Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
Victor Font po meczu: Od małego pracowaliśmy z Koemanem nad projektem sportowym w Barcelonie. Xavi? Aa słyszałem, podobno dobry pomocnik był
0
@neeed Chyba ich pomyliłeś :P
0
Busi skład do końca sezonu :P
0
Jak tam Semedo? Po staremu? :P
1
Messi mu da strzelić :P Oh jednak samolub z tego Messiasza :P
1
Mam nadzieję że w drugiej wejdzie Pjanić za Busiego
0
Fati wyjdź za mnie
0
@zenoowity Co to, "oda do narzekania"?
2
@bixmix No nie wiem, ja tam wolę żeby sport był jak najbardziej sprawiedliwy. Futbol umiera przez masę symulek i wymuszanie na sędziach podjęcia korzystnych dla siebie decyzji. VAR chociaż w jakimś stopniu ogranicza te zjawisko.
0
@Patrykl145 Ee nie marudź
0
@th@les Też palę Camele, z tą różnicą że za 17 zł za paczkę, nie mniej jednak to i tak potężny pieniądz się uzbiera każdego roku. Mam nadzieję, że pozbędę się tego w końcu bo chciałbym wrócić do sportu, trochę przytyć, a nie da się ukryć że fajki w tym przeszkadzają.
6
@nadachu Myślę że potrzebny Ci jakiś bodziec w postaci zajebistego meczu w naszym wykonaniu, "szybko" wrócisz na właściwe tory :P
0
@Kusco15 Bo są niezgodne z konstytucją La Rambli
0
@th@les Też piję rzadko, jak już to piwko do snu od święta, a na imprezach Whiskey z Colą. Lubię się nawalić, ale nie mam ciśnienia na częste picie ^^ A apropos fajek to zacząłem dość wcześnie bo jako 13 latek i od paru lat staram się rzucić, potworny nałóg :/
2
@kulek22 Taa Suarez i jego ego :P
1
@michaleu abstynencja to cnota, szanuj ją :P
2
@michaleu Ulala mamy tu wyjątkowy okaz :P
0
@justfootball Standardowo odpowiem że zależy od zdjęcia, ale już widzę że większego szału nima :P
0
@Junngeas Bez alkoholu jeszcze jakoś da się przeżyć, ale papierosek na balkonie po śniadanku.. Ehh moja kariera sportowca poszła się walić na rzecz tego cudownego uczucia dymku w płucach :P
0
@kamilop Nie pamiętam czy potwierdził, czy tylko puścił że Barca negocjuje
0
@derlysy1979 Mało tego Fabrizio potwierdził swoim nieomylnym "here we go" :P
2
The Polish power!!!!!! Yebany bokser, nie sądziłem że taki kloc go w stójce zniszczy :D
0
@Roni/VEB Daj mordo, tylko taki gdzie nie trzeba się rejestrować :P
1
@PatrychoO Ja jestem z tych którzy będą od A do Z porównywać wszystko do oryginału, ale nastawiam się pozytywnie :P
4
@VenoM Moje pierwsze słowo po urodzeniu to było Sergino
1
Trylogia Mafii zamówiona, już się nie mogę doczekać. Jak wrażenia panowie z remake'u pierwszej części? Dużo zmian i czy na plus? ^^
5
@damianex10 Myślę że 90% tutaj łącznie ze mną jara się nim tylko dlatego, że zrobiło się o nim głośno ^^
9
@Mr8lack Kobiety i zaufanie? :P
0
@Antic24 Namówiłeś i tak zamierzam od nowa se przypomnieć, tylko teraz trafiłem przypadkiem na CC ^^
0
@ptrx Bo nie ogarniasz satyry i nawiązań do realnego świata. Abstrakcja i wulgarny humor to tylko dodatkowy smaczek :P