Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@culesjasiules Ale to Ty na Niego wyjechałeś jak zfochowany nastolatek :P Gość tylko napisał swoją opinię że Bayern go zakosi, a się spinasz jakby Cię paralizatorem potraktowali, to Ty musisz ochłonąć :P
0
@FearTheBeard Pewnie tylko Legia się dostanie do LE, ale to i tak dobrze ^^
3
@Criss18Barca Tak, wuja Jezy lubi młode talenty
4
@Criss18Barca Dzięki mamo, a psecytaj jescze bajecke do snu.. Tylko nie o złym wuju Bajtomeu bo znów nie będe mógł zasnąć :(
0
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro Liczę przede wszystkim na rozwój naszych młodych talentów i zgrywanie się między sobą. Krajowe trofea jak najbardziej w zasięgu ^^
6
@Agent005 Chłopie zanim w ogóle odwołają ten zarząd to okienko zamkną xD
1
@baron666 W przymiotnikach czy przysłówkach "nie" piszemy łącznie, przy czasownikach osobno ^^
0
@Thomas99PL Fałszywa jest ruda, a klasyczna to blond albo brunet
0
@RobsonPL Prawda, jeszcze się nie udało odwołać zarządu nigdy ^^
0
@MSN1998 YouTube Premium biedaki :P
0
@RobsonPL Tak, za jakieś 3 tygodnie powinno odbyć się głosowanie, w którym musi wziąć udział conajmniej 10% Socios i oddać conajmniej 2/3 głosów za wywaleniem Bartosza.
4
@justfootball A czy dziki srają w lesie?
2
@RobsonPL Bo jeszcze głosy zza granicy doszły
3
@robsesh Myślę że chodzi bardziej o samą symbolikę wydupcenia Bartka ze stołu :P
2
@cules100pro Jak zwolnienie Valverde prawie pobiło to myślę że tak :P
2
Czyli gdzieś początkiem października powinno się odbyć głosowanie jak wszystko pójdzie okej
2
@PatrychoO Na głównej w artykule masz wyjaśnione jak przebiega procedura w tej sprawie
5
No to Bartkowi ciężko będzie te 20% nieważnych zrobić :P
0
@kamiVeB Tymczasem Francuzi
1
@koziar Nie na pierwszej randce zboczeńcu jeden
3
@BarcaKings965212 A Ja mam Polskie!!!!
0
@Mizander Raz w Michała to nie pe...
1
@BarcaInfo No i zaczyna się od nowa :D
1
@masq Jak krzyczy to udaje żeby podbudować ego faceta :P
1
@Transu96 No bo to jest połączenie stronka i stonks, czyli progres, matematyka wyższa panie
0
@czółkovsky Waniliowy czy Śmietankowy (już nie pamiętam)jest spoko. Polecam z Olimpa albo KFD brać suple, chociaż KFD wychodzi najlepiej biorąc pod uwagę jakość/cena
1
@Gorostiaga @TheNekro94 Za małe to top 5 by zmieścić tyle zajebistych zup ^^
0
@Striker O tak, krupniczek i ogórkowa też gites ^^
6
@Survier A idź pan, takie chwile utwierdzają w przekonaniu że trzeba spieszyć się kochać i doceniać