Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VenoM Pewnie najciemniejsi panowie
6
Poczetino? Ten sam, który wolałby krowy Setiena paść niż trenować naszą Barkę? Co ten Sport wygaduje
1
@JohnA Rzeczywiście sorki za wprowadzenie w błąd
1
@robsesh Dokładnie, jest w klubie który sypnie hajsem więc korzysta proste, a że pieniądze nie zawsze są gwarantem trofeów to wiadomo od dawna ^^
0
@barcelonaLM Jak to nie awans obstawił tylko podwójną szansę (remis lub wygrana Barcy) :D
2
@tadzik447 Po co zmieniać tak zajebistą opinię
0
@sewciu50 Jak będzie finał Lyon PSG to czemu nie
0
Jak myślicie Sevilla da radę wygrać LE?
0
Wisisz mi hajs Pepe i jutro jadę się upomnieć
10
Dzięki kurwa City, faworyci od siedmiu boleści, tysiak się poszedł jebać
0
Jest kurła hahahha kupon żywy
0
Rudy strzeli nie róbcie screena
Edit. No i strzelił xD
1
@OskarR01 Jeśli by się zgodził na rezerwowego i nie chciał ogromnej pensji to czemu nie
0
@WisniaKala Jeszcze nerwy na wodzy xD @kamil9040 Obstawiałem tasiemca przy kursie 10 na klasyfikacje końcowe pół roku temu, od tak za stówę puściłem ^^
4
Już tylko od awansu City zależy mój tasiemiec na tysiąc złotych, każda akcja Lyonu to zawał serca xD
1
@WisniaKala Jasne że tak, nie odrazu Barcelonę zbudowano ^^
1
@WisniaKala Tak samo jak każdy, kto chce wskoczyć na jego miejsce np. Font. Bez populizmu ciężko się przebić umówmy się ^^
0
@Elosek 4 2 to była ostatnia nadzieja w tym meczu, niestety nasze gwiazdy nie miały na tyle psychiki żeby stłamsić Niemców. Takie Napoli potrafiło powalczyć do końca i uwięzić nas na własnej połowie
0
@mekston Nie no pewnej bariery nie można przekroczyć, gra w LM to jedyny argument żeby nie porównywać nas do Milanu czy United :P
0
@patry295 No akurat wydolność naszym gwiazdom by się przydała większa
0
@ulik10 Z jednej strony spoko jakby Robert zdobył LM, ale z drugiej nie będziemy już jedynym klubem z dwoma trypletami :(
2
@ObiektywnyKibic121 A co ma robić siedzieć pod ścianą płaczu całą dobę i dopiero jechać? Zluzujcie dupki :P
2
@Kamiloza91 Bo Polak Rodak i Katolik w jednym
0
@sewciu50 @Mathew86 I tak trzeba to sobie tłumaczyć ^^
1
@tadzik447 Miszcz Polski podobno z automatu go dostaje więc się nie liczy :P
0
W tym sezonie chyba odpuszczę sobie pytanie która drużyna zostanie frajerem roku :(
1
@Bykunn Zjem swoje klapki co dowalił xD
3
@sheyba Szefowie Blaugrany powinni podjąć decyzję o zwolnieniu samych siebie :P
1
@tadzik447 Jak nie masz co robić z hajsem to mi też daj ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika