Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessi1994 Regularne dolewanie Messiemu wrzątku do matero i po jakimś czasie sobie zaskarbisz AmigoPointsy
4
@maciej7852 Myślę że to było wstawione żeby się pośmiać z wymysłów mediów ;)
0
@tobiasson92 Apollon też był faworytem, a widzieliśmy jak się skończyło ;) Powiesz gdzie Cypr, a gdzie Belgia.. No właśnie nie tak daleko :) Lech jest niesamowicie zmotywowany i skuteczny, a to może przeważyć o ich awansie. Na Piasta raczej nie ma co liczyć, a Legia cóż, życzę im powodzenia ^^
0
@FCBeSeM Myślę że jedna maks 2 drużyny dadzą radę
1
@cules100pro A Ty intencji Suareza ;)
2
@msmsms Po to żeby móc pracować, żeby zarobić na jedzenie dzięki któremu można więcej pracować, to chyba logiczne
1
@Hushovt Ciąg za wajchę Kronk!!!!
0
@Hushovt Żadna nowość, polecam Milkiłeja :P
4
@Szicek10 Amigos Griezmann już zaparza ^^
1
@dominik127pl Nie ściemniaj, Twój stary może wypić 20 i jeszcze zasuwać na stację po 4pak
1
@DaPi To jest właśnie magia kibicowania. Dla kogoś z zewnątrz to tylko piłka nożna i głupi klub do którego nie warto się przywiązywać, ale właśnie to przywiązanie sprawia że przeżywamy sukcesy i porażki jakbyśmy sami je odnosili. Nie wstyd mi, że Barca jest częścią mojego życia :)
0
@Encore Jestem pewien że niejedno okienko nam strzeli i nie będzie się cieszył ^^
17
Niby człowiek wiedzioł wcześniej, ale i tak łezka w oku się kręci :/
0
@AdiKingu96 Bo piłkarze zarabiają więcej :P
2
@mikiiki Dzieciaku szkoda mi czasu na Ciebie, do spania bo jutro mama Cię nie dobudzi do szkoły
3
@kubusnitecki To jest bilet w jedną stronę, zacząłeś to skończ
2
@mikiiki No to dawaj, no dawaj, buła pięta i Cię nima
1
@neymarjr_143 Te podania diagonalne, coś pięknego
0
@mikiiki A co to za frustrat wdarł się na ring, proszę grzecznie wypierdzielać
6
@kubusnitecki Nie ma klepania w matę kolego
0
@kubusnitecki Wygrywa pierwszą rundę, gratulacje !!!! Druga będzie cięższa bo musi przetrwać aż do północy, fight!!
0
@kubusnitecki Pragnę Cię!!
2
@Witekk10 Wymiana pokoleniowa
1
@Kettger I to jest bardzo obiektywna wiadomość, a nie jakieś pewniaki co to się nie spełniają
8
@Michu94 Ma chłop potencjał, ale ile z niego wykrzesamy i czy w ogóle to się okaże ^^
1
@fart Powiedziałbym że u stóp nawet wolniej niż o połowę, a przynajmniej u mnie. U rąk obcinam raz w tygodniu, a u nóg raz na miesiąc wystarczy i nie są wcale jakoś bardzo długie :D
3
La Manitaaaa :D
3
@wroclawianin89 Jedziesz z nim, nie ma lekko !!
1
@BarcaInfo Holenderska ekipa, gra w pierwszym składzie, skąd to zdziwienie Bawarczycy :P
2
@monsterrize Boli Cię wielki Lech, o tutaj