Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Crack18 No to stary.. Albo patrzysz jak Ona robi takie akcje i ryzykujesz, że to tylko koledzy żyjąc w niepewności, albo zaczynasz sam tak robić i czekasz aż to do Niej dotrze. Jeśli nie dotrze, albo co gorsza Tobie będzie wytykać błąd przymykając oko na siebie, zerwij z Nią. Wtedy nie warta uwagi moim zdaniem.
1
@Crack18 Nie wiem czy bardziej żałosne niż przyzwalanie jej na takie "zabawy" i patrzenie się z boku narzekając na sytuację :) Rób jak uważasz, ale z doświadczenia wiem, że kobita nie widzi problemu, dopóki jej samej to nie dotyczy. Skoro Ona nie widzi w tym problemu i jeszcze uważa, że nie wkurzała by się gdybyś Ty tak robił to sprawdź to :)
0
@Adey Taa już widzę jak spowrotem wraca do cienia Ronaldo :P
1
@Crack18 To sam zacznij tak robić, wtedy do niej dotrze jak to wygląda :)
0
@maroon Ale co Ty się do tego karania z tytułu przepisu przyczepiłeś :D Co to zmienia? Jak wciąż kara się za możliwość spowodowania gorszego czynu. No chyba po to te przepisy są xD Osoba, która złamie kwarantanne, mimo że jest karana z innego tytułu niż narażenie na utratę zdrowia, to wciąż chodzi o to że w praktyce naraża ludzi na utratę zdrowia.. Skoro się logiką posługujesz to powinno być chyba oczywiste prawda? Jeszcze raz dla jasności.
Każdy człowiek, który nie stosuje się do przepisów wprowadzonych na rzecz epidemii, naraża innych na utratę zdrowia. I to nie jest istotne, że się wczoraj badał i był zdrowy. Łamie przepis i w jakimś choćby i najmniejszym stopniu NARAŻA innych. Przeczytaj to kilka razy conajmniej bo wytłumaczyłem już najprościej jak się dało, mam nadzieję że się zrozumiemy w końcu :P
0
@voetballer No nie mów :D
2
@mrboom Śmiejcie się ale wejdzie mu 300 takich kuponów i już prawie tysiak do przodu, rekin biznesu
2
@VamosRakieta Rakieta byłeś nam jak sios to znaczy brat, ale razem z Twoją rodziną i całą Ramblą zdecydowaliśmy, że przeprowadzacie się do Sevilli :)
0
Tak wgl to co się stało z Lordem? @LuisSalvano Zabiłeś go przyznaj się :P
0
@MichVeB Robert ma solo z Neymarem po meczu
0
@RonaldKoeman Panie Ludwik poproszę autograf na maila, wysłałem priv, kocham ^^
0
@MSN30 Wypluj pan te słowa :D Ale niestety może być to prawdą
0
@maroon Czyn dokonany mam tu na myśli odnosząc się do tematu zarażenie kogoś i Twój przykład czyli spowodowanie wypadku przechodząc na czerwonym, a czyn niedokonany czyli złamanie przepisu, który profilaktycznie ma zapobiegać takim sytuacjom. Przecież to proste jak budowa cepa :D Są jasno określone przepisy pod groźbą kar, które mają na celu odstraszać od popełniania takich czynów. Wyobrażasz sobie nie karać kierowców, którzy jeżdżą najebani po terenie zabudowanym 100 na godzinę bo przecież zagrożenie nie istnieje według nich i łapać ich dopiero jak kogoś zabiją? Chłopie to byłby dopiero chaos xD I tak samo jest z tym pieprzonym wirusem, wbiegając na stadion do piłkarzy facet może czuć się zdrowy i co z tego jak jest przepis że nie może bo jest szansa że może kogoś zarazić. Tu nie ma co dyskutować stary
0
@messi564 Okej okej nie bij już :(
0
@tristan87 No właśnie co ciekawe to Nowy Targ będzie miał czerwoną, a my dopiero żółtą, z Nowego Sącza i ze Śląska to idzie chyb :D a nad morzem spokój o dziwo hehe
0
@messi564 Zakopane @Ghotti A to w Polsce leży wgl? :D
0
No i cyk żółta strefa od jutra, a w pobliżu czerwone, to się człowiek nacieszył wolnością ^^
1
@PatrykBarcelona Klik i robisz co chcesz czy jakoś tak :D
3
@Coutinho007 A Oni mu na to: "Widzisz te kontrakty Ludwiczku? Tą Twoją listą możemy się podetrzeć" Badum pss
0
@IronSanHybrid W sumie to zapomniałem o nim wgl xD On już wrócił z wypożyczenia? Podstawowy skład w Betisie cały sezon, dałbym szansę
0
@IronSanHybrid To że nie gra tak jak powinien to jasne, ale chciałem go tylko pochwalić za progres jaki zrobił w ofensywie. Mimo braku suchych statystyk jego gra się poprawiła i to widać gołym okiem. Niestety muszę przyznać rację, że młodszy już nie będzie i może nie starczyć mu czasu na bycie topem, na poprawienie gry obronnej itd. ale jeszcze rok bym go tu potrzymał mimo wszystko. No chyba że znajdziemy kogoś, kto z miejsca wskoczy w jego buty :)
0
@IronSanHybrid W tym meczu to nawet Stegen popełniał karygodne błędy, psychicznie cała drużyna się spaliła, ale to go oczywiście nie usprawiedliwia. Natomiast odnosząc się do tego że gość jest obrońcą hmm.. w dzisiejszym futbolu boczni obrońcy są obrońcami tylko na papierze, chociażby przykład Daviesa czy Alby, którzy mają niezaprzeczalny wkład w ofensywę jest na to dobrym przykładem. Nie wiem czy zauważyłeś, ale zazwyczaj nie mamy skrzydeł wśród napastników i tę rolę w głównej mierze muszą odgrywać boczni obrońcy. Kiedy ostatnio ktoś śmigał u nas na prawym skrzydle po za Semedo? No właśnie, od biedy Messi grający jednak zazwyczaj w środku pola :) Jak nie ma Fatiego czy Dembele to kto goni po drugiej skrajnej stronie boiska stukając multum asyst Messiemu? Zgadza się, drugi pan "obrońca". Nie bez powodu gramy przeważnie drwalami w środku pola, którzy mają za zadanie przejmować na siebie część defensywnych obowiązków kiedy taki Nelson czy Alba gonią sobie po skrzydle. Abstrahując już od tego czy to nam wychodzi czy nie, takie są założenia taktyczne od paru lat :)
0
@IronSanHybrid Wiem co widziałem oglądając jego grę. Chcąc wyszkolić dobrego gracza trzeba przede wszystkim docenić jego potencjał, a Semedo niezaprzeczalnie go posiada. Być może przespałeś lub nie jak kręcił obroną rywala, aż miło się robiło jeszcze w kilku ostatnich meczach tego sezonu. Szybkość, drybling i podanie to atuty, które każdy ogarnięty trener będzie chciał szlifować u swojego bocznego obrońcy i jeśli nie zauważyłeś u Niego progresu na tej płaszczyźnie to polecam nadrobić parę meczy ;) Jedyne co przemawia na jego niekorzyść to braki w obronie, choć też często są mylnie oceniane jako błędy, a w rzeczywistości są konsekwencją wysokiego wyjścia do ataku. Wielokrotnie widziałem jak radzi sobie z powodzeniem w obronie czy to w odbiorze piłki czy w destrukcji. Możesz mówić, że gościu nie nadaje się na Barce, ale mam wyrobioną własną opinię na jego temat i tylko czas pokaże kto miał rację ^^
2
@Kuczek 3 ich ostatnie mecze w przeciągu 3 lat to 3:1 dla Bayernu, znowu 3:1 dla Bayernu i 3:0 dla PSG.
1
@BarcaInfo Eryku dzięki za wszystko
0
@IronSanHybrid Marcelo też nigdy nie był wybitnym obrońcą, a wiatr na skrzydle robił z powodzeniem i tu bym upatrywał głównych atutów Semedo :)
0
@IronSanHybrid Ja właśnie na odwrót, zapchajdziurze mówię out, a Semedo dałbym jeszcze rok na wykazanie się. Ostatnimi czasy coraz lepiej mu szło w ofensywie, a i w obronie nie było tragedii nie licząc oczywiście meczu z Bayernem :)
0
@BarcaInfo Leo jedzie ratować Luisa :P
2
@IronSanHybrid Do tego Busi, Roberto, Umtiti, Suarez i można otwierać Whiskey ^^
0
@Mario96w Rambla podzielona jak Polska, idą łeb w łeb