3

Będzie dobrze panowie, grunt to dopracować wertykalną grę i podania diagonalne, reszta przyjdzie z czasem

1

@ObywatelPL Saula bardziej za Better Call Saul cenię, super postać również :P

0

@maciestek Zaczynam dopiero 5 sezon więc być może zmienię zdanie :P

1

@Gogonatra M4k0sh

0

Wymień po dwóch, trzech ulubionych i po dwóch, trzech najbardziej denerwujących postaciach z poniższych seriali:
-Gra o Tron - Tyrion, Tywin i Jon Snow/ Joffrey i Cersei
-Wikingowie - król Ecbert, Ragnar i Bjorn / Ivar, Erlendur i Aslaug
Breaking Bad - Mike, Hank i Walt / Skyler i Todd (Koeman xD)
Prison Break - Scotfield, T-bag i Mahone / Don Self, Gretchen i matka Scotfielda :P

0

@TheNekro94 Wiem wiem, tych postaci po prostu nie da się nie lubić ^^

9

@qbsonFCBarca Dyys jir, tu sejf mi from tirs

0

@kkbarca Nie no wiadomo, też uwielbiam te postacie :P Scotfielda bym jeszcze wrzucił ^^

0

@Bobo25 Każdy tak mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

@TheNekro94 Po prostu lubujecie w głównych bohaterach jak większość ludzi :P

8

@NeroTFP Rok temu zaśpiewaliśmy i już wtedy było za późno

2

@kkbarca Ja bym se walnął króla Ekberta, ale nikt nie skojarzy i będą się pytać co to za starego dziada wytatuowałem :P

2

@Bobo25 Po prostu łyknąłeś nie tłumacz się :P Na tym polega magia sarkazmu, że masz stwarzać pozory jakby to było powiedziane naprawdę ;)

3

@Quavosk Chłooopie, nie trzeba nawet mieć super zmysłu biznesowego z takimi pieniędzmi.. Zatrudniasz najlepszych doradców finansowych, inwestujesz część szmalu i podczas gdy Cię masuje jakaś modelka, kątem oka zerkasz w telefon jak Ci się zwraca :P

1

@NeroTFP No to życzę powodzonka, Doherty asysta, Son strzela i można umierać szczęśliwie :P

2

@Kubox Fajnie, ale mógłbyś wyjść mi z kibla? Chcę się wys*** w spokoju

0

@DaPi Pokaż pan składziora z ciekawości, mój wygląda tak ^^
https://zapodaj.net/76f9e56c5be93.jpg.html

0

@DaPiOo to kolejka udana :D Mi 40 nastukał, zobaczymy jak reszta sobie poradzi ^^

0

@bixmix Chłop może w szoku był

1

@DaPi Pff Salah na kapitanie dopiero trzepie punkty :P

0

@ObiektywnyKibic121 Nie jego wina, że zarząd sra pieniędzmi na lewo i prawo budując chore drabinki płacowe ^^

0

@ObiektywnyKibic121 Co za naiwne podejście :D Gdybyś miał tyle forsy chłopie to Twoje priorytety i wydatki trochę inaczej by wyglądały i wątpię żebyś od tak sobie odrzucił miliony które Ci się należą ;)

0

@DaPi 42 pkt i prawie cały skład został jeszcze, liczę na 70 conajmniej ^^

0

@bixmix Pół żartem pół serio, ale jak Ci się wydaje jaki mógł być inny powód niż wzmocnienie relacji między zawodnikami :)

0

@bixmix Chciał się zaprzyjaźnić tylko :(

0

@DonAndrzejos Denver Nuggets

2

@SelloutCrowd Chyba zbyt na serio to wzięli, nie warto żartować o tej porze xD

2

@DonAndrzejos Weselisko śwagra :P

1

@IronSanHybrid Brunetka lepsza

3

@FC1899Barca Powinno się na tym zatrzymać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?