Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt Sims 2 też klasyk :D
1
@Jakchcesz Na fejsie po grupach często robią takie akcje, że gość z kilku kont udaje rozmowę typu:
-Ej macie jeszcze te nudeski Wieniawy co krążyły jakiś czas temu po necie?
-O stary też bym se zobaczył
-Łapcie tutaj *Link do wirusa albo innego dziadostwa*
-O stary ale to jest dupencja
Zawsze mam bekę z tego xD
0
@IronSanHybrid Co ona tym palcem chce zaznaczyć, że nie ma cycuszków czy jak :P
0
@patry295 Otóż to ^^
0
@patry295 Każdy zdrowo myślący (w tym Inter) wie, że nie mamy go za bardzo w planach i chcemy zaoszczędzić na pensji, a dla nich jest opcją wcale niekonieczną, dlatego trzymają się swoich twardych wymagań :)
0
@itmustbejoke Pytanie tylko czy będzie mu się chciało tyle grać, a przynajmniej w Europie ^^
0
@Nazio87 Ile hajsów kosztuje? I na jaką konsolę :P
0
@juliacicha Distance moja droga :P
5
@NeroTFP Mam wrażenie, że jako jedyny wziął udział w konkursie :)
0
@vangoor Inter wie że go nie potrzebujemy za bardzo i na jego odejściu zaoszczędzimy tylko na pensji, dlatego pozwalają sobie na dyktowanie takich warunków, najwyżej za rok przyjdzie za darmo albo wcale, nie jest im niezbędny :)
0
@masq Myślę że wiedzą na ile mogą sobie pozwolić, Messi jakby nie patrzeć trochę więcej wolnego miał :D Po za tym to chyba bardziej trening techniczny mi się wydaje
8
Kwestia małego szczegółu :)
https://m.jbzd.com.pl/obr/1551678/narodowy-czempion?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=image
7
@paweldunajecfcb Alzheimer czy post Ci się drugi raz wstawił :P
1
@T^L Młody nie boi się dryblować, jest szybki, a nam brakuje na ten moment takich skrzydłowych nie licząc Dembele, z którym wiadomo jak jest. Ale można czasem dać mu tam szansę
0
Wy już lepiej nie kombinujta, to jest skrzydłowy i koniec.
1
@YoungTalents Spokojnie bez Suareza nie ucieknie, a naszego grubcia trzyma tu grawitacja ^^
1
@Esteban_ Na trenerów personalnych
0
@kingorbit To by oznaczało że Messi wyrzuca Stegena z drużyny, a Suarez zostaje, prosta matma
2
@klopx Jak Midas, tyle że jak dotkniesz posta to zamienia się w gjuwno
0
@ksobi Daleko od noszy/Graczykowie > Miodowe lata
0
@Rust_Cohle No i oblałeś synu z matmy, nie umiesz znaku mniejszości postawić
0
@Dior Alexa zgaś światło, zawsze działa.
4
@dominik127pl Musisz twarz do kamery pokazać
2
@A_Gomesinho_21 Zostać bo nie jestem robotem
0
@justfootball Estoy viendo la serie vikingos :)
3
@SHIBA Serio? Przez jednego użytkownika odchodzisz ze strony, na której masz wielu fanów czekających tylko, aż wstawisz jakąś ciekawostkę? Zawiodłem się na Tobie ziomuś, mam nadzieję że to żarty jakieś :/
0
@justfootball Mój stary będący kiedyś przewodniczącym rady rodziców w szkole, jeździliśmy na wycieczki tam gdzie chciałem młahaha
0
@justfootball Mam na myśli że rządzi, ale to też :P
0
@justfootball Myślałem że to aktorka, a jednak w politykę też się bawi
0
@BorzyKrzys Ale jest na czasie więc się nią jarają proste :P