1

@NeroTFP W punkt @LuisSalvano Kolego jest tylu fajnych grajków, po co robić sobie nadzieję :) Ten sezon pokazał że nie ma po co tu wracać. Niemal wygrał z PSG Ligę Mistrzów, zarabia krocie których nie dostanie tutaj, jego Amigosi z czasów świetności powoli odchodzą z Barcy, co ma go przekonać do przyjścia tutaj? Miłość do klubu? :P

1

@LuisSalvano A kiedy Ney wróci?

0

@barteq na Ramblę zawsze możesz liczyć ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MESSIah16 Muller, ale wygra de Bruyne

0

@SkN Czyli jeszcze jest nadzieja kolego, niektórzy bez telewizora nie wytrzymają minuty :P

4

@barczyk A kto Cię przekonuje?

2

@TedeFCB Kolega trochę zaspał :P

5

Na dieRoten piszą że ten Sport1 to jakiś słaby tier i są już pewni że im Desta podwędziliśmy, oby to była prawda :P

0

@Mr8lack Również jestem takiego zdania ^^

2

@kuz Nocne transfery najlepsze, prawie jak nasze nocne ustawy od Jarka i spółki ^^

1

@robsesh A czego oczekiwałeś, że pokażą jego skaleczone zagrania czy nieudane próby dryblingu? Oczywiste że na filmikach pokazuje się potencjał gracza, a regularność będziemy musieli ocenić sami ;)

1

@kingorbit Spokojnie jeszcze 2 tygodnie do końca okienka. Tydzień temu ludzie płakali, że "sprzedaliśmy" tylko Rakiticia i nikogo nie kupiliśmy jakby już wszystko było przesądzone :P

1

@BarcaInfo iiiiiihhhaa

13

@Fabik Wszystko załatwione to co się będzie. To klub się opierdziela z oficjalką :P

12

Życiowe Credo, sprzedać Semedo

1

@Esteban_ Ale jak już coś złego się odwali to wina w całej okazałości należy do Bartomeu :P

0

@justfootball Za dużo tapety na tej focie i ogólnie słaby look jak dla mnie, poprzednie lepsze :P

6

@Lucky_Luke 2020 - stary Dominika

1

@Salchent Pieniondze*

5

@Blanco16 A co tu do rozumienia :P

45

@Suzu Nie byłeś Amigosem Rakieta, ale i tak pozostaniesz na zawsze w naszym sercu

4

@PatrychoO Grunt żeby jego głównym mentorem był Koeman. Myślę że wyciągnie z chłopaka co najlepsze ^^

0

@DaPi @Encore To ja Sona na Rasha wymieniłem po pierwszej kolejce, a wczoraj spowrotem :P

0

@Survier Dzięki, wydaje się że to świetne rozwiązanie :D

0

@justfootball O przyda się ^^

0

@Survier Czyli słuchać, czytać i samo przyjdzie ^^

15

Nie powiem nic nowego, ale Traore to pieprzony kozak :D

2

@Esio No właśnie w tym rzecz, a chciałbym bez problemu zrozumieć typowego Amerykańca czy Anglika, a nie mam możliwości z nimi ćwiczyć :P Oglądam teraz dużo filmików i staram się z samymi angielskimi napisami, może z czasem to się wyrobi ^^

1

Jest tu ktoś kto nauczył się angielskiego perfekcyjnie mało co rozmawiając w 4 oczy? Ogarniam w większości gramatykę i znam sporo słówek czy zwrotów, dogadać się dogadam zazwyczaj z obcokrajowcami, ale jak puszczam jakieś amerykańskie filmiki, gdzie mówią sto razy szybciej i z konkretnym akcentem, to czuję się jak dziecko we mgle i bez napisów nie da rady nic zrozumieć :P Jakieś wskazówki mile widziane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?