5

@PatrickoBarca I kaska na konto Fortunki wpłynie za se quede Messiego ^^

0

@kamilop Nie oglądałem akurat wczorajszego meczu więc nie jestem w stanie stwierdzić, ale wiem z doświadczenia, że takie coś często występuje ^^

1

@Roobo Miałem jeść kiełbasę na kolację, chyba przełożę na inny dzień..

0

@Kusco15 Śmiej się ale ja tak robiłem za gówniarza xD Cheat engine i jazda z tematem :P

4

@Kusco15 Bo na komputerze używałeś czitów

0

@PrinceDamon Pan R nie ma łatwego życia tutaj :P

4

@kamilop A może właśnie na odwrót, większość podłapuje stereotypy i z automatu pisze że ktoś zagrał słabo w rzeczywistości mało co zwracając uwagę na danego zawodnika ;)

0

@Patrykl145 Trent Alexander Arnold, Ci trzej panowie strasznie działają mi na nerwy

0

@draxidox xD Dzisiaj raczej nic lepszego nie zobaczę, chyba że transfer Depaya :P

0

@tomasz.s94 Bo sprawy papierkowe trochę trwają i w praktyce to do 18 pasuje pozałatwiać

4

Nie wiem jak was, ale mnie do dziś ta scena trochę przeraża :D
https://zapodaj.net/b24399e8aa161.jpg.html
@Hushovt

1

@RosjaninBut Szejk to zakompleksiona nastolatka i focha się do dziś o remontadę fakt

0

@BarcaInfo Amigos for life

0

@siwykrb To jakiś dopalacz?

2

@emeu Bardziej żeby organizować freestyle battles w szatni

13

@BarcaInfo Bo Griezmann gra bez piłki, ściąganie obrońców i te sprawy

0

@Bykunn We Frienkim pokładam większe nadzieję bo jest jeszcze młody i sporo nauki przed nim ^^

2

@Rudi35 LaLiga

1

@Barca1992 Co mnie napawa optymizmem to jego profesjonalne podejście. Rola defensywnego pomocnika jest bardzo odpowiedzialna, myślę że od Busiego się jeszcze sporo nauczy ^^

0

@Baaarca95 Pieprzone 36 pkt z czego 11 nabił jakiś rezerwowy co to przypadkiem wszedł xD

3

@szkutnik91 Ewentualnie 10 + 5 o ile wyciągną te 2 melony z kieszeni :P

0

@Tomo1989 No skrzydłowym nie jest, ale póki zajmuje prawą stronę to nie widzę potrzeby żeby kogoś tam ściągać, mając na uwadze jeszcze Trincao.

0

@ksobi Mi się tam znudziły triumfy Barcy i Realu na zmianę w lidze, fajnie by było zobaczyć czasem coś nowego jak w 2014 ^^

0

@cules100pro W sumie fajnie jakby Sevilla w końcu ligę wygrała

0

@Tomo1989 Depay jest bardzo mobilnym zawodnikiem i mogę się założyć, że lepiej poradzi sobie na szpicy niż taki Griezmann. I proszę Cię, w United grał 5 lat temu, o czym my mówimy :D Kolejna rzecz, czemu uważasz że to na prawym skrzydle potrzebujemy wzmocnień, mamy Messiego i Trincao

0

@chavez 32 melony na maseczki? Jakaś ściema jak dla mnie :D

1

@Tomo1989 Dembe narazie nie ma miejsca w składzie, po za tym jest szansa że znów się będzie łamał co chwila, a Depay może być naszym lekarstwem jeśli chodzi o szpicę w ataku :)

7

@jeyx77x Nie mówiłeś

0

@msmsms Niedawno miałem grypę, przeleżałem w domu parę dni i już mi lepiej

1

@Pogba No bo jeszcze wtedy uciekał, po fakcie to każden mondry :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?