Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Catalanian1991 Chyba każdy woli ^^
4
@Janiama Jasne że przeciętny, za mało wrzutek było na główkę
0
@Catalanian1991 Francuski finał w LM to będzie rzecz conajmniej ciekawa i dziwna zarazem ^^
1
@Coutinho007 A tam pecha, w 2015 mieliśmy najcięższą drabinkę jaką się dało i wygraliśmy, trzeba po prostu mieć jakość, a nie liczyć na szczęście ^^
2
@barcelonaLM Może kiedyś i City się uda ^^
0
Brawo PSG, no to już wiadomo że finał będzie ciekawy
0
@l0Messini A jak ma grać jak PSG im nie pozwala :D
2
Heisenberg strzel coś w końcu
2
@Barcaa12 Nie może być :O
1
@Allbi Jezu jaki wstyd :(
2
Neymar co sksuł xD
1
@Hushovt @Pawlak1992 Trzeba z pokorą podchodzić, ja mam do nich sympatię ze względu na piłkarzy i fajny styl gry, w dupie mam jakiegoś zadufanego w sobie szejka
2
@Pawlak1992 Jeśli nie jest się mściwym kibicem z bólem dupska to można :) Po za tym nikt tutaj nie mówi o wygraniu LM, a raczej o dojściu do finału ^^
0
Jakie dobre czytanie gry jak mu pod nogi podał przeciwnik xD
0
@Encore Wchodzę za tysionc
1
Wszyscy tak piszą jakby to Bayern już miał miejsce w finale. Tegoroczna Liga mistrzów powinna nas nauczyć, że wszystkiego można się spodziewać. City również miało się przejechać po Lyonie :) Wystarczy że Bayernowi przydarzy się taka nieskuteczność jak United z Sevillą czy City z Lyonem, a Francuzi wykorzystają parę kontr i już możemy mieć niespodziankę, choć nikt raczej łącznie ze mną w to nie wierzy, tak nie skreślałbym ich jeszcze ^^
0
@LuisSalvano Radziłbym Ci się pogodzić już z tym że Neymar tam zostanie, Barca nie ma żadnych atutów żeby go przekonać teraz do przyjścia ^^
2
Bo Neymar to kreator, a nie goleador, u nas też tak było :P
0
Dobra Lipsk to teraz gola dawać i BTTS jak w masełko ^^
0
@Arkadio90 Kto się śmiał ten się śmiał, ja od początku mówiłem, że PSG ma lepszy projekt sportowy od naszego, zresztą to nie dziwne przy takim nakładzie szejko dolarów
0
@MichVeB Szkoda mi ich trochę, mogliby coś wygrać w końcu przy tych miliardach wpakowanych w projekt
1
@Arkon Laskowski top ^^
0
@Chakalaka Nogi im spuchną od strzelonych goli :P
1
@Chakalaka Huehue
0
@Chakalaka ale wciąż będą to zwycięskie szejki
0
@misiek12319 Okej to teraz ja.
Po 1 pieniądze, po 2 lepszy na ten moment według mnie (na pewno nie gorszy)projekt sportowy niż nasz, po 3 tam też się czuje dobrze :)
0
@Chakalaka Ponieważ drogi Szakalako szejki będą pić dzisiaj browar zwycięstwa ^^
3
Jazda szejki z nimi !!!
0
@Chakalaka Nie w punkt tym razem
1
@misiek12319 Odpowiedz sobie na pytanie, po co ma wracać. I już będziesz wiedział czemu tego nie zrobi :D