0

@michal26 W sumie to nic odkrywczego, że każda wielka drużyna przechodzi kryzys i potrzebna jest nam rewolucja w kadrze i zarządzie :P

1

@ksobi No wiadomo, chodzi mi o jego bandę

0

@bartekvisca Tak, o dziwo można było zgodzić się z Hajtem

0

Ciekawe co zrobi teraz Bartomeu żeby się "ratować" po za zwolnieniem Setiena, bo znając go to dymisja jest ostatnim o czym myśli, ba, nawet wybory będzie chciał wygrać w przyszłym roku

5

Kiedyś nasze skróty oglądało się na FullMatchesAndShows, teraz człek musi wykupić Pornhub Premium, do czego to doszło

0

@Bobo25 Mysle że Messi mimo zniknięcia w drugiej połowie.

0

@Bobo25 Coutinho

1

Nie wyobrażam sobie że Barto się nie poda do dymisji, po prostu nie ma szans żeby tu został przez rok :D

0

Najgorsze jest to że ich dziadki są lepsze niż nasze :(

2

Ja pierdole jak z juniorami, myślę że dzisiaj powien być zniesiony zakaz przeklinania..

0

@Batys I to nie w dwumeczu :(

0

@eltores No chujnia, w tej sytuacji nie ma co nas dobijać jeszcze :(

0

@myscooter hahahahha

1

I Ty Brutusie? :(

2

@FafitFCB Też już się pogodziłem, trzeba czekać na lepsze czasy ^^

0

@hoeniker Chyba samobójcze xD

0

@Kwiatek1899 Tam gdzie Lewy

0

0

@Bobo25 Nie pierdziel bo Alba w formie wcale mu nie ustępuje, może dryblingiem, ale problem w tym że Alba dawno formy nie miał :(

0

Ale dostaną powera teraz, problem w tym że skonczy się to zapewne szybkimi kontrami

0

Szkoda bo Lewy mógłby se strzelić chociaż

0

Sołtys nie wiem czy Ty kurwa nie widzisz ale mamy 3 bramki w dupę i nic do stracenia, wpuszczaj młodych chłopie

0

@Uukasz_93 Presja Neuera się włączyła :(

2

Gdyby to jeszcze Lewy nam strzelił a nie ten pajac Muller

1

Przynajmniej BTTS szybko wpadł :D

0

Co za ułom hahahah

2

Szybko poszło xDD

1

@Janiama Też nigdy nie obstawiam porażki Barcy bo gdzieś tam po cichu bym liczył że kupon siądzie, a to się mija z kibicowaniem ^^

0

@BarcaInfo Już widzę jego komentarze "80 minuta jest, sołtys wpuszczaj w końcu Puiga!!!"

2

@Dejvo Śmiechom nie było końca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?