1

@culesjasiules Ale to Ty na Niego wyjechałeś jak zfochowany nastolatek :P Gość tylko napisał swoją opinię że Bayern go zakosi, a się spinasz jakby Cię paralizatorem potraktowali, to Ty musisz ochłonąć :P

0

@FearTheBeard Pewnie tylko Legia się dostanie do LE, ale to i tak dobrze ^^

3

@Criss18Barca Tak, wuja Jezy lubi młode talenty

4

@Criss18Barca Dzięki mamo, a psecytaj jescze bajecke do snu.. Tylko nie o złym wuju Bajtomeu bo znów nie będe mógł zasnąć :(

0

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro Liczę przede wszystkim na rozwój naszych młodych talentów i zgrywanie się między sobą. Krajowe trofea jak najbardziej w zasięgu ^^

6

@Agent005 Chłopie zanim w ogóle odwołają ten zarząd to okienko zamkną xD

1

@baron666 W przymiotnikach czy przysłówkach "nie" piszemy łącznie, przy czasownikach osobno ^^

0

@Thomas99PL Fałszywa jest ruda, a klasyczna to blond albo brunet

0

@RobsonPL Prawda, jeszcze się nie udało odwołać zarządu nigdy ^^

0

@MSN1998 YouTube Premium biedaki :P

0

@RobsonPL Tak, za jakieś 3 tygodnie powinno odbyć się głosowanie, w którym musi wziąć udział conajmniej 10% Socios i oddać conajmniej 2/3 głosów za wywaleniem Bartosza.

4

@justfootball A czy dziki srają w lesie?

2

@RobsonPL Bo jeszcze głosy zza granicy doszły

3

@robsesh Myślę że chodzi bardziej o samą symbolikę wydupcenia Bartka ze stołu :P

2

@cules100pro Jak zwolnienie Valverde prawie pobiło to myślę że tak :P

2

Czyli gdzieś początkiem października powinno się odbyć głosowanie jak wszystko pójdzie okej

2

@PatrychoO Na głównej w artykule masz wyjaśnione jak przebiega procedura w tej sprawie

5

No to Bartkowi ciężko będzie te 20% nieważnych zrobić :P

0

@kamiVeB Tymczasem Francuzi

1

@koziar Nie na pierwszej randce zboczeńcu jeden

3

@BarcaKings965212 A Ja mam Polskie!!!!

0

@Mizander Raz w Michała to nie pe...

1

@BarcaInfo No i zaczyna się od nowa :D

1

@masq Jak krzyczy to udaje żeby podbudować ego faceta :P

1

@Transu96 No bo to jest połączenie stronka i stonks, czyli progres, matematyka wyższa panie

0

@czółkovsky Waniliowy czy Śmietankowy (już nie pamiętam)jest spoko. Polecam z Olimpa albo KFD brać suple, chociaż KFD wychodzi najlepiej biorąc pod uwagę jakość/cena

1

@Gorostiaga @TheNekro94 Za małe to top 5 by zmieścić tyle zajebistych zup ^^

0

@Striker O tak, krupniczek i ogórkowa też gites ^^

6

@Survier A idź pan, takie chwile utwierdzają w przekonaniu że trzeba spieszyć się kochać i doceniać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?