Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Coutinho007 Nie. Ten co Voldemort go zabił, a wpisali mu że zmarł na koronawirusa
2
@PatrychoO Spoiler: Cedrik nie żyje
0
@kulka Oj tam, przyzwyczaiłem się już i ciężko zmienić :P
2
@Kettger Zjadło Ci "Desta" :P
1
Ten dubbing Ricka i Mortiego na Comedy Central to tragedia :D Wersja Netflixowa sto razy lepsza
0
@Mati90fcb Czyli na C+ se nie obejrzę? :/
0
@abram3k Gdzie można obejrzeć w TV?
1
@jacobFCB Ziomek co ja Ci zrobiłem :(
0
Nie wiecie może czy kontuzja Jaya Rodrigueza jest poważna? I kiedy przewidywany powrót?
0
@Hushovt To ja całkiem spoko 26 pkt, a jeszcze został Son, Salah, KDB i parę wariatów ^^
0
8 minut wydrukowali Realowi żeby strzelili jeszcze parę bramek.
12
Sezon na płacz o drukowanie pod Real uważam za rozpoczęty xD
0
Można wyłączyć version 2 xD
0
@justfootball Czyli jednocześnie jest i nie jest ateistą
0
@NeroTFP Cuz You have no power here
0
Ramos zaczynam Cię lubić xD
2
@Djzordon Prawda, myślę że Atleti nie wypuści okazji ^^
1
@Kusco15 Bo krytycy to ogólnie zauważyłem, że często muszą się chyba dowartościowywać, znajdą problem tam gdzie go nie ma. Wydaje im się że jak przerobili tysiące filmów to wszystko jest dla nich przewidywalne i stąd często te zaniżone oceny :P
0
@zakazskretuwlewo Tak, zaliczyło mi ^^
1
Kurła jak było 0 3 zastanawiałem się czy obstawić remis mając na uwagę lipcowy mecz z Liverpoolem, szkoda trochę xD
0
@kkbarca Jakiś tam Vinicjusz niby jest na ławce :D
2
Oo Real bez skrzydeł wychodzi
1
@Hubso Za poprzedni sezon trza było się nałowić :P
1
I dlatego panowie nigdy nie obstawiam meczy na początku sezonu, transfery i przerwa mogą namieszać ^^
12
No ładnie dzisiaj faworyci dostają po tyłkach, oby biała strona Madrytu wykazała się solidarnością ^^
0
@tobiasson92 Ja mam Mounta, ale słabo to widzę dziś xD
4
@kkbarca Aś narobił smaka krucyfiks, chyba też zamówię :P
1
@barcelonaLM Życzę powodzenia w takim razie ^^
0
@barcelonaLM Nie ciesz się jeszcze, możliwe że cofną :)
0
@Niedzwiad W sumie nie dziwię się, te jego pamiętne wślizgi :D