0

@Catalanian1991 Chyba każdy woli ^^

4

@Janiama Jasne że przeciętny, za mało wrzutek było na główkę

0

@Catalanian1991 Francuski finał w LM to będzie rzecz conajmniej ciekawa i dziwna zarazem ^^

1

@Coutinho007 A tam pecha, w 2015 mieliśmy najcięższą drabinkę jaką się dało i wygraliśmy, trzeba po prostu mieć jakość, a nie liczyć na szczęście ^^

2

@barcelonaLM Może kiedyś i City się uda ^^

0

Brawo PSG, no to już wiadomo że finał będzie ciekawy

0

@l0Messini A jak ma grać jak PSG im nie pozwala :D

2

Heisenberg strzel coś w końcu

2

@Barcaa12 Nie może być :O

1

@Allbi Jezu jaki wstyd :(

2

Neymar co sksuł xD

1

@Hushovt @Pawlak1992 Trzeba z pokorą podchodzić, ja mam do nich sympatię ze względu na piłkarzy i fajny styl gry, w dupie mam jakiegoś zadufanego w sobie szejka

2

@Pawlak1992 Jeśli nie jest się mściwym kibicem z bólem dupska to można :) Po za tym nikt tutaj nie mówi o wygraniu LM, a raczej o dojściu do finału ^^

0

Jakie dobre czytanie gry jak mu pod nogi podał przeciwnik xD

0

@Encore Wchodzę za tysionc

1

Wszyscy tak piszą jakby to Bayern już miał miejsce w finale. Tegoroczna Liga mistrzów powinna nas nauczyć, że wszystkiego można się spodziewać. City również miało się przejechać po Lyonie :) Wystarczy że Bayernowi przydarzy się taka nieskuteczność jak United z Sevillą czy City z Lyonem, a Francuzi wykorzystają parę kontr i już możemy mieć niespodziankę, choć nikt raczej łącznie ze mną w to nie wierzy, tak nie skreślałbym ich jeszcze ^^

0

@LuisSalvano Radziłbym Ci się pogodzić już z tym że Neymar tam zostanie, Barca nie ma żadnych atutów żeby go przekonać teraz do przyjścia ^^

2

Bo Neymar to kreator, a nie goleador, u nas też tak było :P

0

Dobra Lipsk to teraz gola dawać i BTTS jak w masełko ^^

0

@Arkadio90 Kto się śmiał ten się śmiał, ja od początku mówiłem, że PSG ma lepszy projekt sportowy od naszego, zresztą to nie dziwne przy takim nakładzie szejko dolarów

0

@MichVeB Szkoda mi ich trochę, mogliby coś wygrać w końcu przy tych miliardach wpakowanych w projekt

1

@Arkon Laskowski top ^^

0

@Chakalaka Nogi im spuchną od strzelonych goli :P

1

@Chakalaka Huehue

0

@Chakalaka ale wciąż będą to zwycięskie szejki

0

@misiek12319 Okej to teraz ja.
Po 1 pieniądze, po 2 lepszy na ten moment według mnie (na pewno nie gorszy)projekt sportowy niż nasz, po 3 tam też się czuje dobrze :)

0

@Chakalaka Ponieważ drogi Szakalako szejki będą pić dzisiaj browar zwycięstwa ^^

3

Jazda szejki z nimi !!!

0

@Chakalaka Nie w punkt tym razem

1

@misiek12319 Odpowiedz sobie na pytanie, po co ma wracać. I już będziesz wiedział czemu tego nie zrobi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?