13

@BarcaInfo Bo Griezmann gra bez piłki, ściąganie obrońców i te sprawy

0

@Bykunn We Frienkim pokładam większe nadzieję bo jest jeszcze młody i sporo nauki przed nim ^^

2

@Rudi35 LaLiga

1

@Barca1992 Co mnie napawa optymizmem to jego profesjonalne podejście. Rola defensywnego pomocnika jest bardzo odpowiedzialna, myślę że od Busiego się jeszcze sporo nauczy ^^

0

@Baaarca95 Pieprzone 36 pkt z czego 11 nabił jakiś rezerwowy co to przypadkiem wszedł xD

3

@szkutnik91 Ewentualnie 10 + 5 o ile wyciągną te 2 melony z kieszeni :P

0

@Tomo1989 No skrzydłowym nie jest, ale póki zajmuje prawą stronę to nie widzę potrzeby żeby kogoś tam ściągać, mając na uwadze jeszcze Trincao.

0

@ksobi Mi się tam znudziły triumfy Barcy i Realu na zmianę w lidze, fajnie by było zobaczyć czasem coś nowego jak w 2014 ^^

0

@cules100pro W sumie fajnie jakby Sevilla w końcu ligę wygrała

0

@Tomo1989 Depay jest bardzo mobilnym zawodnikiem i mogę się założyć, że lepiej poradzi sobie na szpicy niż taki Griezmann. I proszę Cię, w United grał 5 lat temu, o czym my mówimy :D Kolejna rzecz, czemu uważasz że to na prawym skrzydle potrzebujemy wzmocnień, mamy Messiego i Trincao

0

@chavez 32 melony na maseczki? Jakaś ściema jak dla mnie :D

1

@Tomo1989 Dembe narazie nie ma miejsca w składzie, po za tym jest szansa że znów się będzie łamał co chwila, a Depay może być naszym lekarstwem jeśli chodzi o szpicę w ataku :)

7

@jeyx77x Nie mówiłeś

0

@msmsms Niedawno miałem grypę, przeleżałem w domu parę dni i już mi lepiej

1

@Pogba No bo jeszcze wtedy uciekał, po fakcie to każden mondry :D

0

@Goural Don't think, just watch

0

@Damian11 Ja nie trawię laktozy, ale różnie ludzie mają

2

Dobra, ale w tym sezonie złoty but to już na pewno :D

1

@Prezes_sycylijczyk Młody jutro do szkoły musi iść, daj mu odreagować na Rambli xD

0

@draxidox To jest ten mecz!!!

1

@mrboom Powiem Ci że kiedyś go nienawidziłem za czasów Guardioli, ale da się polubić faceta z czasem, bardzo specyficzny typ :D

0

@PanZagadka Korniszon

4

Pani córka to szon

1

@Verema Interwencja z większej odległości zazwyczaj wygląda na kozacką, nawet jeśli w praktyce jest prosta i potem już głupio się komentatorom wykręcić, sporo razy takie coś widziałem :D

0

@mindbender84 I jeszcze porównaj sobie sędziów

1

@tobiasson92 Absurd nie absurd, po prostu Ci nie na rękę, tak jak i mi ^^

0

@MrCules Aaa ok

1

@MrCules No inaczej nie zostałby powołany :D

0

@Chakalaka Bo jest śmieszny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?