1

@Hushovt Sims 2 też klasyk :D

1

@Jakchcesz Na fejsie po grupach często robią takie akcje, że gość z kilku kont udaje rozmowę typu:
-Ej macie jeszcze te nudeski Wieniawy co krążyły jakiś czas temu po necie?
-O stary też bym se zobaczył
-Łapcie tutaj *Link do wirusa albo innego dziadostwa*
-O stary ale to jest dupencja

Zawsze mam bekę z tego xD

0

@IronSanHybrid Co ona tym palcem chce zaznaczyć, że nie ma cycuszków czy jak :P

0

@patry295 Otóż to ^^

0

@patry295 Każdy zdrowo myślący (w tym Inter) wie, że nie mamy go za bardzo w planach i chcemy zaoszczędzić na pensji, a dla nich jest opcją wcale niekonieczną, dlatego trzymają się swoich twardych wymagań :)

0

@itmustbejoke Pytanie tylko czy będzie mu się chciało tyle grać, a przynajmniej w Europie ^^

0

@Nazio87 Ile hajsów kosztuje? I na jaką konsolę :P

0

@juliacicha Distance moja droga :P

5

@NeroTFP Mam wrażenie, że jako jedyny wziął udział w konkursie :)

0

@vangoor Inter wie że go nie potrzebujemy za bardzo i na jego odejściu zaoszczędzimy tylko na pensji, dlatego pozwalają sobie na dyktowanie takich warunków, najwyżej za rok przyjdzie za darmo albo wcale, nie jest im niezbędny :)

0

@masq Myślę że wiedzą na ile mogą sobie pozwolić, Messi jakby nie patrzeć trochę więcej wolnego miał :D Po za tym to chyba bardziej trening techniczny mi się wydaje

7

@paweldunajecfcb Alzheimer czy post Ci się drugi raz wstawił :P

1

@T^L Młody nie boi się dryblować, jest szybki, a nam brakuje na ten moment takich skrzydłowych nie licząc Dembele, z którym wiadomo jak jest. Ale można czasem dać mu tam szansę

0

Wy już lepiej nie kombinujta, to jest skrzydłowy i koniec.

1

@YoungTalents Spokojnie bez Suareza nie ucieknie, a naszego grubcia trzyma tu grawitacja ^^

1

@Esteban_ Na trenerów personalnych

0

@kingorbit To by oznaczało że Messi wyrzuca Stegena z drużyny, a Suarez zostaje, prosta matma

2

@klopx Jak Midas, tyle że jak dotkniesz posta to zamienia się w gjuwno

0

@ksobi Daleko od noszy/Graczykowie > Miodowe lata

0

@Rust_Cohle No i oblałeś synu z matmy, nie umiesz znaku mniejszości postawić

0

@Dior Alexa zgaś światło, zawsze działa.

4

@dominik127pl Musisz twarz do kamery pokazać

2

@A_Gomesinho_21 Zostać bo nie jestem robotem

0

@justfootball Estoy viendo la serie vikingos :)

3

@SHIBA Serio? Przez jednego użytkownika odchodzisz ze strony, na której masz wielu fanów czekających tylko, aż wstawisz jakąś ciekawostkę? Zawiodłem się na Tobie ziomuś, mam nadzieję że to żarty jakieś :/

0

@justfootball Mój stary będący kiedyś przewodniczącym rady rodziców w szkole, jeździliśmy na wycieczki tam gdzie chciałem młahaha

0

@justfootball Mam na myśli że rządzi, ale to też :P

0

@justfootball Myślałem że to aktorka, a jednak w politykę też się bawi

0

@BorzyKrzys Ale jest na czasie więc się nią jarają proste :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?