Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Janiama Ewentualnie może stanąć najzwyczajniej w świecie nogami na jakimś dildo :P
0
@justfootball Pewnie były, który ją kiedyś zostawił bo nie miała wyników w sporcie
4
@Osioł Oprócz Tuska bo to nie Polak
34
@Pogba Czej bo ćwiczy stawanie
1
@Chaoss Nie. Małysz nie grał w tenisa.
0
@szkutnik91 Ależ się tam pozmieniało
0
Ciekawe które miejsce w rankingu będzie miała Iga po turnieju, jak myślicie? ^^
4
Ale ją gniecie masakra ^^
2
W momencie gdy Amerykanka kopnęła rakietkę i do przerwy miała minę jakby jej pies zdechł już wiedziałem że będzie dobrze ^^
0
Musiała se odpocząć bo psychicznie już słabo było
0
@Rewolucja123 W tenisa na pewno :P A co do kolanka zrób se zimny okład, żeby obrzęk się nie zrobił i poczekaj do jutra, jak będzie tragedia z chodzeniem to do lekarza
1
Zdania nie są podzielone :P
2
Amerykance już psycha siada :P
0
@Tomo1989 Nie pier***
0
@justfootball Jego nie jęczy :)
2
Genialny to był gem brawo!!!!
0
Ale się nabiegała teraz :D
0
@FCBeSeM Otwieram i się nie zgadzam
8
Swoją drogą fajna laseczka ta Amerykanka :P
0
Dobrze przynajmniej ciekawszy finał ^^
1
Ta reklama flashscora jest genialna haha
0
Nie widać tej piłki xD
9
Zostając w domu możesz komuś pomóc :)
https://zapodaj.net/1bbf7f46ef910.jpg.html
1
Dajesz Iga jeszcze tylko 2 gemy i secik!!!!
2
@NGTRX Boli Cię sława Pottera i tyle
1
@NeroTFP Najlepsze jest "z kąd" albo "spowrotem" xD
0
@Pilka_jest_okragla Nowy trener, nowi Amigosi ^^
2
@VamosRakieta Jechaniutki ja mam max 3 karty odpalone :D
0
@lucas/catalan Kto by się tam przejmował jakąś niszową formułą
0
@justfootball @Triv44 Prosty rachunek, PIS > PO