Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Walczył już Popuś?
0
@Damiano27psk Nie drapać gardła
1
@nammah Śmieszne dlatego, że takie rzeczy się praktycznie nie zdarzają wśród sportowców :P
8
@FCBKasza I tak odrobią u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Bartomeu postanowił wrócić do starego hasła Mes que un Club i dlatego sprowadzi nam do drużyny rapera
0
@Bykunn Szejków pan nie znasz? :P Trzeba też brać pod uwagę, że pod kątem marketingu ten ruch to złoto dla City. Pograłby sobie ze 3 sezony i sayonara
1
@masq A ja bez piorunów
0
@SamuraJack Messi będzie chciał sobie dorobić pieniążków na starość i przejdzie do City :)
0
@Khajio Najwidoczniej panowie którzy się tym zajmują dostrzegli zajebisty potencjał, bez powodu by tyle nie zabulili. Czas pokaże czy się opłacało
0
@Khajio Statystyki to nie wszystko młody padawanie ;)
0
@DonAndresFCB Leeds nawet szaleje które dopiero co weszło do PL :D
0
@DonMatteo901 E no niech se chłop dogra już to Euro :P
1
@MarioVeB! Pewnie chodzi mu o drybling i dobre podania
7
@BarcaInfo Me serce się raduje ❤️
1
@l0Messini Podobno zaraziła go koronawirusem
0
@DaPi Proste że Tatry
0
@Walker Tacy to mają fajnie, po pracy idą sobie zagrać mecza i jeszcze im za to płacą
7
@Survier Bo imienia Pana Boga nie wzywa się na daremno i zostałeś usunięty heretyku
0
@ptrx Rozkręca się długo, ale mimo wszystko ciekawie jak ktoś lubi sprawy adwokackie :P @masakrator05 No i z czasem dochodzą wątki innych postaci i robi się mega serial. Tak czy inaczej warto oglądnąć całość ^^
0
@masakrator05 Nie ma, ale El Camino to kontynuacja przygody Jessiego rozgrywana zaraz po serialu, a BCS przedstawia wydarzenia z przed Breaking Bad. Sam sobie odpowiedz :)
1
@Thomas99PL Tak jak koledzy bardzo nieprzewidywalna, w ogóle nie lubię obstawiać reprezentacji :P Ale możesz puścić jakiegoś tasiemca za dychę zawsze coś może wejść ^^
0
@KapiFCB Na jakim kanale można oglądnąć?
0
@Transu96 Mi tam pachnie, nie wnikaj
6
Komentarz usunięty
2
@BigVu Włochy w połowie rezerwami no i peszek ze skutecznością
0
@DaPi Proste że Geralt, ale zastanawiałem się nad Hajtem, lepszego standupera nie było do tej pory, a i przysłuża się społeczeństwu eliminując zagorzałych wyborców PiSu
2
@Encore Śmiałbym się jakby Stifler przy kursie 6 wszedł, ale znając różne wałki może się tak stać :P
1
@tristan87 Ale to wciąż tylko co weekend, a mówimy tu o uzależnieniu. Człowiek który robi coś codziennie dużo szybciej się uzależnia i tu nie ma znaczenia dawka i fakt czy będziesz nawalony. Pijąc dzień w dzień po prostu się do tego przyzwyczajasz i ciężko zrezygnować. Wiem po moim starszym, który wypija dziennie koło 5 piwek i mimo że nie jest nawalony to nie potrafi z tego zrezygnować
0
@tristan87 No jasne, ale prędzej niż ktoś kto chla raz na weekend do upadłego :P
3
@kkbarca Alkoholizm to nałóg, więc jak ktoś chleje codziennie te 3 piwa to raczej jest uzależniony ^^