Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@justfootball Mój stary będący kiedyś przewodniczącym rady rodziców w szkole, jeździliśmy na wycieczki tam gdzie chciałem młahaha
0
@justfootball Mam na myśli że rządzi, ale to też :P
0
@justfootball Myślałem że to aktorka, a jednak w politykę też się bawi
0
@BorzyKrzys Ale jest na czasie więc się nią jarają proste :P
0
@badej60 Walnij sobie czarną/zieloną herbatkę, tylko parzyć maks 3 minuty, wtedy będzie miała działanie pobudzające :)
0
@Jonyx Też dopiero wróciłem, trzeba za to wypić :P
0
@socha MVP zaraz obok Ramosa
1
@MarioVeB! Hah, żałuj że Cię w nocy nie było przy dramie o najlepszego gracza Barcelony zeszłego sezonu
9
Ale jajca stary Messiego to tak naprawdę Eto
2
@BartqRKO Sam zmieniam wygodne łóżeczko na korzyść większego miejsca w pokoju i zobaczymy jak z tym komfortem będzie
3
@Jacu327 Widzę że pan dzisiaj przejął dyżur :P
8
@IronSanHybrid Jest i nasza Ramblowa miss tego lata :P
2
@VamosRakieta Tak, właśnie wczęto akcje odbicia pana BI zza krat
5
@kolo123 plus zmienne
3
@Tomek_TF Myślę że nie tylko Jego :P
6
@sonek Wolność Tomku w swoim domku ^^
3
O panowie, człowiek to jednak całe życie się zaskakuje. Pierwszy raz postanowiłem zrobić domowy majonez z powodu krytycznej potrzeby oraz braku w lodówce i od dzisiaj Kielecki, który był dla mnie absolutnym GOATem idzie w odstawkę :D Kto nigdy nie miał okazji zrobić, a używa dość często, nalegam by spróbował bardzo szybkiego przepisu ^^
Składniki:
- 2 żółtka
- 3/4 szklanki oleju
- łyżka musztardy
- łyżeczka octu (może być jabłkowy)
- pół łyżeczki soli i cukru
- trochę pieprzu
Dobrze aby składniki były w temperaturze pokojowej, więc jajka po wyjęciu z lodówki płukamy chwilę ciepłą wodą. Wbijamy żółtka, dodajemy resztę składników z czego oleju tylko trochę i mieszamy mikserem na najwyższych obrotach uzyskując jednolitą masę. Następnie powoli wlewamy resztę oleju, wciąż miksując jeszcze jakiś czas do uzyskania gęstej masy. Mam nadzieję, że komuś się przyda, smacznego ^^
0
@PAMEEEELA Oj niee :)
2
@BartqRKO No właśnie o to chodzi, na dzień dzisiejszy możemy mówić żebyśmy czegoś nie zrobili trzymając się naszych wartości, ale po takiej propozycji nie do odrzucenia myślenie się trochę zmienia i sami byśmy się zdziwili do czego jesteśmy zdolni
9
Nie ma to jak frytki z majonezem o prawie 3 w nocy, polecam ^^
1
@BartqRKO Dla niektórych te absurdalne rzeczy mogą być przyziemne, to kwestia bardzo indywidualna, z jedną ręką da się żyć :P Być może po długim namyśle bym się skusił
0
@BartqRKO W większości przypadków człowiek poleci na pieniążki, ale są rzeczy których nawet hajs nie przeskoczy.
1
@barcelonaLM Przynajmniej coś się dzieje :P
2
Symetria na Kino Polska, kanał 64 na C+ :)
13
@BarcaInfo Życiowe kredo, sprzedać Semedo
1
@MesQueUnClub96 Postanowił się zemścić na kobicie, bo mu kosza dała
1
@Roobo Prędzej nasza repra u-21
2
@Mesi12 Czy tylko ja puszczam to 10 raz już w pętli?
6
@l0Messini Nie miał za bardzo wyjścia :P
0
Czy na Canal plus leci gdzieś mecz Hiszpani?