Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witam No właśnie ta Kopenhaga mnie martwi, ale nie takie rzeczy się zdarzały :P
0
@Witam Piastuś ma ciężkie zadanie, ale trzeba w nich wierzyć
4
@sebasek99 16.09.2020 - Sergio Busquets wynalazł sztangę
19
Ale uwielbiam jesień taką wczesną i chodzenie po górach, ten zapach i tajemnicza aura w powietrzu przy 15°C, coś wspaniałego ^^
1
@itmustbejoke Jakby nie patrzeć to mamy bardzo szeroką kadrę i głodnych sukcesów młodziaków, chcących się pokazać. Myślę że to przeważy o naszym zwycięstwie
1
@Arkon Myślę że mógł się trochę stęsknić za piłką i będzie dawał z siebie wszystko ;)
0
@culesjasiules Aaa okej :P
1
@culesjasiules Ale to Ty na Niego wyjechałeś jak zfochowany nastolatek :P Gość tylko napisał swoją opinię że Bayern go zakosi, a się spinasz jakby Cię paralizatorem potraktowali, to Ty musisz ochłonąć :P
0
@FearTheBeard Pewnie tylko Legia się dostanie do LE, ale to i tak dobrze ^^
3
@Criss18Barca Tak, wuja Jezy lubi młode talenty
4
@Criss18Barca Dzięki mamo, a psecytaj jescze bajecke do snu.. Tylko nie o złym wuju Bajtomeu bo znów nie będe mógł zasnąć :(
0
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro Liczę przede wszystkim na rozwój naszych młodych talentów i zgrywanie się między sobą. Krajowe trofea jak najbardziej w zasięgu ^^
6
@Agent005 Chłopie zanim w ogóle odwołają ten zarząd to okienko zamkną xD
1
@baron666 W przymiotnikach czy przysłówkach "nie" piszemy łącznie, przy czasownikach osobno ^^
0
@Thomas99PL Fałszywa jest ruda, a klasyczna to blond albo brunet
0
@RobsonPL Prawda, jeszcze się nie udało odwołać zarządu nigdy ^^
0
@MSN1998 YouTube Premium biedaki :P
0
@RobsonPL Tak, za jakieś 3 tygodnie powinno odbyć się głosowanie, w którym musi wziąć udział conajmniej 10% Socios i oddać conajmniej 2/3 głosów za wywaleniem Bartosza.
4
@justfootball A czy dziki srają w lesie?
2
@RobsonPL Bo jeszcze głosy zza granicy doszły
3
@robsesh Myślę że chodzi bardziej o samą symbolikę wydupcenia Bartka ze stołu :P
2
@cules100pro Jak zwolnienie Valverde prawie pobiło to myślę że tak :P
2
Czyli gdzieś początkiem października powinno się odbyć głosowanie jak wszystko pójdzie okej
2
@PatrychoO Na głównej w artykule masz wyjaśnione jak przebiega procedura w tej sprawie
5
No to Bartkowi ciężko będzie te 20% nieważnych zrobić :P
0
@kamiVeB Tymczasem Francuzi
1
@koziar Nie na pierwszej randce zboczeńcu jeden
3
@BarcaKings965212 A Ja mam Polskie!!!!
0
@Mizander Raz w Michała to nie pe...