0

@Kyman Niee cypis za młody jest :P

0

Panowie pomóżcie, płacę herbami. Był taki filmik niedawno gdzie przerobiono twarze polityków PiSu i śpiewali taką starą piosenkę, co to za piosenka? :D

0

@KSSniper Co ty gadasz :O

0

@matheo Hehe to samo, tyle że zamiast gokartów Paintball, a zamiast wódy Whiskey :P

1

@DaPi Nigdy nie mów nigdy Dapi, Liga Mistrzów w piciu wciąż w twoim zasięgu ^^

1

Kto jeszcze nie głosował, nie krępować się, zobaczmy jak Rambla jest podzielona ^^
https://strawpoll.com/rvb7vgdfe

0

@Blantozaur Mnie zawsze śmieszy jak ludzie mają ból dupy bo Niemcy, bo Hitler bo wojna itd. :D Oczywiście zazwyczaj to się jaja robi, ale niektórzy biorą to zbyt poważnie. Ja mam obojętne podejście do finału, jak wygra Bayern to super, bo Polak naprawdę ma szansę być w tym roku zajebiście doceniony (już jest), a jeśli PSG to wciąż będziemy samotnymi liderami, jeśli chodzi o ilość trypletów ^^

1

@zadafcb Fajny kawalerski :P

0

@icon3520 Pytaj śmiało, pożyczkę dostałem w maju

0

@Odcinkowy Puste słowa typu efektu nie ma nie są argumentem, ja mówię że efekt jest i co :) Aha, a na Twoim miejscu martwiłbym się o swoje dzieci, moje z głodu nie zginą ;)

0

@Mat_Cat @Odcinkowy Zobacz sobie ciołku ile taka Ameryka czy Niemcy wydały na tarcze antykryzysowe i dofinansowania dla przedsiębiorców. Prawie cały świat poszedł tą drogą i pewnie według was wszyscy są socjalistami czy komuchami xD Niesamowite jak niektórzy są ograniczeni i wrzucają wszystkich do jednego wora. Siedzą tacy eksperci, podłapią parę słówek i powtarzają nawet nie znając
definicji :P

0

@Mat_Cat Jak jak mam nasrane we łbie to boję się myśleć co Ty i kolega tam macie xD Socjalisto haha, komuchu czerwony xD

0

@Kamiloza91 E no o ligę myślę, że spokojnie powalczymy

10

@NeroTFP Coty hcerz Nero, gdyby nie Jarek to byś deszczufe musiau pić i pajonki jeźdź

7

@Rudi35 Dorian to dobre dla jakiegoś rycerza w średniowiecznej Anglii

1

@draxidox No co Ty, woda nie rośnie na drzewie

0

@Odcinkowy Kiedyś zrozumiesz że byłeś w błędzie, jeszcze będziesz przepraszał Jarka

0

@Odcinkowy Jarosław mi płaci za to żebym przekonywał takich jak Ty do socjalizmu. Rozdawnictwo to jedyna droga do szczęścia, masz jeszcze szansę się nawrócić.

0

@Chakalaka To di Caprio gra w snookera? :O

0

@Striker Ja już oddałem i dostaliśmy Braithwaita, diabeł mnie nie lubi :(

2

@Witam Ale Seville i resztę średniaków (z całym szacunkiem) już tak ^^

0

@usztafik Z tego co pamiętam to drużyna z Francji wskakuje do LM w przypadku zwycięzcy LE, który ma zapewnione miejsce również dzięki lidze

0

@Odcinkowy Wątpię :) Postawiłem tylko tezę, że socjal w dobie pandemii nie jest złym rozwiązaniem, a w zamian słyszę że jestem socjalistą, komuchem i Pisowcem więc sory, albo rozmawiamy jak ludzie, albo trolujemy xD

2

@SelloutCrowd Ok będę dzielny, byle w sisiaka nie dostać ^^

0

@Odcinkowy Następny, ukryta opcja Pisowska xD Jesteście braćmi? Bo macie podobny tok dedukowania :P

0

Tak z ciekawości zapytam panowie. Będę dziś pierwszy raz grał w paintball i słyszałem, że po tych kulkach zostają widoczne siniaki, czy to serio boli taką kulką dostać czy nie :D

3

@Grubson06 Luis mordko jakbyś tylko obniżył pensję to z chęcią byśmy chcieli takiego rezerwowego ^^

0

@Mat_Cat Masz już tak przeorany mózg nienawiścią, że wszędzie gdzie widzisz słowo socjal odpala Ci się jakaś radykalna schiza i nie myślisz racjonalnie xD Człowiek tylko stanął w obronie socjalu jako częściowego rozwiązania w czasach pandemii, której nikt się nie spodziewał, a dowiaduje się że jest komunistą xD

0

@Mat_Cat Slava sovetskomu sotsializmu

6

@kerouac Szukam opiekunki dla córki, pomożesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?