Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Nie jego wina, że zarząd sra pieniędzmi na lewo i prawo budując chore drabinki płacowe ^^
0
@ObiektywnyKibic121 Co za naiwne podejście :D Gdybyś miał tyle forsy chłopie to Twoje priorytety i wydatki trochę inaczej by wyglądały i wątpię żebyś od tak sobie odrzucił miliony które Ci się należą ;)
0
@DaPi 42 pkt i prawie cały skład został jeszcze, liczę na 70 conajmniej ^^
0
@bixmix Pół żartem pół serio, ale jak Ci się wydaje jaki mógł być inny powód niż wzmocnienie relacji między zawodnikami :)
0
@bixmix Chciał się zaprzyjaźnić tylko :(
0
@DonAndrzejos Denver Nuggets
2
@SelloutCrowd Chyba zbyt na serio to wzięli, nie warto żartować o tej porze xD
2
@DonAndrzejos Weselisko śwagra :P
1
@IronSanHybrid Brunetka lepsza
3
@FC1899Barca Powinno się na tym zatrzymać :P
0
@Dior Jasne, że tak, pod warunkiem że nie będzie grał od dechy do dechy, tylko bardziej jako zmiennik.
0
@Jaca27 Zobaczymy ilu ludzi się zczai :P
2
@draxidox A ja Cafe i Bernabeu, potem je zeswatamy i będzie wielka rodzinka La Cafe Rambla de Bernabeu
6
@Jaca27 Baba z wozu koniom lżej, bo nie mają skóry, którą drogo oje****em. Na osi X widać ilość skóry, na osi Y jej cenę, wykres do wyje***nia bo i tak za tanio. Gdyby kózka nie skakała to by skórę dalej miała, ale że skórę z niej zerwałem to ją drogo oje****łem. Jeśli konsument "A" daje mi 10000 za skórę, a konsument "B" 20000 to i tak obojgu wpie***lę bo za tanio. Nie jestem żydem, ale się obrzezałem żeby skórkę opier***ić. Pudzian tanio skóry nie sprzeda!!!
1
@Cvzx Ma to sens w sumie, jakoś kopulować muszą
0
Cykadyy naa Cykladach !!
Dawać herba jeśli ktoś przynajmniej raz w życiu zaśpiewał "czekolada" xD
8
@NaFazieHitman TVN: Za PO Barcelona wygrywała tryplety, spójrzcie co się teraz dzieje, nie trzeba nic dodawać.
0
@masq Czej muszę się napić
0
@Osioł No troszku xD
0
@covidout Busi po śmierci trafi do nieba, będzie mógł w spokoju ćwiczyć martwy ciąg
0
@Osioł m4k0sh
33
@messi564 Przychodzi Busi do lekarza, a lekarz też sztanga
23
@NeroTFP Ale co łykneli to Twoje
3
@YoNoEntiendoNada Mało humanitarne to jest pozwolić takiemu dalej mordować :)
1
@IronSanHybrid Młody ma szansę zostać GOATem w swoim zawodzie
0
@kkbarca A się zastanawiałem wczoraj jak kontuzyjny będzie nasz Ansu, no i wykrakałem :/
0
@IronSanHybrid Te twarze mówią wszystko ^^
2
@kkbarca Zależy co tam się porobiło w tym bioderku
0
Następny komar nosz kurła.. Już trzeciego dzisiaj zabiłem
0
@ElTomas Wuja musi mieć jego nudeski, innego wytłumaczenia nie ma