5

@MesQueUnClub_87 Ale to odejście było najbardziej widowiskowe, przegrana 100 do 99 głosów ^^

1

@Chakalaka Ee no co to za ankieta, tu będzie gorsza deklasacja niż 8 2 z Bayernem :P

0

@BarcaInfo @Transu96 Ale kto miał widzieć ten widział (siła)

7

@donleo12 Wypełniamy ankiety na Rambli

2

@SHIBA BarcaInfo wstawił 8 minut temu, więc pewnie za jakieś 10 minut :)

1

@lukaszbrk @RonaldKoeman robi rewolucję nie tylko w szatni Barcelony

0

@VirtuoZ No to dzisiaj randka z Renią Rączkowską ^^

1

@Chakalaka Które "Nie" oznacza "mam to w dupie"?

0

@PawelLeo Media mówią że do konkurencji

0

Spokojnie, odszedł na wypożyczenie tylko, niedługo wróci ^^

13

Ramblo przestań mi Janiame prześladować

0

@Transu96 xDD

76

@LuisSalvano Nie chcesz czasem zrobić ankiety? :P

0

@Witam Na emeryturkę, a później jako trener w redakcji

1

@Janiama Nigdzie nie idziesz, masz kontrakt bez klauzuli

1

Myślałem że będę płakać po grubym, a wyjdzie na to, że to za Janiamą się najbardziej zatęskni :(

0

Nie odchodź!!!!!

0

@Janiama O kurła remis, ale walka do samego końca xD

6

Koeman zadzwonił do @Janiama i dał ultimatum w postaci zebrania 100 głosów

0

@Janiama Tak z ciekawości patrzę, to średnio masz o 15 fanów więcej niż hejterów xD

0

@Transu96 A coś ty myślał, przykład dla suwerena idzie z góry, zobacz jakich polityków mamy :P

37

@Janiama Staary, nie uważasz że to trochę dziecinne? Serio tak Cię obchodzi kto o Tobie co myśli? Wielu użytkowników na tej stronie Cię szanuje i dobrze o tym wiesz ^^

0

Koeman kiedy Bartomeu powiedział mu, że może zwalniać kogo chce i kiedy chce


25

Ponoć Koeman dzwoni z telefonu Messiego, żeby uniknąć nieodebranych połączeń. Busi jako jedyny nie dał się nabrać

1

@RomanHoffer We krzyknij "wódeczkaaaa", jak się odwróci to będzie wszystko jasne

0

@Kuczek No to też było chore fakt :D

2

@YoNoEntiendoNada Ten cmentarny typ bez twarzy taki z łopatą, która sprawia że się leczy :D

0

@kulka No widzisz, każdy ma inny sposób na grę. Ja ropucha za pierwszym razem zrobiłem, a Detlaffa chyba za siódmym dopiero :D

1

@macio_944 O też prawda, sukinsyn się leczył jak powalony :D ale grunt to robić dobre uniki i szybko ciachać ^^

1

@Kuczek Noo walka z Detlaffem to chyba jedyna, która sprawia jakieś problemy, ale za którymś razem powinieneś obczaić system i przejść bez straty życia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?