0

@ObiektywnyKibic121 Nie jego wina, że zarząd sra pieniędzmi na lewo i prawo budując chore drabinki płacowe ^^

0

@ObiektywnyKibic121 Co za naiwne podejście :D Gdybyś miał tyle forsy chłopie to Twoje priorytety i wydatki trochę inaczej by wyglądały i wątpię żebyś od tak sobie odrzucił miliony które Ci się należą ;)

0

@DaPi 42 pkt i prawie cały skład został jeszcze, liczę na 70 conajmniej ^^

0

@bixmix Pół żartem pół serio, ale jak Ci się wydaje jaki mógł być inny powód niż wzmocnienie relacji między zawodnikami :)

0

@bixmix Chciał się zaprzyjaźnić tylko :(

0

@DonAndrzejos Denver Nuggets

2

@SelloutCrowd Chyba zbyt na serio to wzięli, nie warto żartować o tej porze xD

2

@DonAndrzejos Weselisko śwagra :P

1

@IronSanHybrid Brunetka lepsza

3

@FC1899Barca Powinno się na tym zatrzymać :P

0

@Dior Jasne, że tak, pod warunkiem że nie będzie grał od dechy do dechy, tylko bardziej jako zmiennik.

0

@Jaca27 Zobaczymy ilu ludzi się zczai :P

2

@draxidox A ja Cafe i Bernabeu, potem je zeswatamy i będzie wielka rodzinka La Cafe Rambla de Bernabeu

6

@Jaca27 Baba z wozu koniom lżej, bo nie mają skóry, którą drogo oje****em. Na osi X widać ilość skóry, na osi Y jej cenę, wykres do wyje***nia bo i tak za tanio. Gdyby kózka nie skakała to by skórę dalej miała, ale że skórę z niej zerwałem to ją drogo oje****łem. Jeśli konsument "A" daje mi 10000 za skórę, a konsument "B" 20000 to i tak obojgu wpie***lę bo za tanio. Nie jestem żydem, ale się obrzezałem żeby skórkę opier***ić. Pudzian tanio skóry nie sprzeda!!!

1

@Cvzx Ma to sens w sumie, jakoś kopulować muszą

0

Cykadyy naa Cykladach !!

Dawać herba jeśli ktoś przynajmniej raz w życiu zaśpiewał "czekolada" xD

8

@NaFazieHitman TVN: Za PO Barcelona wygrywała tryplety, spójrzcie co się teraz dzieje, nie trzeba nic dodawać.

0

@masq Czej muszę się napić

0

@Osioł No troszku xD

0

@covidout Busi po śmierci trafi do nieba, będzie mógł w spokoju ćwiczyć martwy ciąg

0

@Osioł m4k0sh

33

@messi564 Przychodzi Busi do lekarza, a lekarz też sztanga

23

@NeroTFP Ale co łykneli to Twoje

3

@YoNoEntiendoNada Mało humanitarne to jest pozwolić takiemu dalej mordować :)

1

@IronSanHybrid Młody ma szansę zostać GOATem w swoim zawodzie

0

@kkbarca A się zastanawiałem wczoraj jak kontuzyjny będzie nasz Ansu, no i wykrakałem :/

0

@IronSanHybrid Te twarze mówią wszystko ^^

2

@kkbarca Zależy co tam się porobiło w tym bioderku

0

Następny komar nosz kurła.. Już trzeciego dzisiaj zabiłem

0

@ElTomas Wuja musi mieć jego nudeski, innego wytłumaczenia nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?