1

@LeoMessi1994 Regularne dolewanie Messiemu wrzątku do matero i po jakimś czasie sobie zaskarbisz AmigoPointsy

4

@maciej7852 Myślę że to było wstawione żeby się pośmiać z wymysłów mediów ;)

0

@tobiasson92 Apollon też był faworytem, a widzieliśmy jak się skończyło ;) Powiesz gdzie Cypr, a gdzie Belgia.. No właśnie nie tak daleko :) Lech jest niesamowicie zmotywowany i skuteczny, a to może przeważyć o ich awansie. Na Piasta raczej nie ma co liczyć, a Legia cóż, życzę im powodzenia ^^

0

@FCBeSeM Myślę że jedna maks 2 drużyny dadzą radę

1

@cules100pro A Ty intencji Suareza ;)

2

@msmsms Po to żeby móc pracować, żeby zarobić na jedzenie dzięki któremu można więcej pracować, to chyba logiczne

1

@Hushovt Ciąg za wajchę Kronk!!!!

0

@Hushovt Żadna nowość, polecam Milkiłeja :P

4

@Szicek10 Amigos Griezmann już zaparza ^^

1

@dominik127pl Nie ściemniaj, Twój stary może wypić 20 i jeszcze zasuwać na stację po 4pak

1

@DaPi To jest właśnie magia kibicowania. Dla kogoś z zewnątrz to tylko piłka nożna i głupi klub do którego nie warto się przywiązywać, ale właśnie to przywiązanie sprawia że przeżywamy sukcesy i porażki jakbyśmy sami je odnosili. Nie wstyd mi, że Barca jest częścią mojego życia :)

0

@Encore Jestem pewien że niejedno okienko nam strzeli i nie będzie się cieszył ^^

17

Niby człowiek wiedzioł wcześniej, ale i tak łezka w oku się kręci :/

0

@AdiKingu96 Bo piłkarze zarabiają więcej :P

2

@mikiiki Dzieciaku szkoda mi czasu na Ciebie, do spania bo jutro mama Cię nie dobudzi do szkoły

3

@kubusnitecki To jest bilet w jedną stronę, zacząłeś to skończ

2

@mikiiki No to dawaj, no dawaj, buła pięta i Cię nima

1

@neymarjr_143 Te podania diagonalne, coś pięknego

0

@mikiiki A co to za frustrat wdarł się na ring, proszę grzecznie wypierdzielać

6

@kubusnitecki Nie ma klepania w matę kolego

0

@kubusnitecki Wygrywa pierwszą rundę, gratulacje !!!! Druga będzie cięższa bo musi przetrwać aż do północy, fight!!

0

@kubusnitecki Pragnę Cię!!

2

@Witekk10 Wymiana pokoleniowa

1

@Kettger I to jest bardzo obiektywna wiadomość, a nie jakieś pewniaki co to się nie spełniają

8

@Michu94 Ma chłop potencjał, ale ile z niego wykrzesamy i czy w ogóle to się okaże ^^

1

@fart Powiedziałbym że u stóp nawet wolniej niż o połowę, a przynajmniej u mnie. U rąk obcinam raz w tygodniu, a u nóg raz na miesiąc wystarczy i nie są wcale jakoś bardzo długie :D

3

La Manitaaaa :D

3

@wroclawianin89 Jedziesz z nim, nie ma lekko !!

1

@BarcaInfo Holenderska ekipa, gra w pierwszym składzie, skąd to zdziwienie Bawarczycy :P

2

@monsterrize Boli Cię wielki Lech, o tutaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?