4

@Janiama Ewentualnie może stanąć najzwyczajniej w świecie nogami na jakimś dildo :P

0

@justfootball Pewnie były, który ją kiedyś zostawił bo nie miała wyników w sporcie

4

@Osioł Oprócz Tuska bo to nie Polak

34

@Pogba Czej bo ćwiczy stawanie

1

@Chaoss Nie. Małysz nie grał w tenisa.

0

@szkutnik91 Ależ się tam pozmieniało

0

Ciekawe które miejsce w rankingu będzie miała Iga po turnieju, jak myślicie? ^^

4

Ale ją gniecie masakra ^^

2

W momencie gdy Amerykanka kopnęła rakietkę i do przerwy miała minę jakby jej pies zdechł już wiedziałem że będzie dobrze ^^

0

Musiała se odpocząć bo psychicznie już słabo było

0

@Rewolucja123 W tenisa na pewno :P A co do kolanka zrób se zimny okład, żeby obrzęk się nie zrobił i poczekaj do jutra, jak będzie tragedia z chodzeniem to do lekarza

1

Zdania nie są podzielone :P

2

Amerykance już psycha siada :P

0

@Tomo1989 Nie pier***

0

@justfootball Jego nie jęczy :)

2

Genialny to był gem brawo!!!!

0

Ale się nabiegała teraz :D

0

@FCBeSeM Otwieram i się nie zgadzam

8

Swoją drogą fajna laseczka ta Amerykanka :P

0

Dobrze przynajmniej ciekawszy finał ^^

1

Ta reklama flashscora jest genialna haha

0

Nie widać tej piłki xD

9

Zostając w domu możesz komuś pomóc :)
https://zapodaj.net/1bbf7f46ef910.jpg.html

1

Dajesz Iga jeszcze tylko 2 gemy i secik!!!!

2

@NGTRX Boli Cię sława Pottera i tyle

1

@NeroTFP Najlepsze jest "z kąd" albo "spowrotem" xD

0

@Pilka_jest_okragla Nowy trener, nowi Amigosi ^^

2

@VamosRakieta Jechaniutki ja mam max 3 karty odpalone :D

0

@lucas/catalan Kto by się tam przejmował jakąś niszową formułą

0

@justfootball @Triv44 Prosty rachunek, PIS > PO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?