Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AV0CAD0 Wszystko by było okej, ale dostał regres aż o 5 punktów względem poprzedniej odsłony :D
1
@patry295 Myślę że nie było tu kozaka co postawił na brak wygranej z beniaminkiem nawet mimo braku ataku, ale jakiś underek pewnie siadł :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Serio? To co on kontuzję miał jakąś czy co :D
0
@Pilka_jest_okragla Wystarczy żeby zapierdzielał ile może i żeby było to widać
1
@Hushovt O kurła nie ciekawie :/ Zdrówka życzę z całego serca
1
@Hushovt Co się stało?
0
@patry295 Nie no też wolę bardziej naturalne zdjęcia, ale ciężko było znaleźć coś innego na jej obronę tak szczerze :D Myślałem że bardziej mnie zaskoczy, nie do końca mój typ
0
@SnieguPlock Wgl na tym zdjęciu wygląda jak Malcom, może nas robią w bambuko :D
0
@Pawlak1992 Nie mam wątpliwości, że Koeman chciałby zrobić z niego rezerwowego, ale póki co nie mamy dla niego żadnej alternatywy. Zobaczymy co pokaże okienko transferowe
0
@FC1899Barca Czego zmianę, kalendarza chyba xD Raz że perspektywa inna, dwa spięty mięsień na drugim zdjęciu, a mimo tego nie widać większej różnicy. To takie porównanie na placebo bym powiedział :P
1
@IronSanHybrid No właśnie i jak poprawię tą pałę z psychologi januszyzmu
0
@Pawlak1992 To ja podam kilka:
- Amigosi :P
- Nie wiadomo czy ściągniemy w końcu tego Depaya w tym okienku
- Gwarancja dużej ilości goli
0
@Hushovt Kasa się znajdzie, ale grubego chcą się pozbyć wpierw
1
@IronSanHybrid Boję się że pan Robert mnie udupi w tym roku :(
0
@patry295 E no bez przesady :P Ale wygląda na 20, a to już panna pod 30 jest, mi się podoba taki młodzieńczy wygląd
0
@justfootball Właśnie miałem wrzucić to zdjęcie :P Tu całkiem fajna
0
@justfootball Potencjał jest, myślę że z rozpuszczonymi włosami i w dobrej pozie byłaby duża ocena ^^
5
@Cwaniak4 No i to jest proszę pana Milf, a nie jakieś gorące mamuśki z twojej okolicy
6
No cóż, trzeba się dostosować :)
https://zapodaj.net/b97c187f4e1e4.jpg.html
1
@IronSanHybrid Taa powiedz to mojej kiedy spina o każdą najmniejszą pierdołę :P
Antyripostowa anegdotka: Mój mały wcale nie jest mały ^^
9
@IronSanHybrid O kurde, to co dopiero z piłkarzami musiał robić.. Przecież Ansu to jeszcze dziecko :/
0
@Tomek_TF Bo korzystasz z Explorera
2
@baczmus Habemus Papam
1
@patry295 No wiadomo, też mi się nie chce dłużej nad tym myśleć :P
0
@patry295 Jeśli tylko LM to oczywiście Messi musi ustąpić chociażby Norwegowi ^^
10
@Derean O bogowie, walka!!
0
@4drian0 Też klasyk, za dzieciaka miało się majty mokre przy tym xD
0
@Mesi12 Kimmich gra na PO ^^
0
@patry295 Bardziej biorę pod uwagę jego wyczyn w La Liga, no jednak robi wrażenie mimo opuszczenia początku sezonu ^^