Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kyman Niee cypis za młody jest :P
0
Panowie pomóżcie, płacę herbami. Był taki filmik niedawno gdzie przerobiono twarze polityków PiSu i śpiewali taką starą piosenkę, co to za piosenka? :D
0
@KSSniper Co ty gadasz :O
0
@matheo Hehe to samo, tyle że zamiast gokartów Paintball, a zamiast wódy Whiskey :P
1
@DaPi Nigdy nie mów nigdy Dapi, Liga Mistrzów w piciu wciąż w twoim zasięgu ^^
1
Kto jeszcze nie głosował, nie krępować się, zobaczmy jak Rambla jest podzielona ^^
https://strawpoll.com/rvb7vgdfe
0
@Blantozaur Mnie zawsze śmieszy jak ludzie mają ból dupy bo Niemcy, bo Hitler bo wojna itd. :D Oczywiście zazwyczaj to się jaja robi, ale niektórzy biorą to zbyt poważnie. Ja mam obojętne podejście do finału, jak wygra Bayern to super, bo Polak naprawdę ma szansę być w tym roku zajebiście doceniony (już jest), a jeśli PSG to wciąż będziemy samotnymi liderami, jeśli chodzi o ilość trypletów ^^
1
@zadafcb Fajny kawalerski :P
0
@icon3520 Pytaj śmiało, pożyczkę dostałem w maju
0
@Odcinkowy Puste słowa typu efektu nie ma nie są argumentem, ja mówię że efekt jest i co :) Aha, a na Twoim miejscu martwiłbym się o swoje dzieci, moje z głodu nie zginą ;)
0
@Mat_Cat @Odcinkowy Zobacz sobie ciołku ile taka Ameryka czy Niemcy wydały na tarcze antykryzysowe i dofinansowania dla przedsiębiorców. Prawie cały świat poszedł tą drogą i pewnie według was wszyscy są socjalistami czy komuchami xD Niesamowite jak niektórzy są ograniczeni i wrzucają wszystkich do jednego wora. Siedzą tacy eksperci, podłapią parę słówek i powtarzają nawet nie znając
definicji :P
0
@Mat_Cat Jak jak mam nasrane we łbie to boję się myśleć co Ty i kolega tam macie xD Socjalisto haha, komuchu czerwony xD
0
@Kamiloza91 E no o ligę myślę, że spokojnie powalczymy
10
@NeroTFP Coty hcerz Nero, gdyby nie Jarek to byś deszczufe musiau pić i pajonki jeźdź
7
@Rudi35 Dorian to dobre dla jakiegoś rycerza w średniowiecznej Anglii
1
@draxidox No co Ty, woda nie rośnie na drzewie
0
@Odcinkowy Kiedyś zrozumiesz że byłeś w błędzie, jeszcze będziesz przepraszał Jarka
0
@Odcinkowy Jarosław mi płaci za to żebym przekonywał takich jak Ty do socjalizmu. Rozdawnictwo to jedyna droga do szczęścia, masz jeszcze szansę się nawrócić.
0
@Chakalaka To di Caprio gra w snookera? :O
0
@Striker Ja już oddałem i dostaliśmy Braithwaita, diabeł mnie nie lubi :(
2
@Witam Ale Seville i resztę średniaków (z całym szacunkiem) już tak ^^
0
@usztafik Z tego co pamiętam to drużyna z Francji wskakuje do LM w przypadku zwycięzcy LE, który ma zapewnione miejsce również dzięki lidze
0
@Odcinkowy Wątpię :) Postawiłem tylko tezę, że socjal w dobie pandemii nie jest złym rozwiązaniem, a w zamian słyszę że jestem socjalistą, komuchem i Pisowcem więc sory, albo rozmawiamy jak ludzie, albo trolujemy xD
2
@SelloutCrowd Ok będę dzielny, byle w sisiaka nie dostać ^^
0
@Odcinkowy Następny, ukryta opcja Pisowska xD Jesteście braćmi? Bo macie podobny tok dedukowania :P
0
Tak z ciekawości zapytam panowie. Będę dziś pierwszy raz grał w paintball i słyszałem, że po tych kulkach zostają widoczne siniaki, czy to serio boli taką kulką dostać czy nie :D
3
@Grubson06 Luis mordko jakbyś tylko obniżył pensję to z chęcią byśmy chcieli takiego rezerwowego ^^
0
@Mat_Cat Masz już tak przeorany mózg nienawiścią, że wszędzie gdzie widzisz słowo socjal odpala Ci się jakaś radykalna schiza i nie myślisz racjonalnie xD Człowiek tylko stanął w obronie socjalu jako częściowego rozwiązania w czasach pandemii, której nikt się nie spodziewał, a dowiaduje się że jest komunistą xD
0
@Mat_Cat Slava sovetskomu sotsializmu
6
@kerouac Szukam opiekunki dla córki, pomożesz?