Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MesQueUnClub_87 Ale to odejście było najbardziej widowiskowe, przegrana 100 do 99 głosów ^^
1
@Chakalaka Ee no co to za ankieta, tu będzie gorsza deklasacja niż 8 2 z Bayernem :P
0
@BarcaInfo @Transu96 Ale kto miał widzieć ten widział (siła)
7
@donleo12 Wypełniamy ankiety na Rambli
2
@SHIBA BarcaInfo wstawił 8 minut temu, więc pewnie za jakieś 10 minut :)
1
@lukaszbrk @RonaldKoeman robi rewolucję nie tylko w szatni Barcelony
0
@VirtuoZ No to dzisiaj randka z Renią Rączkowską ^^
1
@Chakalaka Które "Nie" oznacza "mam to w dupie"?
0
@PawelLeo Media mówią że do konkurencji
0
Spokojnie, odszedł na wypożyczenie tylko, niedługo wróci ^^
13
Ramblo przestań mi Janiame prześladować
0
@Transu96 xDD
76
@LuisSalvano Nie chcesz czasem zrobić ankiety? :P
0
@Witam Na emeryturkę, a później jako trener w redakcji
1
@Janiama Nigdzie nie idziesz, masz kontrakt bez klauzuli
1
Myślałem że będę płakać po grubym, a wyjdzie na to, że to za Janiamą się najbardziej zatęskni :(
0
Nie odchodź!!!!!
0
@Janiama O kurła remis, ale walka do samego końca xD
6
Koeman zadzwonił do @Janiama i dał ultimatum w postaci zebrania 100 głosów
0
@Janiama Tak z ciekawości patrzę, to średnio masz o 15 fanów więcej niż hejterów xD
0
@Transu96 A coś ty myślał, przykład dla suwerena idzie z góry, zobacz jakich polityków mamy :P
37
@Janiama Staary, nie uważasz że to trochę dziecinne? Serio tak Cię obchodzi kto o Tobie co myśli? Wielu użytkowników na tej stronie Cię szanuje i dobrze o tym wiesz ^^
0
Koeman kiedy Bartomeu powiedział mu, że może zwalniać kogo chce i kiedy chce
25
Ponoć Koeman dzwoni z telefonu Messiego, żeby uniknąć nieodebranych połączeń. Busi jako jedyny nie dał się nabrać
1
@RomanHoffer We krzyknij "wódeczkaaaa", jak się odwróci to będzie wszystko jasne
0
@Kuczek No to też było chore fakt :D
2
@YoNoEntiendoNada Ten cmentarny typ bez twarzy taki z łopatą, która sprawia że się leczy :D
0
@kulka No widzisz, każdy ma inny sposób na grę. Ja ropucha za pierwszym razem zrobiłem, a Detlaffa chyba za siódmym dopiero :D
1
@macio_944 O też prawda, sukinsyn się leczył jak powalony :D ale grunt to robić dobre uniki i szybko ciachać ^^
1
@Kuczek Noo walka z Detlaffem to chyba jedyna, która sprawia jakieś problemy, ale za którymś razem powinieneś obczaić system i przejść bez straty życia :P