1

@Kettger I to jest bardzo obiektywna wiadomość, a nie jakieś pewniaki co to się nie spełniają

8

@Michu94 Ma chłop potencjał, ale ile z niego wykrzesamy i czy w ogóle to się okaże ^^

1

@fart Powiedziałbym że u stóp nawet wolniej niż o połowę, a przynajmniej u mnie. U rąk obcinam raz w tygodniu, a u nóg raz na miesiąc wystarczy i nie są wcale jakoś bardzo długie :D

3

La Manitaaaa :D

3

@wroclawianin89 Jedziesz z nim, nie ma lekko !!

1

@BarcaInfo Holenderska ekipa, gra w pierwszym składzie, skąd to zdziwienie Bawarczycy :P

2

@monsterrize Boli Cię wielki Lech, o tutaj

0

@xBoMBoWiECx Coutinho tylko za napastnikiem. Mamy w końcu szybkie skrzydełka i musimy to wykorzystać

0

@kaamil1910 Może być, pod warunkiem że Messi nie będzie sztywną 9tką, za dużo atutów ma przy rozgrywaniu.

0

@Joe_Pesci Można chłopie. Weź czasem wyjdź po za ograniczony tok myślenia to zrozumiesz jaki sens mają takie porównania ;)

8

@4drian0 Moje dzieci mają się dobrze, bo ich nie mam xD

0

@Joe_Pesci Ale kto powiedział że ma z miejsca grać jak legenda xD Co jest złego w porównywaniu charakterystyki gry między obojgiem graczy. To chyba normalne, że kibice oczekują graczy z wielkim talentem i profilem pasującym do naszego wytęsknionego stylu

6

@wierbafcb Ja bym se obejrzał znowu takie MSN z PSG, City, Bayernem i na deser z Juve :(

4

@Coutinho007 Messi na to do Amigosów: W kaszę dmuchać sobie nie dać, lepiej mądrze stać niż głupio biegać

1

@Alcazar Weź rozwiń tą amortyzację bo nie kumam :P

6

@FC1899Barca Chuck Norris piłki nożnej :P

1

@skakun95 Raczej de jong i Pjanić/Busquets, a przed nimi Coutinho/Griezmann

4

@Encore W ogóle świetne mają te koszulki :D

3

Ta magiczna podkręcona piętka z Mallorcą ehh.. będzie brakować takich strzałów :(


2

@Prezes_sycylijczyk Myślę że Bale ma większy potencjał i gdyby nie ta cała piłka nożna to byłby GOATem

1

@NeroTFP W punkt @LuisSalvano Kolego jest tylu fajnych grajków, po co robić sobie nadzieję :) Ten sezon pokazał że nie ma po co tu wracać. Niemal wygrał z PSG Ligę Mistrzów, zarabia krocie których nie dostanie tutaj, jego Amigosi z czasów świetności powoli odchodzą z Barcy, co ma go przekonać do przyjścia tutaj? Miłość do klubu? :P

1

@LuisSalvano A kiedy Ney wróci?

0

@barteq na Ramblę zawsze możesz liczyć ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MESSIah16 Muller, ale wygra de Bruyne

0

@SkN Czyli jeszcze jest nadzieja kolego, niektórzy bez telewizora nie wytrzymają minuty :P

4

@barczyk A kto Cię przekonuje?

2

@TedeFCB Kolega trochę zaspał :P

5

Na dieRoten piszą że ten Sport1 to jakiś słaby tier i są już pewni że im Desta podwędziliśmy, oby to była prawda :P

0

@Mr8lack Również jestem takiego zdania ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?