2

@krefi10 Cyberpunk to coś nowego przynajmniej w porównaniu do Fify ^^

0

@wroclawianin89 Skąd ten pomysł żeby do lasek walić takie teksty xD

0

@gassa81 Weź bo mi mrówki straszysz :/

1

@GadulkiGembulki Na tyle bystry żeby się zorientować, że Rambla to forum offtopowe :)

1

@Polnar Pierwszy komentarz nie był sarkazmem, gościu serio mnie zaskoczył tym skillsem na prezentacji, mimo że tam jeden trik mu chyba nie wyszedł ^^

0

@Polnar Jeśli zinterpretowałeś to jako negatywne nastawienie, znaczy że sam masz chyba gorszy dzień :P

1

@GadulkiGembulki Jak chcesz poczytać o Barcelonie to se książkę kup :P

1

Komentarz usunięty

0

@Polnar No akurat popisał się na tej prezentacji to fakt :D

1

@masq Nie bez powodu to napisałem, stópki doceniają tylko nieliczni :P

1

@justfootball Mmm stópki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Misanthrope Za dużo soli do moczu sypiesz, proste

0

@Mns21 Tak żeby miłować klub i interesować się nim na codzień to żadnemu, ale sezonowo kibicuję paru różnych drużynom z sympatii do zawodników, trenerów czy po prostu do fajnego projektu ^^

1

@michaleu Sztosik ogólnie pod wieloma względami, jedyne co mi się nie podoba to beznadziejne prowadzenie motoru na klasycznym, a tak to jestem grą zachwycony ^^

9

@ShawnC Mamy 3 defensywnych pomocników w kadrze. To jest minimum przy taktyce Koemana, póki co Busi niech się nigdzie nie wybiera.

1

@Coutinho007 Łatwo nie będzie to jasne, mimo że w ostatnich latach Sevilla nam leżała, to jednak jest to czwarta siła La Ligi, która potrafi zaskoczyć. Ale myślę, że przy optymalnej formie zarówno naszej jak i Ivana, jesteśmy w stanie na spokojnie ich przejść :P

13

@TylkoBarca7273 Pokora kolego, pokora...

Ps. Ale to nie nie zmienia faktu, że zrobimy im z tyłków jesień nowoczesności

12

@MateS Po jego wypowiedziach mam wrażenie, że chciałby z nim zamieszkać i bić się o Niego z Antonellą

1

@LuisSalvano Jak się na coś uprzesz to nie ma zmiłuj, choćbyśmy żadnego obrońcy nie mieli to i tak byś liczył że to Depay przyjdzie za ten hajs :D

2

@swiergol2 Gdyby człowiek wiedzioł która taśma wejdzie, to by chociaż te 2 dyszki obstawił :P

0

@GIGAKOKS Lepiej hodować Harrego żeby zabił Volda niż norki hodować na futra.

9

@Orlik00 Jest jeszcze szansa że lubi żużla. Wtedy podwójnie zerwać.

4

@PatrychoO Wyebać mizerie i można szamać ^^

25

@horang Pierwsze wzmianki o moderacji pojawiły się na długo przed Jezusem. Słynnymi moderatorami byli między innymi Noe bądź Mojżesz

0

@lukas10 O kurła

1

@LuisSalvano Z drugiej strony jak mają sprzedać za grosze to wolą go sobie zostawić. Nie trzeba mówić gdzie zaszli między innymi dzięki niemu w poprzednim sezonie ^^

0

@gurales Nie wyszedł mu skill na prezentacji więc dupa nic z tego nie będzie :/

2

@TheNekro94 Orły to taki ultimate skill że można raz na parę lat użyć xD

0

0

@Drahenfelst Nie widzę nic złego w nastawianiu się na sukces zespołu, który od wielu lat ma szansę coś ugrać, najwyżej skończy się jak zawsze :) Futbol lubi niespodzianki, a faworyci są nimi tylko na papierze. Ja tam będę wierzył w to drugie miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?