0

@IronSanHybrid Ja właśnie na odwrót, zapchajdziurze mówię out, a Semedo dałbym jeszcze rok na wykazanie się. Ostatnimi czasy coraz lepiej mu szło w ofensywie, a i w obronie nie było tragedii nie licząc oczywiście meczu z Bayernem :)

0

@BarcaInfo Leo jedzie ratować Luisa :P

2

@IronSanHybrid Do tego Busi, Roberto, Umtiti, Suarez i można otwierać Whiskey ^^

0

@Mario96w Rambla podzielona jak Polska, idą łeb w łeb

1

@Kacstiff Tu nie ma co wyjaśniać, jedyna słuszna opcja :)

0

@Transu96 Zastanawiałem się nad tym, ale bałem się że ta opcja zdecydowanie wygra i nie byłoby dramaturgii xD

0

Z cyklu "pora to wyjaśnić" :)
https://strawpoll.com/rvb7vgdfe

5

@Alvarinho A skąd wiesz czy większość. O dobry pomysł, zaraz walnę ankietę :P

0

@Azi Lucho zaś fochy stroi? O co wgl poszło z tym Albą bo nie pamiętam. Wgl wiadomo o co czy to tajemnica :D

0

@MaFCB To fakt, co innego gdy gra nasza reprezentacja, ale takie faworyzowanie w piłce klubowej, gdzie mnóstwo jest kibiców różnych zespołów to przegięcie

0

@MaFCB No bo wzrok jest tak skonstruowany, że z daleka słabiej widać, należy się pińćset ^^

0

@maroon Ale osoba zdrowa nie wie czy jest osobą zdrową i tu cały czas mówimy o ryzyku. Pomyśl gdyby karać tylko za czyn dokonany to masowo zwiększyłaby się liczba popełnianych przestęp, bo ludzie byliby świadomi większego marginesu błędu, a kary jak słusznie zauważyłeś mają zapobiegać pewnym sytuacjom ^^

0

@vangoor Nie no normalnie to 30 jeszcze by można było krzyczeć bo to wciąż Suarez, ale nie w dobie koronakryzysu

2

@okiemtypera_lucaxx95 @MesQueUnClub96 Chodzi o ligę typerów. Jak powstawała to postanowiłem coś tam pograć i nawet przez parę ładnych kolejek utrzymywałem pierwsze miejsce, ale niestety szczęście nie mogło trwać wiecznie i wszystko się spaściło :D

0

@socha Nie no nie umniejszam mu, ale dopóki nie wygra LM to nie powiem że na nią zasłużył ^^ Indywidualnie być może tak, ale to jest trofeum zespołowe

0

@maroon A jak myślisz po co jest ten przepis żeby nie przechodzić na czerwonym świetle, albo żeby nosić maseczki :) Jeśli do tej pory nie zrozumiałeś o co mi chodzi to nie będę się powtarzał, dzięki za pogawędkę ^^

1

@Bobo25 Ale ze swoją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Triv44 Zasługuje to on na Oskara póki co. Jak wygra z Bayernem wtedy można powiedzieć że zasłużył ^^

4

@Bobo25 Za 10 minut za garażami, tylko przyjdź bez mamy

4

@Arkon Kto najeżdża na Marca? Dawać mnie go tu

2

@FafitFCB Bardziej do Ludwiczka ^^

0

@BarcaInfo Chyba oglądał tylko te cztery drużyny :P Atalanta i Lyon nie pozdrawiają

0

@messi564 Dam herba tylko dlatego, że dałem się nabrać :P

0

@VenoM No nie wiem, może gościom, którzy strzelili 85 goli :P

0

@Azi Ale co mi z suchych asyst, nie tylko na tej podstawie się ocenia zawodnika :D Jakby grał u nas to równie dobrze mógłby mieć ich dwa razy więcej. Nie jego wina że Valencia jest słaba w ataku ^^

0

@maroon Ale do czego to porównujesz :D Gwałciciele i piraci drogowi nie rozprzestrzeniają się tak jak wirus. Zrozum że jest duża szansa, iż każdy może być potencjalnym nosicielem i nie bez powodu każą wszystkim chodzić w maseczkach (teraz tylko w niektórych miejscach) pod groźbą mandatu. Abstrahując już od tego co my sądzimy o tym całym koronaświrusie, to pandemia wciąż trwa i jak coś odjebiesz to będziesz za to płacił i tyle ^^ Sam to sobie wytłumaczyłeś tym przykładem o światłach. Facet który wbiega na czerwonym będzie karany za możliwość spowodowania wypadku, a nie za niedoszły wypadek, czyli adekwatnie kibic, który wbiega będzie karany za narażenie kogoś, a nie za samo zainfekowanie :)

2

@Mario96w No dobra Ter Stegen też zasłużył. Może nie za trofea, ale jakość i staż ^^ O jeszcze nasz kochany Neymarek, mimo wszystko był członkiem najlepszej moim zdaniem ofensywy w historii i wygrał tryplet :)

0

@cat_r37 Klopp to co najwyżej może siąść na klopie i wymyśleć jakby go przekonać do przedłużenia kontraktu :P

18

Jeden punkt za najwięcej strzelonych goli w lidze, drugi za genialną kanadyjkę Messiego i trzeci za super bramkarza, to by się zgadzało :D

0

@Azi Serio? Gdzie oceniać gościa po asystach porównując do naszych zawodników, jak Valencia strzeliła 2 razy mniej goli niż my i grała kaszanę cały sezon zajmując 9 miejsce. On tam nie miał komu asystować za bardzo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?