3

@RadekACCA Po prostu wie z kim ma do czynienia, w końcu jeszcze niedawno ustawiał tych graczy w kadrze. Myślę że wie co robi :)

1

@Cariones Ja bym chętnie się w NBA wkręcił gdyby nie Amerykański czas :D

4

Człowiek im starszy tym więcej sportów zaczyna doceniać, ostatnio snooker, a dzisiaj F1 :D

1

@SiSenior Dla mnie również, ale to zazwyczaj bierze się z braku "wkręcenia" się, czyli im dłużej człowiek się czyimś interesuje i poznaje coraz to więcej tajników tym większa zajawka. Na przyklad miałem tak ze snookerem, nie byłem w stanie zrozumieć jak można to oglądać, a teraz zaczynam być nałogowcem :P

0

Co to za różowa drużyna, kobitki też jeżdżą?

1

@justfootball "A ja na to jak na laato!!!"

1

Włączyłem z ciekawości i już wiem czemu taka beka z Ferrari xD

0

Wytłumaczy ktoś czemu jest taka beka z Ferrari? Nie interesuję się tym sportem, ale mimo wszystko ciekawi ten fakt :D

0

@Jacu327 Ale białe, czarne jest takie sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Blantozaur Wystarczył tydzień znęcania się i tak już 5 lat minęło odkąd się kochamy ^^

0

@MrShakira Oboje udowodnili już, że potrafią się zrozumieć na boisku i o to się nie martwię, natomiast prawdopodobnie przyjdzie jeszcze Depay i sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Na pewno nie będziemy mieć jednego Once de gala i Koeman musi pokazać jak się rotuje głodnymi gry gwiazdami ^^

2

@MrShakira W teorii dałoby radę ich zmieścić nawet w większości w drugiej linii czyli Cou na lewej, Griezz ŚP, Messi prawa pomoc, a Dembele skrzydło z przodu, ale wiadomo że to tylko fantazja i w pomocy musi być miejsce dla paru innych graczy :P Problem jest w tym, że mamy za dużo 10tek/pomocników i za mało skrzydeł. Jeśli mamy ich jakoś zmieścić to Messi musi przypiąć się do skrzydła i dać szansę rozgrywać kolegom.

2

@thegame1997 Nie no to nie tak że poznałem ją przez gwałt, absolutnie :P

1

@Encore Jak mają łeb na karku to unikną grzywny, albo im się pofarci :P

0

@Kamilos84 Dziewczyna dziś ochoty nie miała na zabawy to trzeba się wyżyć :P

3

@Kamilos84 Komu mam wje***? El Jaro na pierwszy ogień? Chętnie

2

@Encore Aha przypomniało mi się parę sytuacji z podstawówki :P Gościu starszy o 2 lata zaczepiał naszych kolegów z klasy to postanowiliśmy z kumplem utemperować jego zapędy i wyjaśnić całą sytuację. Po kilku obelgach z naszej strony, typ tak mi kopnął w jajka, że przez pół godziny szukałem światełka w tunelu. Kolega za to go poskładał jakoś już nie pamiętam jak nawet :P
A druga sytuacja kiedy wracaliśmy po szkole i jakiś typek z innej klasy zaczął szarpać się z moim kumplem, który skory do walki nie był, no to nie zastanawiając się rzuciłem się w wir walki, sprowadzenie na ziemie i jakieś spontaniczne zapasy. Kiedy dostałem w twarz, odpalił mi się taki wkur* że postanowiłem zakończyć walkę uderzając głową delikwenta o asfalt.. (12 letni gówniarz nagrał się w bijatyki xD) Po za wybitym zębem i krwotokiem nic mu nie było i o dziwo nie płakał jak mała dziewczynka, teraz się kumplujemy :P

1

@ShawnC Miał wiele meczy w których nie istniał, ale jak na 1 sezon to patrząc na całokształt warto dać szansę

8

@Encore Bić w sensie że solówa to nie, ale 2 razy z zaskoczenia jak amator wyebałem gościom gonga i za każdym razem nokaut. Tak to się robi w miejskiej dżungli

2

@Barcelismo Szeremere hoczosz tesztosz sztara sztasz,
Rochnisz nisz nisz ochnisz nisz nisz kur** szwa

1

@DaPi Pożyczam Ci herba, ale jutro oddajesz 10. Tak się robi biznesy cwaniaki

0

@Transu96 "To znaczy miałem złamany, ale mi go dołamał" xD

8

@PatrychoO Dba o swoje i tyle, co go mają obchodzić fochy Messiego

0

@RomanHoffer Myślę, że przesadzasz trochę i to przymilanie to Twój wymysł. Przykładowo LuisSalvano często działa mi na nerwy i nieraz się z nim wykłócałem o coś, a nie przeszkadzało mi to zostawić herba pod którymś jego postem z którym się zgadzam :P Trochę dystansu kolego

3

@RomanHoffer To że go nie lubi czy nie zgadza się w jednej sprawie nie znaczy, że w innej nie może, to powinno być chyba oczywiste :D

1

@PatrychoO No okej tym razem się wykręciłeś

3

@PatrychoO Przegrałeś ^^

0

@cchesterr43 Szybko poszło?

1

I co z tym Popkiem bo strima wywaliło

0

@ArterkHD patomma kropka com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?