Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PatrickoBarca I kaska na konto Fortunki wpłynie za se quede Messiego ^^
0
@kamilop Nie oglądałem akurat wczorajszego meczu więc nie jestem w stanie stwierdzić, ale wiem z doświadczenia, że takie coś często występuje ^^
1
@Roobo Miałem jeść kiełbasę na kolację, chyba przełożę na inny dzień..
0
@Kusco15 Śmiej się ale ja tak robiłem za gówniarza xD Cheat engine i jazda z tematem :P
4
@Kusco15 Bo na komputerze używałeś czitów
0
@PrinceDamon Pan R nie ma łatwego życia tutaj :P
4
@kamilop A może właśnie na odwrót, większość podłapuje stereotypy i z automatu pisze że ktoś zagrał słabo w rzeczywistości mało co zwracając uwagę na danego zawodnika ;)
0
@Patrykl145 Trent Alexander Arnold, Ci trzej panowie strasznie działają mi na nerwy
0
@draxidox xD Dzisiaj raczej nic lepszego nie zobaczę, chyba że transfer Depaya :P
0
@tomasz.s94 Bo sprawy papierkowe trochę trwają i w praktyce to do 18 pasuje pozałatwiać
4
Nie wiem jak was, ale mnie do dziś ta scena trochę przeraża :D
https://zapodaj.net/b24399e8aa161.jpg.html
@Hushovt
1
@RosjaninBut Szejk to zakompleksiona nastolatka i focha się do dziś o remontadę fakt
0
@BarcaInfo Amigos for life
0
@siwykrb To jakiś dopalacz?
2
@emeu Bardziej żeby organizować freestyle battles w szatni
13
@BarcaInfo Bo Griezmann gra bez piłki, ściąganie obrońców i te sprawy
0
@Bykunn We Frienkim pokładam większe nadzieję bo jest jeszcze młody i sporo nauki przed nim ^^
2
@Rudi35 LaLiga
1
@Barca1992 Co mnie napawa optymizmem to jego profesjonalne podejście. Rola defensywnego pomocnika jest bardzo odpowiedzialna, myślę że od Busiego się jeszcze sporo nauczy ^^
0
@Baaarca95 Pieprzone 36 pkt z czego 11 nabił jakiś rezerwowy co to przypadkiem wszedł xD
3
@szkutnik91 Ewentualnie 10 + 5 o ile wyciągną te 2 melony z kieszeni :P
0
@Tomo1989 No skrzydłowym nie jest, ale póki zajmuje prawą stronę to nie widzę potrzeby żeby kogoś tam ściągać, mając na uwadze jeszcze Trincao.
0
@ksobi Mi się tam znudziły triumfy Barcy i Realu na zmianę w lidze, fajnie by było zobaczyć czasem coś nowego jak w 2014 ^^
0
@cules100pro W sumie fajnie jakby Sevilla w końcu ligę wygrała
0
@Tomo1989 Depay jest bardzo mobilnym zawodnikiem i mogę się założyć, że lepiej poradzi sobie na szpicy niż taki Griezmann. I proszę Cię, w United grał 5 lat temu, o czym my mówimy :D Kolejna rzecz, czemu uważasz że to na prawym skrzydle potrzebujemy wzmocnień, mamy Messiego i Trincao
0
@chavez 32 melony na maseczki? Jakaś ściema jak dla mnie :D
1
@Tomo1989 Dembe narazie nie ma miejsca w składzie, po za tym jest szansa że znów się będzie łamał co chwila, a Depay może być naszym lekarstwem jeśli chodzi o szpicę w ataku :)
7
@jeyx77x Nie mówiłeś
0
@msmsms Niedawno miałem grypę, przeleżałem w domu parę dni i już mi lepiej
1
@Pogba No bo jeszcze wtedy uciekał, po fakcie to każden mondry :D