Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BarcaInfo Jeśli to prawda to w sumie.. Znając życie i tak prędzej czy później niestety wrócą jego problemy z kontuzjami
2
@Matelel Ajaxowi przez bliskość z naszym klubem, Bayernowi ze względu na Roberta i City za Pepa :)
5
@kerouac Tak, to ja po grzybach
2
No to skoro Fabrizio wydał zgodę na lądowanie, to mam nadzieję że do jutra w końcu doleci ^^
0
@Koni8M KoeMac xD
0
@LightningStrike W ogóle się na tym nie znam więc spytam, gdzie najbardziej na południe do tej pory zaobserwowano zorzę, albo z którego miejsca najbardziej wysuniętego można było ją zobaczyć? :D
0
@MESSIah16 Pierwsze co do głowy przychodzi oprócz CRa to Higuain.
Edit: To znaczy co Ja mówię przecież CR od niedawna tam gra xD
0
@YoNoEntiendoNada Dzięki :D A co powiesz o limitowanych Jackach typu Sinatra Select i ogólnie o Jackach, narazie piłem tylko klasycznego old n.7 i Fire i z tych tańszych Burboników to właśnie moje ulubieńce ^^
0
@Kluivert_P Nie przepadam za single maltami, celuję w głownie w Amerykańskie kukurydziane, ewentualnie szkockie blendy ^^
0
Czy jakiś zaawansowany smakosz mógłby mi polecić Bourbon/Tennessee z najwyższej półki? Cena nie gra roli, oczywiście pomijając jakieś okazy z przed wojny za milion dolarów :P
0
@mr_robot A powiedz mi który masz lvl i ile mniej więcej trwa jedno zadanie w karczmie u Ciebie. Bo z tego co widzę to coraz dłużej trwają i nie wiem czy nie lepiej zostawić klepsydry pomijania zadań na kiedyś ^^
0
@mr_robot Powiedz mi jak to jest że mam lepsze statystyki atrybutów (dosłownie wszystkie, specjalnie sprawdzałem w jego profilu) od jakiegoś gościa, który ma większy lvl, a mimo to zadaję mu 2 razy mniej obrażeń niż on w 3 walce z rzędu. Czy są jakieś ukryte statystyki, które nie są jawne czy jak? :D
0
@Lincolm Kojarzę właśnie jak w 2010 było o niej głośno, ale grałem wtedy w Gladiatusa i czasem w Plemiona, więc nie chciało mi się obczajać :D
1
Gra ktoś tutaj w Shakes and Fidget na telefon? Jakieś rady dla początkującego zanim mi się pobierze? :P
Edit: @Hushovt Ty chyba coś tam grasz mi się przypomniało jak zdjęcie wstawiałeś :D
1
@YoungTalents Wiem i kuponik wszedł ^^
5
@emeu A już niedługo na gali Fame MMA walka wieczoru Harry Potter vs Bartosz Zmarzlik
1
@YoungTalents Strzeli coś ta Parma? Kuponik od tego zależy ^^
1
@Mula Jak widać conajmniej tydzień :)
5
Myślicie że Fati przejmie 10 na koszulce po Messim? :P
1
@Litman Daruj że mu, może korki były
0
@kiper09 Griezmann ściąga na siebie obrońców, to Ci powinno wystarczyć
1
Live tego nie wypuści, za bardzo dominują spotkanie. No chyba że znowu jakiś błąd w obronie wyjdzie :P
1
Jeden i drugi kiksa walnął, śmieszna akcja wyszła :D
0
@Ronnie1992 Nie wiem po co ta ironia. Nikt nie mówi że ma być zbawcą, ale gość ma papiery na zostanie topem na PO w ciągu paru sezonów. Co do reszty pozycji to nie ma u nas aż takiej biedy jak Ci się wydaje. Kiedyś z powodzeniem graliśmy bez sztywnej dziewiątki, ciesz się że w końcu mamy skrzydła ;)
0
@BarcaInfo Dest póki co wystarczy, za rok uzupełni się co trzeba. Oby tylko PKP nie zmieniło trasy do Monachium :P
0
@ObiektywnyKibic121 Zazdro, mi dopiero jutro dojdzie a już bym se pograł, miłej zabawy ^^
5
@IronSanHybrid Kto normalny tego pana na poważnie biere :D
0
@xVENUMx Ogólnie KFD ma najlepsze produkty biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.
3
@dv7wisnia Dużo soli do gotowania i hartowanie w zimnej wodzie powinno załatwić ten problem raz na zawsze :)
0
@NeroTFP Dobrze że oznaczyłeś że to suchar, bo jeszcze bym wziął na poważnie