2

@VenoM Pewnie najciemniejsi panowie

6

Poczetino? Ten sam, który wolałby krowy Setiena paść niż trenować naszą Barkę? Co ten Sport wygaduje

1

@JohnA Rzeczywiście sorki za wprowadzenie w błąd

1

@robsesh Dokładnie, jest w klubie który sypnie hajsem więc korzysta proste, a że pieniądze nie zawsze są gwarantem trofeów to wiadomo od dawna ^^

0

@barcelonaLM Jak to nie awans obstawił tylko podwójną szansę (remis lub wygrana Barcy) :D

2

@tadzik447 Po co zmieniać tak zajebistą opinię

0

@sewciu50 Jak będzie finał Lyon PSG to czemu nie

0

Jak myślicie Sevilla da radę wygrać LE?

0

Wisisz mi hajs Pepe i jutro jadę się upomnieć

10

Dzięki kurwa City, faworyci od siedmiu boleści, tysiak się poszedł jebać

0

Jest kurła hahahha kupon żywy

0

Rudy strzeli nie róbcie screena
Edit. No i strzelił xD

1

@OskarR01 Jeśli by się zgodził na rezerwowego i nie chciał ogromnej pensji to czemu nie

0

@WisniaKala Jeszcze nerwy na wodzy xD @kamil9040 Obstawiałem tasiemca przy kursie 10 na klasyfikacje końcowe pół roku temu, od tak za stówę puściłem ^^

4

Już tylko od awansu City zależy mój tasiemiec na tysiąc złotych, każda akcja Lyonu to zawał serca xD

1

@WisniaKala Jasne że tak, nie odrazu Barcelonę zbudowano ^^

1

@WisniaKala Tak samo jak każdy, kto chce wskoczyć na jego miejsce np. Font. Bez populizmu ciężko się przebić umówmy się ^^

0

@Elosek 4 2 to była ostatnia nadzieja w tym meczu, niestety nasze gwiazdy nie miały na tyle psychiki żeby stłamsić Niemców. Takie Napoli potrafiło powalczyć do końca i uwięzić nas na własnej połowie

0

@mekston Nie no pewnej bariery nie można przekroczyć, gra w LM to jedyny argument żeby nie porównywać nas do Milanu czy United :P

0

@patry295 No akurat wydolność naszym gwiazdom by się przydała większa

0

@ulik10 Z jednej strony spoko jakby Robert zdobył LM, ale z drugiej nie będziemy już jedynym klubem z dwoma trypletami :(

2

@ObiektywnyKibic121 A co ma robić siedzieć pod ścianą płaczu całą dobę i dopiero jechać? Zluzujcie dupki :P

2

@Kamiloza91 Bo Polak Rodak i Katolik w jednym

0

@sewciu50 @Mathew86 I tak trzeba to sobie tłumaczyć ^^

1

@tadzik447 Miszcz Polski podobno z automatu go dostaje więc się nie liczy :P

0

W tym sezonie chyba odpuszczę sobie pytanie która drużyna zostanie frajerem roku :(

1

@Bykunn Zjem swoje klapki co dowalił xD

3

@sheyba Szefowie Blaugrany powinni podjąć decyzję o zwolnieniu samych siebie :P

1

@tadzik447 Jak nie masz co robić z hajsem to mi też daj ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?