Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq No właśnie nie do końca, bo w przypadku braku klauzuli można skorzystać z prawa Webstera ;)
1
@Kortney Panie. Fakty są takie, że z prawa Webstera nie można skorzystać, gdy piłkarz w kontrakcie ma wpisaną klauzulę odstępnego, inaczej byłoby to conajmniej bezsensowne. Dziękuję, dobranoc :P
1
@FCMichalo Pewnie kontraktu :P
0
@Criss18Barca Zależy mordko od regionu, rozmiaru i typu przesyłki, wejdź se na stronę Castoramy i tam obczaj :P
0
@yla I cyk następny do blokowanych
5
@justfootball O ile są 2 kobitki to wchodzę ^^
1
@SuperPatsonFCB Mało kto to przeczyta, sam osobiście nie mam na to siły, ale masz herba za chęci :P
0
@justfootball Właśnie ten
1
@kodi77 Messi se queda (24)
0
@Lordzi Midtown Madness ^^
0
@FCBKasza A co powiesz o 2.0 TFSI ? Jeśli wiesz oczywiście :P Czy dobrze współpracuje z gazem?
1
@OnlyCules Sam zamierzałem kupić, jeśli Diesel to zachwalany jest V6 3 litrowy
0
@Janas11224 Toto - Africa :)
0
@FcBarcaCules @Katalończyk 99 Jak dla mnie pewniak, się okaże czy będzie kawior czy suche chrupki ;)
2
5 stów że Messi zostanie postawione, fani City nie musicie dziękować xD
1
Czy jest tu ktoś oprócz mnie kto tak bardzo nie wierzy, że Messi odejdzie w tym sezonie ? :P
0
@RomanHoffer Ustaw se hasło po prostu :P
0
@don'T.R.I.P.e Kolm dałn kolego, póki co Messi wciąż jest naszym zawodnikiem. Neymar też rok temu był jedną nogą u Nas podobno ;)
1
@Hushovt ehe, ehe ehe he
0
@Maciek069 Nie mogę się doczekać
1
@marcin000019 Przykład idzie z góry i Messi postanowił walnąć z dala od klawiatury póki co
2
@marcin000019 Nie wolno afczyć to złe
2
@mateusz33 Albo Jesteś bogiem PFK :P
3
@PatrychoO Przejdziesz na ciemną stronę mocy w swoim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Dembouz1899 se queda
0
@PatrychoO Tylko nie chytaj się za szybko sterydianów :P
4
@kielon93 Mogliby nagrać w sumie, Madridiści by nie narzekali :D
3
@AllBundy Ale jedna wiosna czyni jaskółkę
0
@marcin000019 Liczę na to że jednak robisz se jaja. Bez Messiego w składzie potrafiliśmy wpakować Realowi 5 bramek, a grali całkiem przyzwoitym składem. Nie przekonasz mnie że bez Leo będziemy bić się z Sevillą o grę w LM xD
0
@VIPER2712 Nie bluzgaj pan bo moderacja jeszcze nie śpi :P