0

@tristan87 A to w takim razie ja również pardą ^^

1

@NeroTFP Szacun Boras oczywiście, ale przy okazji z tym Silvą z pierwszej połowy mogłeś przeprosić :P

3

@NeroTFP I to się nazywa determinacja

30

Ramos lamusie Fati by miał gola

1

@Kamilos84 Thiago, Ferran Torres, Gaya i Draxler, Werner, Gosens

0

@kuz Jak można Thiago do sików porównywać, szacunku trochę :P

0

@tobiasson92 Umówiony był na golfa :P

1

@baczmus Na mnie już nie działa hehe wystarczy nie skupiać się na tym za bardzo :P

95

Serce mówi Thiago, Koeman mówi Wijnaldum

0

@Arkon Nauczta się w końcu ustawiać składy dzień przed sezonem bo wszystko się może zdarzyć, czy transfery czy kontuzje na zgrupowaniach :P

1

Niech go ktoś obudzi szkoda mi go xD

0

Uszło naszej uwadze xD Chyba Twojej Boras :P

4

@jacob345 No tak, a kto niby

8

Najlepsi na boisku według mnie Ferran Torres i Thiago Silva, kto się zgodzi?

6

Thiago Silva xDD

4

Fajny wolej Busi, szkoda że nie weszło :/

1

@pt9 Spoko pasta, dałbym herba nawet, ale jestem biedakiem z patologii i uważam Hawajską za pokarm dla snobów, którzy muszą dowartościować swoje ego hańbiąc tak wyśmienite danie jak pizza jakimiś owocami :)

5

@NaFazieHitman Za późno, już słychać jego wycie

1

@PatrychoO Bardziej prawdopodobne jest, że kurier coś odwalił niż żeby ktoś podwędził paczkę :P

1

@Kvothe07 Wilcza zamieć zdecydowanie :P

3

@masq Jakby tego było mało to w powietrzu unoszą się melodyjne okrzyki godowe brzmiące mniej więcej "Ee krucyfiksie kie Ci zadupce w kufe to ino roz !!"

1

@KSSniper Albo będziesz milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@KSSniper Jeśli się jest tego pewien to czemu nie, ale wątpię w to szczerze :P

1

Kurs na to, że Leo zostanie w Barcy spadł z 2.05 na 1.4, zaś na przenosiny do Man City wzrósł z 1.65 na 3.0.

Mówiłem korzystać póki okazja, chociaż przy 1.4 też można coś ugrać, ale to nie to samo :P

10

@FafitFCB Kolega z przyszłości? :P

1

@Kubox No niestety kolego, nie wiesz kiedy nie wiesz gdzie. Jakbym miał zliczyć ile razy mi jakieś zwierzę przebiegło przed maską.. Czy to jeleń, lis, kot, pies.. Bez sprawnych hamulców i skupienia mogłoby być różnie. Raz tylko przejechałem kota, nieprzyjemne uczucie :/ Dlatego zawsze trzeba być czujnym

1

@Martwy To pewnie dlatego że nie żyjesz :)

10

@justfootball Do łóżka spoko, do życia? Zdecydowanie nie :D

4

@NaFazieHitman Koeman tak bardzo nie chce się pozbyć Busquetsa że go zjadł.
Edit: Nie no żart, po Busquetsie by tak nie wyglądał :P

1

@baczmus Luzik, jedno wąchnięcie dyszka dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?