Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek256 Homofoby jedne
2
@MontelQ Ich heiße Mario, ich komme aus Polen
1
@michaleu Słynny fejk od @BarcaInfo https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5598642#comment-5598642 :)
1
@zadafcb Lecimy grać presezon do Turcji
3
@MemphisDepay00 Nie gites Memphis bo wciąż rapujesz dla Lyonu, a nie dla Nas :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FanBarca1899 Fortuna ma fajne kursy, STS ma trochę więcej opcji do obstawiania na przykład.. Ogólnie to jest masa buków i każdy na bieżąco oferuje jakieś nowe promocje, bonusy, trzeba tylko poszukać ^^
11
@tobiasson92 W sumie to ma rację, kwestia podejścia do sprawy. Powiecie no ale jak to przecież świnka na kotlet to sprawa nadrzędna, człowiek musi jeść żeby przeżyć, a futerko to tylko luksus. Otóż nie do końca, przecież nikt nie każe nam jeść zwierząt :)
2
@Barcelismo W skrajnych przypadkach typu "z uśmiechem na ustach zgwałcił i pomordował 20 nastolatek" nawet za torturami
0
Czy sama wędzona słonina nada się na smalec? Różne opinie słyszałem, poratuj ktoś bo innej nie mieli :/
8
Jak ten czas leci :)
https://zapodaj.net/8f2cbf2f37bd8.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@NeroTFP Jak powstaje ból dupy?
Kiedy Twoja ukochana drużyna dostaje wpier*** w Lidze Mistrzów kolejny rok z rzędu, a jedyne trofeum to transfer Rakiticia do Sevilli
0
@LuisSalvano Bartomeu: Hold my beer
1
@mr_robot Bronzowy
2
@JotaBe Neymar jaki rasizm, po prostu zachowujesz się często jak małpa :P
0
@koksik2700 Bagiety już jadą na Ramblę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krisgum Ogólnie to podzielili modyfikację na 2 części, Dzieje Khorinis i Kroniki Myrtany. To drugie posiada już wersję alfa, polecam obczaić na YouTube. Obie modyfikacje miały wyjść pod koniec tego roku, ale Covid pewnie opóźni premierę. Spokojnie nie wyrzucają projektu do kosza ;) Znajdź strony czy grupy tych modyfikacji na fejsie i będziesz w miarę na bieżąco ;)
0
@KarwanLaMasia Griezza z Messim zamienić miejscami i przypiąć Leo bardziej do skrzydła i git :P
0
@Rewolucja123 O tak Kevinek podstawa
0
@Rewolucja123 Ja gram 4 4 2, pomocnicy fajnie punktują, na przykład taki Salah jest traktowany jako pomocnik.
https://zapodaj.net/e45c892f23a98.jpg.html
Ja narazie zostawiam taki skład, a jak wróci City i United do gry to porobię transfery ^^
1
@Rewolucja123 73, ale sam Salah 40 zapunktował na kapitanie ^^
1
@Rewolucja123 Mi też jeszcze Mount został i Azpilicueta ^^
2
@kerouac Każdy dostał parę razy w czapę :P
1
@Bartunek la Fiesta :)
3
@justfootball Panie gdzie te korepetycje z hiszpańskiego, za co ja nie płacę?
4
@Alanooo Większość ludzi podziela opinie że jest zjazd, ale każdy sezon ma swój fajny klimat. Polecam obejrzeć wszystkie i nie zastanawiać się bo serial wciąż jest wysokim topem wśród seriali ;)
20
Sorry Cavani, ten dom starości powoli redukuje ilość miejsc
1
@Majkel34 Heh prawda, muszę to teściowej wyjaśnić ^^