0

Walczył już Popuś?

0

@Damiano27psk Nie drapać gardła

1

@nammah Śmieszne dlatego, że takie rzeczy się praktycznie nie zdarzają wśród sportowców :P

8

@FCBKasza I tak odrobią u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Bartomeu postanowił wrócić do starego hasła Mes que un Club i dlatego sprowadzi nam do drużyny rapera

0

@Bykunn Szejków pan nie znasz? :P Trzeba też brać pod uwagę, że pod kątem marketingu ten ruch to złoto dla City. Pograłby sobie ze 3 sezony i sayonara

1

@masq A ja bez piorunów

0

@SamuraJack Messi będzie chciał sobie dorobić pieniążków na starość i przejdzie do City :)

0

@Khajio Najwidoczniej panowie którzy się tym zajmują dostrzegli zajebisty potencjał, bez powodu by tyle nie zabulili. Czas pokaże czy się opłacało

0

@Khajio Statystyki to nie wszystko młody padawanie ;)

0

@DonAndresFCB Leeds nawet szaleje które dopiero co weszło do PL :D

0

@DonMatteo901 E no niech se chłop dogra już to Euro :P

1

@MarioVeB! Pewnie chodzi mu o drybling i dobre podania

7

@BarcaInfo Me serce się raduje ❤️

1

@l0Messini Podobno zaraziła go koronawirusem

0

@DaPi Proste że Tatry

0

@Walker Tacy to mają fajnie, po pracy idą sobie zagrać mecza i jeszcze im za to płacą

7

@Survier Bo imienia Pana Boga nie wzywa się na daremno i zostałeś usunięty heretyku

0

@ptrx Rozkręca się długo, ale mimo wszystko ciekawie jak ktoś lubi sprawy adwokackie :P @masakrator05 No i z czasem dochodzą wątki innych postaci i robi się mega serial. Tak czy inaczej warto oglądnąć całość ^^

0

@masakrator05 Nie ma, ale El Camino to kontynuacja przygody Jessiego rozgrywana zaraz po serialu, a BCS przedstawia wydarzenia z przed Breaking Bad. Sam sobie odpowiedz :)

1

@Thomas99PL Tak jak koledzy bardzo nieprzewidywalna, w ogóle nie lubię obstawiać reprezentacji :P Ale możesz puścić jakiegoś tasiemca za dychę zawsze coś może wejść ^^

0

@KapiFCB Na jakim kanale można oglądnąć?

0

@Transu96 Mi tam pachnie, nie wnikaj

6

Komentarz usunięty

2

@BigVu Włochy w połowie rezerwami no i peszek ze skutecznością

0

@DaPi Proste że Geralt, ale zastanawiałem się nad Hajtem, lepszego standupera nie było do tej pory, a i przysłuża się społeczeństwu eliminując zagorzałych wyborców PiSu

2

@Encore Śmiałbym się jakby Stifler przy kursie 6 wszedł, ale znając różne wałki może się tak stać :P

1

@tristan87 Ale to wciąż tylko co weekend, a mówimy tu o uzależnieniu. Człowiek który robi coś codziennie dużo szybciej się uzależnia i tu nie ma znaczenia dawka i fakt czy będziesz nawalony. Pijąc dzień w dzień po prostu się do tego przyzwyczajasz i ciężko zrezygnować. Wiem po moim starszym, który wypija dziennie koło 5 piwek i mimo że nie jest nawalony to nie potrafi z tego zrezygnować

0

@tristan87 No jasne, ale prędzej niż ktoś kto chla raz na weekend do upadłego :P

3

@kkbarca Alkoholizm to nałóg, więc jak ktoś chleje codziennie te 3 piwa to raczej jest uzależniony ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?