten plus że mieszkam w górach więc zastępuję ściankę skałami :P Nigdy nie jest za późno kolego, siła i technika przyjdą z czasem ^^
3
@VenoM Ale lepiej mieć i na kilku konto, lepsze kursy się wyłapie i więcej możliwości zakładów ;)
1
@VenoM FortunkaTeam
1
@Kuczek Ktoś kto ma sentyment do oryginału zawsze będzie narzekał w jakimś stopniu na remake, na to nie ma rady. Mam nadzieję chociaż że grafika i mechanika gry zrekompensują stary klimat ^^
3
@PatrychoO Namówiłeś, kupuję :P
0
@RadekACCA Paradise PD, praktycznie to samo, ale gorsze moim zdaniem ^^
3
No i za tydzień najbardziej wkurzająca część, a jednocześnie jedna z najlepszych ^^
0
@Encore Nawet mi go nie żal
1
@betonito Bo Suarez to jego przyjaciel i nie ma to za bardzo związku? :)
2
@VanBest Jak jest nieletni to jak najbardziej jeśli na to przyzwala.
1
@maatiixx No niestety kolego, jak na serial akcji przystało, musisz się pogodzić z pewnymi odstępstwami od realizmu :)
0
@PatrychoO Nie bluźnij kolego
0
@SiSenior Zostały Ci 2 tygodnie życia? To ja bym Wieśka 3 powtarzał ^^
1
@cat_r37 A to kłamczuszek mały
5
@Criss18Barca Fajnie będzie jak nasze dwa pół zawodowe kluby zagrają ^^
1
Jakie najlepsze miejsce zajmowaliśmy w historii UEFA jako Polska liga? Pamiętam że kiedyś 18 mieliśmy, było jeszcze lepiej?
3
@Elnuum Piękna odpowiedź pełnym zdaniem tak jak uczyła pani od Polskiego, szanuję ^^
0
@adam444 no ba, za dyszke jak znalazł
0
Jeeny moje uszy (znaki)
0
Skąd te spusty nad Neuerem to ja nie wiem. Dobrze był ustawiony, a strzał lekki jakby moja babka kopała :D
0
Taką sete xD (znaki)
5
@Transu96 Co Ty, wpadłby do bramy razem z piłką
0
@badej60 Spytaj Neymara
2
@Barwindg Zawsze się znajdzie luka w prawie
0
@badej60 Nie wiem, dla mnie za krokodyla powinno być czerwo
5
@PatrychoO krokodyl :D
1
@VamosRakieta Dobry mecz Ivan, szacun ^^
1
@Teletubis Ok, to teraz musisz przejść po całej Rambli i wszyscy będą krzyczeć "Shame! Shame!"