Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kettger I to jest bardzo obiektywna wiadomość, a nie jakieś pewniaki co to się nie spełniają
8
@Michu94 Ma chłop potencjał, ale ile z niego wykrzesamy i czy w ogóle to się okaże ^^
1
@fart Powiedziałbym że u stóp nawet wolniej niż o połowę, a przynajmniej u mnie. U rąk obcinam raz w tygodniu, a u nóg raz na miesiąc wystarczy i nie są wcale jakoś bardzo długie :D
3
La Manitaaaa :D
3
@wroclawianin89 Jedziesz z nim, nie ma lekko !!
1
@BarcaInfo Holenderska ekipa, gra w pierwszym składzie, skąd to zdziwienie Bawarczycy :P
2
@monsterrize Boli Cię wielki Lech, o tutaj
0
@xBoMBoWiECx Coutinho tylko za napastnikiem. Mamy w końcu szybkie skrzydełka i musimy to wykorzystać
0
@kaamil1910 Może być, pod warunkiem że Messi nie będzie sztywną 9tką, za dużo atutów ma przy rozgrywaniu.
0
@Joe_Pesci Można chłopie. Weź czasem wyjdź po za ograniczony tok myślenia to zrozumiesz jaki sens mają takie porównania ;)
8
@4drian0 Moje dzieci mają się dobrze, bo ich nie mam xD
0
@Joe_Pesci Ale kto powiedział że ma z miejsca grać jak legenda xD Co jest złego w porównywaniu charakterystyki gry między obojgiem graczy. To chyba normalne, że kibice oczekują graczy z wielkim talentem i profilem pasującym do naszego wytęsknionego stylu
6
@wierbafcb Ja bym se obejrzał znowu takie MSN z PSG, City, Bayernem i na deser z Juve :(
4
@Coutinho007 Messi na to do Amigosów: W kaszę dmuchać sobie nie dać, lepiej mądrze stać niż głupio biegać
1
@Alcazar Weź rozwiń tą amortyzację bo nie kumam :P
6
@FC1899Barca Chuck Norris piłki nożnej :P
1
@skakun95 Raczej de jong i Pjanić/Busquets, a przed nimi Coutinho/Griezmann
4
@Encore W ogóle świetne mają te koszulki :D
3
Ta magiczna podkręcona piętka z Mallorcą ehh.. będzie brakować takich strzałów :(
2
@Prezes_sycylijczyk Myślę że Bale ma większy potencjał i gdyby nie ta cała piłka nożna to byłby GOATem
1
@NeroTFP W punkt @LuisSalvano Kolego jest tylu fajnych grajków, po co robić sobie nadzieję :) Ten sezon pokazał że nie ma po co tu wracać. Niemal wygrał z PSG Ligę Mistrzów, zarabia krocie których nie dostanie tutaj, jego Amigosi z czasów świetności powoli odchodzą z Barcy, co ma go przekonać do przyjścia tutaj? Miłość do klubu? :P
1
@LuisSalvano A kiedy Ney wróci?
0
@barteq na Ramblę zawsze możesz liczyć ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MESSIah16 Muller, ale wygra de Bruyne
0
@SkN Czyli jeszcze jest nadzieja kolego, niektórzy bez telewizora nie wytrzymają minuty :P
4
@barczyk A kto Cię przekonuje?
2
@TedeFCB Kolega trochę zaspał :P
5
Na dieRoten piszą że ten Sport1 to jakiś słaby tier i są już pewni że im Desta podwędziliśmy, oby to była prawda :P
0
@Mr8lack Również jestem takiego zdania ^^