0

@FafitFCB Angole w tamtym roku wyczerpali limit :P

0

@Ghotti Różnie może być z tym Neymarem, to że do Nas nie wróci to jest niemal pewne, ale po wygraniu trypletu z PSG może będzie miał ambicje by podbić inne kraje :D

1

@Ghotti Po tym jak się okazało ile Neymar jest w stanie wygrać z PSG, myślę że nawet @LuisSalvano powoli zaczyna tracić resztki nadzieji ^^

0

Kurde z jednej strony zostawiłoby się Suareza na rezerwę, mógłby pouczyć naszą jeszcze niewiadomą dziewiątkę fachu, a z drugiej pasuje w końcu poobniżać te chore pensje..

0

@maroon No dobra, ale nie wiadomo czy jest nosicielem czy nie, przecież nie wszyscy robią sobie testy codziennie. Maseczki też każdy musiał/musi nosić, nawet jeśli nie jest nosicielem :D Chodzi o potencjalne narażenie

0

@KhazFCB Messi już tyle wysiedział w Barcelonie, już tyle razy miał okazję przejść do klubu o "lepszym" projekcie i większych zarobkach, że jestem przekonany że skończy karierę tutaj :)

0

@kielon93 Będą do niego strzelać ^^ A tak serio to prawdopodobnie tak

2

@Bykunn Skoro sam przyznajesz, że temat jest o rzeczach negatywnych, to chyba rozumiesz co kolega miał na myśli :)

0

@Bykunn Nie widzę wykluczeń, donosiciel może być normalnym człowiekiem :)

2

@Bykunn A kim niby kurła? Gwałcicielem? xD

8

@hoeniker Gdyby były rewanże to odwalilibyśmy remontadę 10 do 0, więc teraz ma większe szanse pobić rekord

3

@Majkel34 Znęcanie się psychiczne czy fizyczne nad istotami żywymi

0

@Criss18Barca Kuba Błaszczykowski!!!

9

@AlexDark00 To kibicuj pięknej, ofensywnej grze i wielu bramkom ^^

0

@katalonczyk987 Jasne że hattrick, będzie szansa na The best of the year, a nasz rekord trypletów bezpieczny ^^

26

@DonVincenzo Za Bayernem w finale bo:
- Polak rodak lider Lewandowski, a nie jakiś ręcznikowy
- Świetnie się ogląda cały Bayern
- Nienawiść do szkopów to tak naprawdę ból dupy
- Nie liczę im tego wpier** 8 2, Barca raz dostaje mniej raz więcej
- Pamiętam ich grę za czasów Robena i Riberiego
- Piękna twarz naszego przystojnego rodaka
- Nasz cudowny Coutinho się rozkręca i sprzedamy go za bezcen, albo zostanie naszym Iniestą
- Niechęć do Mbappe, gdyby był fanem Messiego, nie miał bym bólu tyłka

8

@Suzu Nie pierwszy zawodnik, który na niego narzeka. Widać, że rudy się nie pierdzieli z gwiazdkami ^^

0

@alegre84 Tak napisał wcześniej :P

0

@barcelonaLM Lewy nie przegoni Lewego nie ma szans

2

@Janiama Zależy z kim ten orgazm :P

1

@nadachu Za hattrickiem Lewego

1

Oo nareszcie coś szybciej niż BarcaInfo :P

0

Z tego co widzę to żałuję że oglądam na Polsacie xD

6

Mówię 10 letniemu kuzynowi, żeby wymienił po jednym piłkarzu z każdego kraju, pytam się o Rosję a ten: Putinio xD

0

@marcin000019 W sam raz do Nas pasuje ^^

0

A się ten nasz Kutinio rozkręca

0

@NeroTFP Oj są tacy są, zwłaszcza 15 latkowie :P

5

@kacperek2005letsgo 20 pkt przewagi to ma wiewiórka nad twoim ilorazem inteligencji xD

13

Lewy dzisiaj marnuje setki, z Barcą nie strzelił hattricka i już trolle powychodziły z jaskiń i umniejszają xD To nie jest robot i tak samo naszemu Messiemu zdarzają się gorsze mecze. Facet rok w rok bije się o złotego buta mając 4 mecze mniej od reszty faworytów. Brakuje mu 6 goli być być 3 najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów wszechczasów. Nie wiem jakim ułomem trzeba być by mówić, że facet jest słabiutki bo gra w Bundeslidze i strzela ogórkom :D

0

@karszun Tak, nasz rekord trypletów zagrożony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?