50

Victor Font po meczu: Od małego pracowaliśmy z Koemanem nad projektem sportowym w Barcelonie. Xavi? Aa słyszałem, podobno dobry pomocnik był

0

@neeed Chyba ich pomyliłeś :P

0

Busi skład do końca sezonu :P

0

Jak tam Semedo? Po staremu? :P

1

Messi mu da strzelić :P Oh jednak samolub z tego Messiasza :P

1

Mam nadzieję że w drugiej wejdzie Pjanić za Busiego

0

Fati wyjdź za mnie

0

@zenoowity Co to, "oda do narzekania"?

2

@bixmix No nie wiem, ja tam wolę żeby sport był jak najbardziej sprawiedliwy. Futbol umiera przez masę symulek i wymuszanie na sędziach podjęcia korzystnych dla siebie decyzji. VAR chociaż w jakimś stopniu ogranicza te zjawisko.

0

@Patrykl145 Ee nie marudź

0

@th@les Też palę Camele, z tą różnicą że za 17 zł za paczkę, nie mniej jednak to i tak potężny pieniądz się uzbiera każdego roku. Mam nadzieję, że pozbędę się tego w końcu bo chciałbym wrócić do sportu, trochę przytyć, a nie da się ukryć że fajki w tym przeszkadzają.

6

@nadachu Myślę że potrzebny Ci jakiś bodziec w postaci zajebistego meczu w naszym wykonaniu, "szybko" wrócisz na właściwe tory :P

0

@Kusco15 Bo są niezgodne z konstytucją La Rambli

0

@th@les Też piję rzadko, jak już to piwko do snu od święta, a na imprezach Whiskey z Colą. Lubię się nawalić, ale nie mam ciśnienia na częste picie ^^ A apropos fajek to zacząłem dość wcześnie bo jako 13 latek i od paru lat staram się rzucić, potworny nałóg :/

2

@kulek22 Taa Suarez i jego ego :P

1

@michaleu abstynencja to cnota, szanuj ją :P

2

@michaleu Ulala mamy tu wyjątkowy okaz :P

0

@justfootball Standardowo odpowiem że zależy od zdjęcia, ale już widzę że większego szału nima :P

0

@Junngeas Bez alkoholu jeszcze jakoś da się przeżyć, ale papierosek na balkonie po śniadanku.. Ehh moja kariera sportowca poszła się walić na rzecz tego cudownego uczucia dymku w płucach :P

0

@kamilop Nie pamiętam czy potwierdził, czy tylko puścił że Barca negocjuje

0

@derlysy1979 Mało tego Fabrizio potwierdził swoim nieomylnym "here we go" :P

2

The Polish power!!!!!! Yebany bokser, nie sądziłem że taki kloc go w stójce zniszczy :D

0

@Roni/VEB Daj mordo, tylko taki gdzie nie trzeba się rejestrować :P

1

@PatrychoO Ja jestem z tych którzy będą od A do Z porównywać wszystko do oryginału, ale nastawiam się pozytywnie :P

4

@VenoM Moje pierwsze słowo po urodzeniu to było Sergino

1

Trylogia Mafii zamówiona, już się nie mogę doczekać. Jak wrażenia panowie z remake'u pierwszej części? Dużo zmian i czy na plus? ^^

5

@damianex10 Myślę że 90% tutaj łącznie ze mną jara się nim tylko dlatego, że zrobiło się o nim głośno ^^

9

@Mr8lack Kobiety i zaufanie? :P

0

@Antic24 Namówiłeś i tak zamierzam od nowa se przypomnieć, tylko teraz trafiłem przypadkiem na CC ^^

0

@ptrx Bo nie ogarniasz satyry i nawiązań do realnego świata. Abstrakcja i wulgarny humor to tylko dodatkowy smaczek :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?