Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@krefi10 Cyberpunk to coś nowego przynajmniej w porównaniu do Fify ^^
0
@wroclawianin89 Skąd ten pomysł żeby do lasek walić takie teksty xD
0
@gassa81 Weź bo mi mrówki straszysz :/
1
@GadulkiGembulki Na tyle bystry żeby się zorientować, że Rambla to forum offtopowe :)
1
@Polnar Pierwszy komentarz nie był sarkazmem, gościu serio mnie zaskoczył tym skillsem na prezentacji, mimo że tam jeden trik mu chyba nie wyszedł ^^
0
@Polnar Jeśli zinterpretowałeś to jako negatywne nastawienie, znaczy że sam masz chyba gorszy dzień :P
1
@GadulkiGembulki Jak chcesz poczytać o Barcelonie to se książkę kup :P
1
Komentarz usunięty
0
@Polnar No akurat popisał się na tej prezentacji to fakt :D
1
@masq Nie bez powodu to napisałem, stópki doceniają tylko nieliczni :P
1
@justfootball Mmm stópki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Misanthrope Za dużo soli do moczu sypiesz, proste
0
@Mns21 Tak żeby miłować klub i interesować się nim na codzień to żadnemu, ale sezonowo kibicuję paru różnych drużynom z sympatii do zawodników, trenerów czy po prostu do fajnego projektu ^^
1
@michaleu Sztosik ogólnie pod wieloma względami, jedyne co mi się nie podoba to beznadziejne prowadzenie motoru na klasycznym, a tak to jestem grą zachwycony ^^
9
@ShawnC Mamy 3 defensywnych pomocników w kadrze. To jest minimum przy taktyce Koemana, póki co Busi niech się nigdzie nie wybiera.
1
@Coutinho007 Łatwo nie będzie to jasne, mimo że w ostatnich latach Sevilla nam leżała, to jednak jest to czwarta siła La Ligi, która potrafi zaskoczyć. Ale myślę, że przy optymalnej formie zarówno naszej jak i Ivana, jesteśmy w stanie na spokojnie ich przejść :P
13
@TylkoBarca7273 Pokora kolego, pokora...
Ps. Ale to nie nie zmienia faktu, że zrobimy im z tyłków jesień nowoczesności
12
@MateS Po jego wypowiedziach mam wrażenie, że chciałby z nim zamieszkać i bić się o Niego z Antonellą
1
@LuisSalvano Jak się na coś uprzesz to nie ma zmiłuj, choćbyśmy żadnego obrońcy nie mieli to i tak byś liczył że to Depay przyjdzie za ten hajs :D
2
@swiergol2 Gdyby człowiek wiedzioł która taśma wejdzie, to by chociaż te 2 dyszki obstawił :P
0
@GIGAKOKS Lepiej hodować Harrego żeby zabił Volda niż norki hodować na futra.
9
@Orlik00 Jest jeszcze szansa że lubi żużla. Wtedy podwójnie zerwać.
4
@PatrychoO Wyebać mizerie i można szamać ^^
25
@horang Pierwsze wzmianki o moderacji pojawiły się na długo przed Jezusem. Słynnymi moderatorami byli między innymi Noe bądź Mojżesz
0
@lukas10 O kurła
1
@LuisSalvano Z drugiej strony jak mają sprzedać za grosze to wolą go sobie zostawić. Nie trzeba mówić gdzie zaszli między innymi dzięki niemu w poprzednim sezonie ^^
0
@gurales Nie wyszedł mu skill na prezentacji więc dupa nic z tego nie będzie :/
2
@TheNekro94 Orły to taki ultimate skill że można raz na parę lat użyć xD
0
@Kamiloza91 Niet
0
@Drahenfelst Nie widzę nic złego w nastawianiu się na sukces zespołu, który od wielu lat ma szansę coś ugrać, najwyżej skończy się jak zawsze :) Futbol lubi niespodzianki, a faworyci są nimi tylko na papierze. Ja tam będę wierzył w to drugie miejsce