Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@magic10 Zadawanie głupich pytań na Rambli to strata czasu :) Odpowiadanie na nie zresztą też xD
1
@DaPi A już chciałem zrobić ss :/
2
@michaleu Tymczasem Duńczycy
3
@michaleu "Friendship is a shit"
0
@joloskyy Ale jak już zrobić, to z grubej rury :P
0
@ranger3120 Nie problem, karła tylko ogarnąć, jakieś dupeczki i basen. No i alkohol rzecz jasna :P
1
@FCB24 Odpal pan YouTube tam masz pełno tego. Często używam przepisów z YT sugerując się pozytywnymi komentarzami i zazwyczaj się nie zawodzę ^^
2
@Hushovt Cieszę się z jej zdrówka, oby było przy niej wiecznie ^^
0
@NemeZis93 Nic dziwnego, jak ktoś odchodzi to zawsze się wspomina te piękne chwile :)
0
@Kubsoleon Nie wiesz czy na XOne jest z polskimi napisami?
Edit: Okej jest, a więc kupuję prawdopodobnie całą trylogię w najbliższym czasie :)
1
@Munio Nawet ja to wstawiałem jakiś czas temu, od tamtego czasu nie śpiewam inaczej xD
9
@kubasa Ok kończymy
6
@Kamil.FCB10 Może na otarcie łez kabanos?
1
@itmustbejoke Uarez w bólu?
60
Powiem tak, albo nie, nic nie powiem bo nawet nie wiem co
0
@pt9 Simeone dał ultimatum :P
1
@Nano22 Znicz dla wszystkich, którzy nie widzieli tej piętki na żywo ^^
0
@NeroTFP Nie masz prawa, zapraszamy na kafejkę, tam lądują tacy jak Ty
3
@Cave Wiedziałem że jakiś śmieszek będzie pierwszy :P
4
@tristan87 Nie. To Koronawirus z pozytywnym testem na Zlatana.
0
@Hushovt To albo wykupili, albo niedobra ta Biedronka
2
@LuisSalvano I cyk: Dest w Bayernie, a Depay przedłuża kontrakt :P
2
@Hushovt Mówię Ci spróbuj Milkiłeja to nie będziesz chciał jeść nic innego xD
4
@jacobFCB Albo MAD i będziemy szaleńczo niszczyć rywali
2
@PeteR10 Pasowałoby żeby Sevilla wygrała, nasz sekstet jest zagrożony :P
2
@MesQueUnClub96 Spokojnie, dzisiaj i w sobotę idzie do Bayernu, jutro i w Niedzielę do Nas
5
@NaFazieHitman Takim rodzicem właśnie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Salchent Jak mamy grać dwójką defensywnych pomocników to przyda się do rotacji
0
@BarcaInfo Myślałem że transfer w końcu jakiegoś napastnika lub PO :/
0
@Grubson06 Oni się akurat dogadają, będą nowi Amigos :D