Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 A to w takim razie ja również pardą ^^
1
@NeroTFP Szacun Boras oczywiście, ale przy okazji z tym Silvą z pierwszej połowy mogłeś przeprosić :P
3
@NeroTFP I to się nazywa determinacja
30
Ramos lamusie Fati by miał gola
1
@Kamilos84 Thiago, Ferran Torres, Gaya i Draxler, Werner, Gosens
0
@kuz Jak można Thiago do sików porównywać, szacunku trochę :P
0
@tobiasson92 Umówiony był na golfa :P
1
@baczmus Na mnie już nie działa hehe wystarczy nie skupiać się na tym za bardzo :P
95
Serce mówi Thiago, Koeman mówi Wijnaldum
0
@Arkon Nauczta się w końcu ustawiać składy dzień przed sezonem bo wszystko się może zdarzyć, czy transfery czy kontuzje na zgrupowaniach :P
1
Niech go ktoś obudzi szkoda mi go xD
0
Uszło naszej uwadze xD Chyba Twojej Boras :P
4
@jacob345 No tak, a kto niby
8
Najlepsi na boisku według mnie Ferran Torres i Thiago Silva, kto się zgodzi?
6
Thiago Silva xDD
4
Fajny wolej Busi, szkoda że nie weszło :/
1
@pt9 Spoko pasta, dałbym herba nawet, ale jestem biedakiem z patologii i uważam Hawajską za pokarm dla snobów, którzy muszą dowartościować swoje ego hańbiąc tak wyśmienite danie jak pizza jakimiś owocami :)
5
@NaFazieHitman Za późno, już słychać jego wycie
1
@PatrychoO Bardziej prawdopodobne jest, że kurier coś odwalił niż żeby ktoś podwędził paczkę :P
1
@Kvothe07 Wilcza zamieć zdecydowanie :P
3
@masq Jakby tego było mało to w powietrzu unoszą się melodyjne okrzyki godowe brzmiące mniej więcej "Ee krucyfiksie kie Ci zadupce w kufe to ino roz !!"
1
@KSSniper Albo będziesz milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@KSSniper Jeśli się jest tego pewien to czemu nie, ale wątpię w to szczerze :P
1
Kurs na to, że Leo zostanie w Barcy spadł z 2.05 na 1.4, zaś na przenosiny do Man City wzrósł z 1.65 na 3.0.
Mówiłem korzystać póki okazja, chociaż przy 1.4 też można coś ugrać, ale to nie to samo :P
10
@FafitFCB Kolega z przyszłości? :P
1
@Kubox No niestety kolego, nie wiesz kiedy nie wiesz gdzie. Jakbym miał zliczyć ile razy mi jakieś zwierzę przebiegło przed maską.. Czy to jeleń, lis, kot, pies.. Bez sprawnych hamulców i skupienia mogłoby być różnie. Raz tylko przejechałem kota, nieprzyjemne uczucie :/ Dlatego zawsze trzeba być czujnym
1
@Martwy To pewnie dlatego że nie żyjesz :)
10
@justfootball Do łóżka spoko, do życia? Zdecydowanie nie :D
4
@NaFazieHitman Koeman tak bardzo nie chce się pozbyć Busquetsa że go zjadł.
Edit: Nie no żart, po Busquetsie by tak nie wyglądał :P
1
@baczmus Luzik, jedno wąchnięcie dyszka dla mnie