0

Jakieś dobre serducho podesłałoby mi link na priv? Płacę herbami w ratach ^^

0

@kuz Griezz może się wymieniać pozycjami z Messim i gites

0

@Abominacja Puig to mógłby za Coutinho grać, a w tym ustawieniu chodzi o to, że przed obrońcami gra dwóch defensywnych pomocników

0

@Abominacja A kogo tam chciałeś dać jak Vidal na wylocie, Rakiety już nie ma, a Pjanić nie może zagrać? Ruszcie czasem te łepetyny

0

Piękny składzik, tylko ten Trincao na lewej budzi we mnie wątpliwości, ale zobaczymy :D

1

@Tom0VeB Taa, a sam pewnie ma na dysku same spiracone gry :P

0

@Vhaeraun Sok tłoczony z jabłek i aroni. Nie pamiętam z jakiej firmy, ale w Biedrze znajdziesz

0

Jak myślicie Lech dzisiaj ugra awans?

0

@Kubsoleon W BarcaTV

1

2

@Pawlak1992 @Chakalaka na punkcie Tuska ^^

0

@FafitFCB Panie ja się opalam nie kracz :P

0

@FCMichalo To nie wybory, przy których człowiek się zasłania jak głosuje na jakiegoś kandydata. Z miejsca złożenie podpisu równa się jednej opcji, więc myślę że tam ktoś nad nimi stoi i sprawdza na bieżąco czy wszystko gra :D

0

Liverpool byłby spoko :)

23

Pamiętajcie się zabezpieczyć jak wychodzicie z domu :)
https://zapodaj.net/b4100e02f0677.jpg.html

1

@catluck Szczerze to dużo to nie da teraz :)

0

@Transu96 Odjęli mi herby zamiast dodać, widać tekst się wypalił :(

2

@Statistics Ło panie trochę dystansu. To strona Barcy, czego się spodziewałeś jak nie żarcików z Realu :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Triv44 Mój potężny tekst z Neymarowej sagi ma 150, dobijcie do 200 zbieram na nowe Ałdi :(
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7437210#comment-7437210

9

@Suzu Dużo osób lubi załatwiać wszystko na ostatnią chwilę więc szansa jest :)

0

@4drian0 Nie musisz, już wygrało :)

5

@barcelonaLM Kurde ja się staram dobić do 2 na komentarz, a ten co zbiera :O Bez wątpienia GOAT

0

@culesjasiules Mnie wkur*** za zabicie z zimną krwią kobity Jessiego, ale tak to w sumie spoko ziom
https://zapodaj.net/7cc718cda9112.png.html

2

@Bartek22 Ja jeszcze flachę Bale'owi wiszę ^^

4

Messi zaraz walnie focha v2 i Amigos zostanie powołany na Gampera :P

8

Coutinho na tym zdjęciu wygląda jakby jego ręka miała rękę

3

@Danny Gaucho No i znowu trza będzie żebrać, tylko zdala od mojego rewiru, dzisiaj ja stoję na Wiejskiej

1

@Mazi I z ortrografji

1

@parpe Powiedz mi, który polityk w dzisiejszych czasach nie jest populistą :) Jakoś trzeba zdobyć elektorat, a Xavi który jest niepodważalnym autorytetem wśród kibiców pasuje do tego idealnie. Druga sprawa nic dziwnego, że rozważałby usunięcie Koemana na rzecz swojego projektu nad którym pracuje dość długi czas. Nie jest powiedziane, że nagle wywróci wszystko do góry nogami. Jeśli system Koemana się sprawdzi to z pewnością będą chcieli go tylko udoskonalić wprowadzając stopniowo swoje wcześniejsze wizje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?