0

@BarcaInfo Dzięki Alfredo za przypomnienie

2

@kaladin Busquets pajacuje swoją grą, a Alba machaniem łapami, taka różnica :P

3

Messi kończy już pisać posta, ale limit znaków osiągnięty i musi na dwa razy wysłać

0

@Barca1992 Nie baw się pan w matematykę bo pana przerasta :P

2

@IronSanHybrid Czyżby rewolucja dziś w podsumowaniu :P

18

@Shapiro Tak, najgorzej jak już jesteśmy nakręceni i przychodzi co do czego, a tu nie ma kur** długopisu i cała aura jak psu w du**

0

@Keson Za późno, właśnie dostałem ofertę komentowania w Polsacie, teraz już z górki

2

@Keson No proste, ale próbuję myśleć jak Borek :P

0

@Keson W sumie to Kane mu podawał za każdym razem, ale też w szoku jestem :P

0

@Rust_Cohle Wyniki są dobre, ale po prostu się to nudzi szybko xD

0

@badej60 Moderacja nie ogarnia trochę, a jak usuną mi ten komentarz, tylko to potwierdzą ;)

0

@DanielVeB Ta podjarka na początku po skompletowaniu super składu, a za miesiąc zapominasz kogo miałeś w drużynie xD

5

@paweldunajecfcb Młody jest, jeszcze będzie z niego napastnik

2

@Coutinho007 A gdzie nie ma :P

10

@MesQueUnClub_87 Ostatnim razem oglądałem go jako pozbawiony empatii gimbus na jakiejś lekcji historii, gdzie się śmieszkowało ze wszystkiego. Trzeba nadrobić.

3

@Dertinho Dlatego kolego trza się cieszyć póki można :P

0

@kiper09Nie doceniłeś :P

3

Paa.. paa.. paa.. PAA!!!

3

@JimMorrisonFCB Stary Dominika?

0

@Transu96 Ja wyrąbałem na pysk Sona i tak mi się dzisiaj odpłacił :(

0

@MarioVeB! Możliwe że siądzie ten remis. Mogłem coś postawić, ale czekam aż mi hajs wypłacą za brak transferu Messiego ^^

0

@MarioVeB! No nie wiem mi to pachnie remisem, ale zobaczymy :P

0

@MarioVeB! Czemu niby :D

0

Jakby mógł ktoś streścić w miarę kto na plus, kto na minus dzisiaj ^^

0

@kris81 O tak lajwy są git ^^

2

@kris81 Kiedyś się przejedziesz na takich małych singlach :P

1

@patry295 Prawda, takie rzeczy trzeba dzień wcześniej robić :D

1

@Hushovt Lemoniadka kolego postawi Cię na nogach. 3 cytryny, 3 łyżki cukru i litr gazowanej wody, najlepiej schłodzić :P Miętę możesz dać do smaku jak masz ^^

0

@Hushovt Ale tak na kacu? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?