0

@Witam No właśnie ta Kopenhaga mnie martwi, ale nie takie rzeczy się zdarzały :P

0

@Witam Piastuś ma ciężkie zadanie, ale trzeba w nich wierzyć

4

@sebasek99 16.09.2020 - Sergio Busquets wynalazł sztangę

19

Ale uwielbiam jesień taką wczesną i chodzenie po górach, ten zapach i tajemnicza aura w powietrzu przy 15°C, coś wspaniałego ^^

1

@itmustbejoke Jakby nie patrzeć to mamy bardzo szeroką kadrę i głodnych sukcesów młodziaków, chcących się pokazać. Myślę że to przeważy o naszym zwycięstwie

1

@Arkon Myślę że mógł się trochę stęsknić za piłką i będzie dawał z siebie wszystko ;)

0

@culesjasiules Aaa okej :P

1

@culesjasiules Ale to Ty na Niego wyjechałeś jak zfochowany nastolatek :P Gość tylko napisał swoją opinię że Bayern go zakosi, a się spinasz jakby Cię paralizatorem potraktowali, to Ty musisz ochłonąć :P

0

@FearTheBeard Pewnie tylko Legia się dostanie do LE, ale to i tak dobrze ^^

3

@Criss18Barca Tak, wuja Jezy lubi młode talenty

4

@Criss18Barca Dzięki mamo, a psecytaj jescze bajecke do snu.. Tylko nie o złym wuju Bajtomeu bo znów nie będe mógł zasnąć :(

0

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro Liczę przede wszystkim na rozwój naszych młodych talentów i zgrywanie się między sobą. Krajowe trofea jak najbardziej w zasięgu ^^

6

@Agent005 Chłopie zanim w ogóle odwołają ten zarząd to okienko zamkną xD

1

@baron666 W przymiotnikach czy przysłówkach "nie" piszemy łącznie, przy czasownikach osobno ^^

0

@Thomas99PL Fałszywa jest ruda, a klasyczna to blond albo brunet

0

@RobsonPL Prawda, jeszcze się nie udało odwołać zarządu nigdy ^^

0

@MSN1998 YouTube Premium biedaki :P

0

@RobsonPL Tak, za jakieś 3 tygodnie powinno odbyć się głosowanie, w którym musi wziąć udział conajmniej 10% Socios i oddać conajmniej 2/3 głosów za wywaleniem Bartosza.

4

@justfootball A czy dziki srają w lesie?

2

@RobsonPL Bo jeszcze głosy zza granicy doszły

3

@robsesh Myślę że chodzi bardziej o samą symbolikę wydupcenia Bartka ze stołu :P

2

@cules100pro Jak zwolnienie Valverde prawie pobiło to myślę że tak :P

2

Czyli gdzieś początkiem października powinno się odbyć głosowanie jak wszystko pójdzie okej

2

@PatrychoO Na głównej w artykule masz wyjaśnione jak przebiega procedura w tej sprawie

5

No to Bartkowi ciężko będzie te 20% nieważnych zrobić :P

0

@kamiVeB Tymczasem Francuzi

1

@koziar Nie na pierwszej randce zboczeńcu jeden

3

@BarcaKings965212 A Ja mam Polskie!!!!

0

@Mizander Raz w Michała to nie pe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?