Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@BarcaInfo Bo Griezmann gra bez piłki, ściąganie obrońców i te sprawy
0
@Bykunn We Frienkim pokładam większe nadzieję bo jest jeszcze młody i sporo nauki przed nim ^^
2
@Rudi35 LaLiga
1
@Barca1992 Co mnie napawa optymizmem to jego profesjonalne podejście. Rola defensywnego pomocnika jest bardzo odpowiedzialna, myślę że od Busiego się jeszcze sporo nauczy ^^
0
@Baaarca95 Pieprzone 36 pkt z czego 11 nabił jakiś rezerwowy co to przypadkiem wszedł xD
3
@szkutnik91 Ewentualnie 10 + 5 o ile wyciągną te 2 melony z kieszeni :P
0
@Tomo1989 No skrzydłowym nie jest, ale póki zajmuje prawą stronę to nie widzę potrzeby żeby kogoś tam ściągać, mając na uwadze jeszcze Trincao.
0
@ksobi Mi się tam znudziły triumfy Barcy i Realu na zmianę w lidze, fajnie by było zobaczyć czasem coś nowego jak w 2014 ^^
0
@cules100pro W sumie fajnie jakby Sevilla w końcu ligę wygrała
0
@Tomo1989 Depay jest bardzo mobilnym zawodnikiem i mogę się założyć, że lepiej poradzi sobie na szpicy niż taki Griezmann. I proszę Cię, w United grał 5 lat temu, o czym my mówimy :D Kolejna rzecz, czemu uważasz że to na prawym skrzydle potrzebujemy wzmocnień, mamy Messiego i Trincao
0
@chavez 32 melony na maseczki? Jakaś ściema jak dla mnie :D
1
@Tomo1989 Dembe narazie nie ma miejsca w składzie, po za tym jest szansa że znów się będzie łamał co chwila, a Depay może być naszym lekarstwem jeśli chodzi o szpicę w ataku :)
7
@jeyx77x Nie mówiłeś
0
@msmsms Niedawno miałem grypę, przeleżałem w domu parę dni i już mi lepiej
1
@Pogba No bo jeszcze wtedy uciekał, po fakcie to każden mondry :D
0
@Goural Don't think, just watch
0
@Damian11 Ja nie trawię laktozy, ale różnie ludzie mają
2
Dobra, ale w tym sezonie złoty but to już na pewno :D
1
@Prezes_sycylijczyk Młody jutro do szkoły musi iść, daj mu odreagować na Rambli xD
2
@Goural https://zapodaj.net/0d11b8ec475fb.jpg.html
0
@draxidox To jest ten mecz!!!
1
@mrboom Powiem Ci że kiedyś go nienawidziłem za czasów Guardioli, ale da się polubić faceta z czasem, bardzo specyficzny typ :D
0
@PanZagadka Korniszon
4
Pani córka to szon
1
@Verema Interwencja z większej odległości zazwyczaj wygląda na kozacką, nawet jeśli w praktyce jest prosta i potem już głupio się komentatorom wykręcić, sporo razy takie coś widziałem :D
0
@mindbender84 I jeszcze porównaj sobie sędziów
1
@tobiasson92 Absurd nie absurd, po prostu Ci nie na rękę, tak jak i mi ^^
0
@MrCules Aaa ok
1
@MrCules No inaczej nie zostałby powołany :D
0
@Chakalaka Bo jest śmieszny