Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 Za przelew z Manchesteru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Tak dla oderwania się od tematu warto przypomnieć, że Sterling nie trafił wczoraj na pustą bramkę, co pośrednio przyczyniło się do odpadnięcia City z LM. Bezużyteczne ciekawostki codziennie o godzinie 22:17
0
Jak United tego nie wygra to będzie mógł z nami stać na podium :D
2
@JohnA Dla kibica piłki nożnej tak, dla Barcelony już niekoniecznie :P
6
@Trojanek23 Messi gra pod zwolnienie zarządu, co jest marzeniem chyba każdego z tej strony, a i tak mu się dostaje że nie ma jaj xD
0
@kamilop Kewin de Brujne, ale to tylko marzenie ^^
0
@BarcaInfo Messi sika, a Barto nie?
2
@Danny Gaucho To by tłumaczyło dlaczego jest taka ładna, Polskie kobity najlepsze ^^
0
@Ghotti Ale to jeszcze Neymar się musiał zgodzić ^^
1
@Colon Mam u siebie w domu bilarda, ale jakoś stoi i się kurzy, trzeba sobie przypomnieć grę kijem, a potem znaleźć gdzieś w okolicy snookera ^^
4
@bartulek98 Taa już dawno, przegraliśmy w finale 1 2 z Sabadellem :/ Ale mieliśmy poważne braki kadrowe, mimo wszystko można być dumny z młodych
1
@Colon O mnie zapomniałeś ^^ Chociaż to też mój pierwszy turniej i dopiero zaczynam przygodę. Ja z kolei lubię Robertsona, sympatyczny facet :D
2
Dajesz Sevilla, chociaż Ty uratuj honor La Liga w tym roku !!
1
@bartekvisca Wystarczy trochę pogłówkować ;)
0
@deyna2018 Ciężko wytypować faworyta, obie drużyny mniej więcej na tym samym poziomie, może z trochę lepszą passą zwycięstw na korzyść United.
0
@BarcaInfo Dokładnie, a w razie powodzenia przedłużyć. Setien i tak by się zgodził
0
@Pawlak1992 Też mi się nie wydaje, żeby Koeman rzucił reprezentację, z którą ma dużą szansę coś ugrać na rzecz wyciągnięcia z bagna najbardziej wymagającej drużyny na świecie i zmierzenia się ze świętymi krowami. Z drugiej strony pociąg o nazwie Blaugrana może już nie przyjechać
0
@bartekvisca To teraz pomyśl sobie tak. Skoro Ty jako randomowy kibic, po takiej wtopie przeżywasz i jesteś zły na wszystko, to co mają powiedzieć goście, którzy bezpośrednio są temu winni i cały świat patrzył na ich upokorzenie 3 rok z rzędu. Powiedz mi kurła czy Tobie się wydaje że oni to zrobili specjalnie? Że spartolili sprawę byle wcześniej pojechać sobie na wakacje? Szef nie mógłby Cię wyrzucić dyscyplinarnie tylko za to że Ci chu*** idzie w robocie, musiałbyś odwalić coś perfidnego jak nieprzychodzenie do roboty czy spóźnienia. Piłkarze zapieprzają cały sezon więc niezależnie od wyników należą im się wakacje, a jak Cię to boli to zostań piłkarzem xD
0
@Pawlak1992 Według mediów to są najbardziej realne opcje :D No może po za Xavim, który na ten moment nie przyjdzie
3
@Pawlak1992 Font, nawet nie chodzi tu o Xaviego, ale skoro tak bardzo się bije o to stanowisko to niech się wykaże, zawsze coś nowego ^^
3
@Tuc Masochiści łączcie się!!!!
1
@Coutinho007 Ciężko wyjaśnić tą bezjajeczność, po bramce na 4 1 chłop miał obowiązek rzucić wszystko na jedną kartę. Tą kartą powinien być choćby nasz Riki..
0
@Coutinho007 Trzeba też brać poprawkę na to, że Setien przejął zespół w połowie sezonu i nagle narzucił inny styl gry, to jedyne co może go ratować. Co nie zmienia oczywiście faktu, że jest bezjajecznym trenerem i z tym Puigem odyebał rzecz nie do wybaczenia :/
1
@GadulkiGembulki Ogólnie to pomoc preferowałbym taką jak kiedyś graliśmy, czyli dwóch bardziej ofensywnych pomocników i jeden defensywny. Tutaj świetnie pasuje Coutinho - de Jong - Messi, Puig mógłby grać na zmianę z Brazylijczykiem, Pjanić z Holendrem, tylko trzeba by Busiego już pożegnać ^^
0
@blaugrana1980 Wiadomo :P
18
@blaugrana1980 W Juve albo PSG ? :D
6
@GadulkiGembulki Messiego to można by było w końcu oficjalnie w pomocy ustawić i ściągnąć jakiegoś następcę Suareza, a skrzydełka grać Fatim i Dembele. Griezmanna też bym widział w pomocy bardziej, ale pomarzyć zawsze można ^^
1
@Kwiatek67 Musiałby go chcieć jakiś klub z szamanem na ławce trenerskiej
0
Komentarz usunięty
2
@Mr8lack Mógłbyś przytoczyć te słowa o ile pamiętasz? Nie chce mi się szukać :P