Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Dzięki Alfredo za przypomnienie
2
@kaladin Busquets pajacuje swoją grą, a Alba machaniem łapami, taka różnica :P
3
Messi kończy już pisać posta, ale limit znaków osiągnięty i musi na dwa razy wysłać
0
@Barca1992 Nie baw się pan w matematykę bo pana przerasta :P
2
@IronSanHybrid Czyżby rewolucja dziś w podsumowaniu :P
18
@Shapiro Tak, najgorzej jak już jesteśmy nakręceni i przychodzi co do czego, a tu nie ma kur** długopisu i cała aura jak psu w du**
0
@Keson Za późno, właśnie dostałem ofertę komentowania w Polsacie, teraz już z górki
2
@Keson No proste, ale próbuję myśleć jak Borek :P
0
@Keson W sumie to Kane mu podawał za każdym razem, ale też w szoku jestem :P
0
@Rust_Cohle Wyniki są dobre, ale po prostu się to nudzi szybko xD
0
@badej60 Moderacja nie ogarnia trochę, a jak usuną mi ten komentarz, tylko to potwierdzą ;)
0
@DanielVeB Ta podjarka na początku po skompletowaniu super składu, a za miesiąc zapominasz kogo miałeś w drużynie xD
5
@paweldunajecfcb Młody jest, jeszcze będzie z niego napastnik
2
@Coutinho007 A gdzie nie ma :P
10
@MesQueUnClub_87 Ostatnim razem oglądałem go jako pozbawiony empatii gimbus na jakiejś lekcji historii, gdzie się śmieszkowało ze wszystkiego. Trzeba nadrobić.
3
@Dertinho Dlatego kolego trza się cieszyć póki można :P
0
@kiper09Nie doceniłeś :P
3
Paa.. paa.. paa.. PAA!!!
3
@JimMorrisonFCB Stary Dominika?
0
@Transu96 Ja wyrąbałem na pysk Sona i tak mi się dzisiaj odpłacił :(
0
@MarioVeB! Możliwe że siądzie ten remis. Mogłem coś postawić, ale czekam aż mi hajs wypłacą za brak transferu Messiego ^^
0
@MarioVeB! No nie wiem mi to pachnie remisem, ale zobaczymy :P
0
@MarioVeB! Czemu niby :D
0
@Bovciek https://www.fcbarca.com/96505-rac1-zebrano-juz-wymagana-liczbe-podpisow-pod-wnioskiem-o-wotum-nieufnosci.html
0
Jakby mógł ktoś streścić w miarę kto na plus, kto na minus dzisiaj ^^
0
@kris81 O tak lajwy są git ^^
2
@kris81 Kiedyś się przejedziesz na takich małych singlach :P
1
@patry295 Prawda, takie rzeczy trzeba dzień wcześniej robić :D
1
@Hushovt Lemoniadka kolego postawi Cię na nogach. 3 cytryny, 3 łyżki cukru i litr gazowanej wody, najlepiej schłodzić :P Miętę możesz dać do smaku jak masz ^^
0
@Hushovt Ale tak na kacu? :P