Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP W punkt @LuisSalvano Kolego jest tylu fajnych grajków, po co robić sobie nadzieję :) Ten sezon pokazał że nie ma po co tu wracać. Niemal wygrał z PSG Ligę Mistrzów, zarabia krocie których nie dostanie tutaj, jego Amigosi z czasów świetności powoli odchodzą z Barcy, co ma go przekonać do przyjścia tutaj? Miłość do klubu? :P
1
@LuisSalvano A kiedy Ney wróci?
0
@barteq na Ramblę zawsze możesz liczyć ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MESSIah16 Muller, ale wygra de Bruyne
0
@SkN Czyli jeszcze jest nadzieja kolego, niektórzy bez telewizora nie wytrzymają minuty :P
4
@barczyk A kto Cię przekonuje?
2
@TedeFCB Kolega trochę zaspał :P
5
Na dieRoten piszą że ten Sport1 to jakiś słaby tier i są już pewni że im Desta podwędziliśmy, oby to była prawda :P
0
@Mr8lack Również jestem takiego zdania ^^
2
@kuz Nocne transfery najlepsze, prawie jak nasze nocne ustawy od Jarka i spółki ^^
1
@robsesh A czego oczekiwałeś, że pokażą jego skaleczone zagrania czy nieudane próby dryblingu? Oczywiste że na filmikach pokazuje się potencjał gracza, a regularność będziemy musieli ocenić sami ;)
1
@kingorbit Spokojnie jeszcze 2 tygodnie do końca okienka. Tydzień temu ludzie płakali, że "sprzedaliśmy" tylko Rakiticia i nikogo nie kupiliśmy jakby już wszystko było przesądzone :P
1
@BarcaInfo iiiiiihhhaa
13
@Fabik Wszystko załatwione to co się będzie. To klub się opierdziela z oficjalką :P
12
Życiowe Credo, sprzedać Semedo
1
@Esteban_ Ale jak już coś złego się odwali to wina w całej okazałości należy do Bartomeu :P
0
@justfootball Za dużo tapety na tej focie i ogólnie słaby look jak dla mnie, poprzednie lepsze :P
6
@Lucky_Luke 2020 - stary Dominika
1
@Salchent Pieniondze*
5
@Blanco16 A co tu do rozumienia :P
45
@Suzu Nie byłeś Amigosem Rakieta, ale i tak pozostaniesz na zawsze w naszym sercu
4
@PatrychoO Grunt żeby jego głównym mentorem był Koeman. Myślę że wyciągnie z chłopaka co najlepsze ^^
0
@DaPi @Encore To ja Sona na Rasha wymieniłem po pierwszej kolejce, a wczoraj spowrotem :P
0
@Survier Dzięki, wydaje się że to świetne rozwiązanie :D
0
@justfootball O przyda się ^^
0
@Survier Czyli słuchać, czytać i samo przyjdzie ^^
15
Nie powiem nic nowego, ale Traore to pieprzony kozak :D
2
@Esio No właśnie w tym rzecz, a chciałbym bez problemu zrozumieć typowego Amerykańca czy Anglika, a nie mam możliwości z nimi ćwiczyć :P Oglądam teraz dużo filmików i staram się z samymi angielskimi napisami, może z czasem to się wyrobi ^^
1
Jest tu ktoś kto nauczył się angielskiego perfekcyjnie mało co rozmawiając w 4 oczy? Ogarniam w większości gramatykę i znam sporo słówek czy zwrotów, dogadać się dogadam zazwyczaj z obcokrajowcami, ale jak puszczam jakieś amerykańskie filmiki, gdzie mówią sto razy szybciej i z konkretnym akcentem, to czuję się jak dziecko we mgle i bez napisów nie da rady nic zrozumieć :P Jakieś wskazówki mile widziane