1

@AV0CAD0 Wszystko by było okej, ale dostał regres aż o 5 punktów względem poprzedniej odsłony :D

1

@patry295 Myślę że nie było tu kozaka co postawił na brak wygranej z beniaminkiem nawet mimo braku ataku, ale jakiś underek pewnie siadł :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Serio? To co on kontuzję miał jakąś czy co :D

0

@Pilka_jest_okragla Wystarczy żeby zapierdzielał ile może i żeby było to widać

1

@Hushovt O kurła nie ciekawie :/ Zdrówka życzę z całego serca

1

@Hushovt Co się stało?

0

@patry295 Nie no też wolę bardziej naturalne zdjęcia, ale ciężko było znaleźć coś innego na jej obronę tak szczerze :D Myślałem że bardziej mnie zaskoczy, nie do końca mój typ

0

@SnieguPlock Wgl na tym zdjęciu wygląda jak Malcom, może nas robią w bambuko :D

0

@Pawlak1992 Nie mam wątpliwości, że Koeman chciałby zrobić z niego rezerwowego, ale póki co nie mamy dla niego żadnej alternatywy. Zobaczymy co pokaże okienko transferowe

0

@FC1899Barca Czego zmianę, kalendarza chyba xD Raz że perspektywa inna, dwa spięty mięsień na drugim zdjęciu, a mimo tego nie widać większej różnicy. To takie porównanie na placebo bym powiedział :P

1

@IronSanHybrid No właśnie i jak poprawię tą pałę z psychologi januszyzmu

0

@Pawlak1992 To ja podam kilka:
- Amigosi :P
- Nie wiadomo czy ściągniemy w końcu tego Depaya w tym okienku
- Gwarancja dużej ilości goli

0

@Hushovt Kasa się znajdzie, ale grubego chcą się pozbyć wpierw

1

@IronSanHybrid Boję się że pan Robert mnie udupi w tym roku :(

0

@patry295 E no bez przesady :P Ale wygląda na 20, a to już panna pod 30 jest, mi się podoba taki młodzieńczy wygląd

0

@justfootball Właśnie miałem wrzucić to zdjęcie :P Tu całkiem fajna

0

@justfootball Potencjał jest, myślę że z rozpuszczonymi włosami i w dobrej pozie byłaby duża ocena ^^

5

@Cwaniak4 No i to jest proszę pana Milf, a nie jakieś gorące mamuśki z twojej okolicy

6

No cóż, trzeba się dostosować :)
https://zapodaj.net/b97c187f4e1e4.jpg.html

1

@IronSanHybrid Taa powiedz to mojej kiedy spina o każdą najmniejszą pierdołę :P

Antyripostowa anegdotka: Mój mały wcale nie jest mały ^^

9

@IronSanHybrid O kurde, to co dopiero z piłkarzami musiał robić.. Przecież Ansu to jeszcze dziecko :/

0

@Tomek_TF Bo korzystasz z Explorera

2

@baczmus Habemus Papam

1

@patry295 No wiadomo, też mi się nie chce dłużej nad tym myśleć :P

0

@patry295 Jeśli tylko LM to oczywiście Messi musi ustąpić chociażby Norwegowi ^^

10

@Derean O bogowie, walka!!

0

@4drian0 Też klasyk, za dzieciaka miało się majty mokre przy tym xD

0

@Mesi12 Kimmich gra na PO ^^

0

@patry295 Bardziej biorę pod uwagę jego wyczyn w La Liga, no jednak robi wrażenie mimo opuszczenia początku sezonu ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?