Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt Ten pan nie ma serca, z fartem bracie
2
@fart "Prędko, prędko, Ty trenuj obojętność, na porażki które i tak trzeba będzie przełknąć" :P
7
@JotaBe No i ukradłeś mi herby, dej chociaż jednego :(
2
@Hushovt Jak dla kogoś jest arcydziełem to po co mu uświadamiać że tak nie jest :P
2
@tadzik447 Mamy młodzież z zajebistym potencjałem, wciąż jesteśmy jednym z najbogatszych klubów na świecie mimo chwilowego kryzysu i co roku gramy conajmniej w 1/4 LM. To że wskoczymy na szczyt to pewnik, pytanie kiedy :P
0
@tadzik447 Słowo klucz "było" :P
0
@PieN Nie chodzi nawet o samo porównanie drużyn, tylko grzechem by było nie oglądać meczy Bayernu :P
0
@Rewolucja123 Ok robię screena
19
@FafitFCB Nie, nie przesadził :)
0
@Chakalaka Myślę że Results
3
@hayek No, Realu :D
3
Ciekawe czy Bayern obroni tryplet :P
3
@FC1899Barca Już widzę jak płaci ktoś teraz 40 za Semedo :P
0
@Volk Nie tyle masochistą co samobójcą :)
0
@victor Ee wymyślasz, w Harrym dubbing jest spoko :P
0
@justfootball @Janiama
2
@PatrychoO Oznaczyłbym pewnego użytkownika, ale ma bana :/
4
@kerouac Ale on nie jest transem tylko transformersem
1
@IronSanHybrid Dzięki za spoiler. Nie pozdrawiam.
3
@kaziks To do jakiej Ty szkoły chodziłeś jak byle bójka jest dla Ciebie czymś nadzwyczajnym ? Do księży czy jak :P
0
@SelloutCrowd Nie chodzi o równość, tylko sposób w jaki wyraziłeś swoją opinię. Oboje dobrze wiemy, że Twój post miał prowokacyjny ton więc się nie zgrywaj ;) Mi tam nie przeszkadzał nawet herba dałem, ale regulamin to regulamin :P
0
@SelloutCrowd A ja wierzę
0
@pazio23 Don't breathe czyli nie oddychaj :P
0
@Kimar Obyś miał rację kolego
6
@BarcaInfo Gdzieś już to widziałem..
2
@covidout Jest czego to fakt ^^
0
@Witam No właśnie ta Kopenhaga mnie martwi, ale nie takie rzeczy się zdarzały :P
0
@Witam Piastuś ma ciężkie zadanie, ale trzeba w nich wierzyć
4
@sebasek99 16.09.2020 - Sergio Busquets wynalazł sztangę
19
Ale uwielbiam jesień taką wczesną i chodzenie po górach, ten zapach i tajemnicza aura w powietrzu przy 15°C, coś wspaniałego ^^