Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPi Pożyczam Ci herba, ale jutro oddajesz 10. Tak się robi biznesy cwaniaki
0
@Transu96 "To znaczy miałem złamany, ale mi go dołamał" xD
8
@PatrychoO Dba o swoje i tyle, co go mają obchodzić fochy Messiego
0
@RomanHoffer Myślę, że przesadzasz trochę i to przymilanie to Twój wymysł. Przykładowo LuisSalvano często działa mi na nerwy i nieraz się z nim wykłócałem o coś, a nie przeszkadzało mi to zostawić herba pod którymś jego postem z którym się zgadzam :P Trochę dystansu kolego
3
@RomanHoffer To że go nie lubi czy nie zgadza się w jednej sprawie nie znaczy, że w innej nie może, to powinno być chyba oczywiste :D
1
@PatrychoO No okej tym razem się wykręciłeś
3
@PatrychoO Przegrałeś ^^
0
@cchesterr43 Szybko poszło?
1
I co z tym Popkiem bo strima wywaliło
0
@ArterkHD patomma kropka com
1
@mariosss20 Nagrał nowy klip
0
@Majsteer Dawaj pan
1
@Azi Skończę Wikingów i chyba się za to zabiorę. Nie wykluczone że serie filmów też sobie przypomnę :P
0
@Encore A do której to trwa mniej więcej, bo nie wiem czy opłaca się wydać 2 dychy na jedną walkę tylko :P
0
Walczył już Popuś?
0
@Damiano27psk Nie drapać gardła
1
@nammah Śmieszne dlatego, że takie rzeczy się praktycznie nie zdarzają wśród sportowców :P
8
@FCBKasza I tak odrobią u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Bartomeu postanowił wrócić do starego hasła Mes que un Club i dlatego sprowadzi nam do drużyny rapera
0
@Bykunn Szejków pan nie znasz? :P Trzeba też brać pod uwagę, że pod kątem marketingu ten ruch to złoto dla City. Pograłby sobie ze 3 sezony i sayonara
1
@masq A ja bez piorunów
0
@SamuraJack Messi będzie chciał sobie dorobić pieniążków na starość i przejdzie do City :)
0
@Khajio Najwidoczniej panowie którzy się tym zajmują dostrzegli zajebisty potencjał, bez powodu by tyle nie zabulili. Czas pokaże czy się opłacało
0
@Khajio Statystyki to nie wszystko młody padawanie ;)
0
@DonAndresFCB Leeds nawet szaleje które dopiero co weszło do PL :D
0
@DonMatteo901 E no niech se chłop dogra już to Euro :P
1
@MarioVeB! Pewnie chodzi mu o drybling i dobre podania
7
@BarcaInfo Me serce się raduje ❤️
1
@l0Messini Podobno zaraziła go koronawirusem
0
@DaPi Proste że Tatry