5

@magic10 Zadawanie głupich pytań na Rambli to strata czasu :) Odpowiadanie na nie zresztą też xD

1

@DaPi A już chciałem zrobić ss :/

2

@michaleu Tymczasem Duńczycy

3

@michaleu "Friendship is a shit"

0

@joloskyy Ale jak już zrobić, to z grubej rury :P

0

@ranger3120 Nie problem, karła tylko ogarnąć, jakieś dupeczki i basen. No i alkohol rzecz jasna :P

1

@FCB24 Odpal pan YouTube tam masz pełno tego. Często używam przepisów z YT sugerując się pozytywnymi komentarzami i zazwyczaj się nie zawodzę ^^

2

@Hushovt Cieszę się z jej zdrówka, oby było przy niej wiecznie ^^

0

@NemeZis93 Nic dziwnego, jak ktoś odchodzi to zawsze się wspomina te piękne chwile :)

0

@Kubsoleon Nie wiesz czy na XOne jest z polskimi napisami?
Edit: Okej jest, a więc kupuję prawdopodobnie całą trylogię w najbliższym czasie :)

1

@Munio Nawet ja to wstawiałem jakiś czas temu, od tamtego czasu nie śpiewam inaczej xD

9

@kubasa Ok kończymy

6

@Kamil.FCB10 Może na otarcie łez kabanos?

1

@itmustbejoke Uarez w bólu?

60

Powiem tak, albo nie, nic nie powiem bo nawet nie wiem co

0

@pt9 Simeone dał ultimatum :P

1

@Nano22 Znicz dla wszystkich, którzy nie widzieli tej piętki na żywo ^^

0

@NeroTFP Nie masz prawa, zapraszamy na kafejkę, tam lądują tacy jak Ty

3

@Cave Wiedziałem że jakiś śmieszek będzie pierwszy :P

4

@tristan87 Nie. To Koronawirus z pozytywnym testem na Zlatana.

0

@Hushovt To albo wykupili, albo niedobra ta Biedronka

2

@LuisSalvano I cyk: Dest w Bayernie, a Depay przedłuża kontrakt :P

2

@Hushovt Mówię Ci spróbuj Milkiłeja to nie będziesz chciał jeść nic innego xD

4

@jacobFCB Albo MAD i będziemy szaleńczo niszczyć rywali

2

@PeteR10 Pasowałoby żeby Sevilla wygrała, nasz sekstet jest zagrożony :P

2

@MesQueUnClub96 Spokojnie, dzisiaj i w sobotę idzie do Bayernu, jutro i w Niedzielę do Nas

5

@NaFazieHitman Takim rodzicem właśnie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Salchent Jak mamy grać dwójką defensywnych pomocników to przyda się do rotacji

0

@BarcaInfo Myślałem że transfer w końcu jakiegoś napastnika lub PO :/

0

@Grubson06 Oni się akurat dogadają, będą nowi Amigos :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?