La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

konto usunięte

7

Jestem ciekaw co byście myśleli o takim składzie na przyszły sezon

Dembele Messi Trincao
Puig De Jong Pjanic
Firpo Lenglet Garcia Semedo
Ter stegen
Ławka: Pena, Emerson, Araujo, Todibo, Pedri, Fernandes, Monchu, Griezmann, Fati

Fajnie by było, gdybyśmy kupili Jesusa na napad, może też Upamecano i tagliafico na LO.
Wprowadzałbym też po woli De La Fuente z Barcy B do składu, dobry grajek się zapowiada, a jeśli chodzi o trenera, to może Pep? Skoro już odpadł z UCL, ale to mało prawdopodobne.

6

@GadulkiGembulki Messiego to można by było w końcu oficjalnie w pomocy ustawić i ściągnąć jakiegoś następcę Suareza, a skrzydełka grać Fatim i Dembele. Griezmanna też bym widział w pomocy bardziej, ale pomarzyć zawsze można ^^

1

@GadulkiGembulki Ale to pięknie wygląda bez emerytów :D Jedynie Roberto bym zostawił.

3

@Mario96w Oj tak, Fati i Dembele na skrzydełkach i jeszcze do rotacji Trincao i Pedri :D

konto usunięte

1

@Tomek_TF no racja, Roberto na ławę :)

0

@GadulkiGembulki Pjanic to zagadka; Dembele nie zagra całego sezonu, a Semedo to nie jest obrońca na LM.

konto usunięte

2

@Mario96w Może jeszcze Coutinho? jakby wróciła mu forma i przyszedł by trener który by go umiał ustawić

1

@GadulkiGembulki Ogólnie to pomoc preferowałbym taką jak kiedyś graliśmy, czyli dwóch bardziej ofensywnych pomocników i jeden defensywny. Tutaj świetnie pasuje Coutinho - de Jong - Messi, Puig mógłby grać na zmianę z Brazylijczykiem, Pjanić z Holendrem, tylko trzeba by Busiego już pożegnać ^^

1

@GadulkiGembulki fajny. Tylko za Trincao do podstawy Jesus i za Semedo Emerson ;) szkoda że zakupiono Pjanicia zamiast Thiago lub KDB. Dembele bym wymienił na Sterlinga. Ogólnie w jedno okienko chyba nie da się tego posprzątać. Myślę, że dopiero Font lub Laporta.

1

@Mario96w No właśnie nie można, bo człapie po boisku i znowu taki Bayern nas zdominuje na całej linii. Jeżeli mamy grać z Messim w składzie i rzeczywiście być konkurencyjni to powinien grać na fałszywej 9.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?