0

@masq No właśnie nie do końca, bo w przypadku braku klauzuli można skorzystać z prawa Webstera ;)

1

@Kortney Panie. Fakty są takie, że z prawa Webstera nie można skorzystać, gdy piłkarz w kontrakcie ma wpisaną klauzulę odstępnego, inaczej byłoby to conajmniej bezsensowne. Dziękuję, dobranoc :P

1

@FCMichalo Pewnie kontraktu :P

0

@Criss18Barca Zależy mordko od regionu, rozmiaru i typu przesyłki, wejdź se na stronę Castoramy i tam obczaj :P

0

@yla I cyk następny do blokowanych

5

@justfootball O ile są 2 kobitki to wchodzę ^^

1

@SuperPatsonFCB Mało kto to przeczyta, sam osobiście nie mam na to siły, ale masz herba za chęci :P

0

@justfootball Właśnie ten

1

@kodi77 Messi se queda (24)

0

@Lordzi Midtown Madness ^^

0

@FCBKasza A co powiesz o 2.0 TFSI ? Jeśli wiesz oczywiście :P Czy dobrze współpracuje z gazem?

1

@OnlyCules Sam zamierzałem kupić, jeśli Diesel to zachwalany jest V6 3 litrowy

0

@Janas11224 Toto - Africa :)

0

@FcBarcaCules @Katalończyk 99 Jak dla mnie pewniak, się okaże czy będzie kawior czy suche chrupki ;)

2

5 stów że Messi zostanie postawione, fani City nie musicie dziękować xD

1

Czy jest tu ktoś oprócz mnie kto tak bardzo nie wierzy, że Messi odejdzie w tym sezonie ? :P

0

@RomanHoffer Ustaw se hasło po prostu :P

0

@don'T.R.I.P.e Kolm dałn kolego, póki co Messi wciąż jest naszym zawodnikiem. Neymar też rok temu był jedną nogą u Nas podobno ;)

1

@Hushovt ehe, ehe ehe he

0

@Maciek069 Nie mogę się doczekać

1

@marcin000019 Przykład idzie z góry i Messi postanowił walnąć z dala od klawiatury póki co

2

@marcin000019 Nie wolno afczyć to złe

2

@mateusz33 Albo Jesteś bogiem PFK :P

3

@PatrychoO Przejdziesz na ciemną stronę mocy w swoim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Dembouz1899 se queda

0

@PatrychoO Tylko nie chytaj się za szybko sterydianów :P

4

@kielon93 Mogliby nagrać w sumie, Madridiści by nie narzekali :D

3

@AllBundy Ale jedna wiosna czyni jaskółkę

0

@marcin000019 Liczę na to że jednak robisz se jaja. Bez Messiego w składzie potrafiliśmy wpakować Realowi 5 bramek, a grali całkiem przyzwoitym składem. Nie przekonasz mnie że bez Leo będziemy bić się z Sevillą o grę w LM xD

0

@VIPER2712 Nie bluzgaj pan bo moderacja jeszcze nie śpi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?